Jump to content
Adrian

Kartka urodzinowo-świąteczna dla Tuomasa

Recommended Posts

To już nasza mała tradycja, że przygotowujemy kartkę z życzeniami urodzinowymi i świątecznymi dla Tuomasa, który 25 grudnia będzie obchodził swoje 40 urodziny. :)

 

Z tej okazji wraz z zaprzyjaźnionymi stronami:

- Tuomas Lauri Johannes Holopainen (Nemo)

- Oceansouls of America

- Nightwish Canada Fan Club

- Nightwish Australia Fan Page: Dark Chest of Wonders

- Forever Nightwish

 

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w wydarzeniu i napisania kilka słów dla Maestro :)

 

https://www.facebook.com/events/1584086621899072/

 

Zasady i terminy w linku powyżej. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te wspólne inicjatywy, podejmowane sukcesywnie co roku to świetna sprawa! Wzmacniają więzi między fanclubami na świecie i fanów między sobą. A może mu coś naskrobię? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 A może mu coś naskrobię? :)

 

W tym roku wypadałoby coś większego napisać/zrobić, bo to 40 lat, kamień milowy w życiu i tak dalej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuuuurczę, inicjatywa świetna, z chęcią wzięłabym udział, ale.... No właśnie. Napisałabym coś, ale nie wiem co.

To prawda, czterdziestka to kamień milowy w życiu, ale co ja o tym wiem? Jeśli mam się wykazać czymś, w czym czuję się stosunkowo pewnie i ma to przynieść Maestro jakieś korzyści, chętnie przypomnę, że po 40stce znacząco zwalnia metabolizm i wykładniczo rośnie tyłek, jeżeli się, jak co niektórzy jedynie kupuje machiny do ćwiczeń i odstawia je do piwnicy w cholerę :P

A tak na serio, to jestem trochę... przerażona. Nasz Maestro się starzeje, a ja wciąż mam przed oczami wizję Tuomasa z czasów DPP. I bardzo nie chcę jej zmieniać :v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Droga Cassi :)! Napisz to, co czujesz! Zwyczajnie! Wystarczy kilka prostych słów i życzeń. Nie musisz się rozpisywać i tworzyć wielkiego poematu dla 40-latka  ;) . Maestro i tak na pewno czuje ciężar swojego wieku i zdaje sobie sprawę, że to może być życiowy przełom..Ale myślę, że weźmie to "na klatę" i jak przeczyta te wszystkie "birthday wishes", to spokojnie wkroczy w wiek średni celebrując to hucznie ;)! Ja już wysłałam :)!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie chciałam naskrobać życzenia, ale już nie zdążyłam. Event closed. Cóż, trudno się mówi. Tuomas, wybacz, wszystko przez Tarję, która zaprzątała moje myśli przez ostatni miesiąc. :P

Trzymam kciuki za powodzenie urodzinowej akcji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo tych życzeń! Jak zawsze świetna robota :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna kartka, Adrianie :)! Jak co roku świetnie zredagowana, opatrzona świątecznym fan-artem, pełna życzeń dla naszego Maestro! Miejmy nadzieję, że spodoba się również Tuomasowi ;)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo, doskonała robota! (y) Teraz to dopiero żałuję, że mnie tam nie ma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.