Jump to content
ocyrion97

Wideorelacja z koncertu

Recommended Posts

No i jest! Po kilku godzinach pracy udało mi się skończyć "relację" ;) Zapraszam do oglądania, pozdrawiam! :D

 

[video=youtube]

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna pamiątkowa sklejka! Wspaniale, że dałeś słynne NIghtwishowe intro! Nawet nie mam niektórych z tych zdjęć! Żałuję tylko, że nie nagrywaliśmy więcej filmików z nami samymi, gdy pijemy piwko, szamamy paluszki, spacerujemy radośnie wśród czarno-glaniastego tłumu... trzeba następnym razem coś nagrać! :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, kawał dobrej roboty! Aż mi normalnie łzy wzruszenia znów napłynęły do oczu :')

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale mamy fantastyczną pamiątkę ze wspólnego spotkania!  :D Sebastian, spisałeś się na medal  :) Można oglądać i oglądać Twoją relację bez końca. Cieszę się, że mogłam przyłożyć do niej swoją cegiełkę w postaci zdjęć. Następnym razem musi być ich więcej! Aparaty w dłoń i nagrywamy wszyscy!  :-D

Dear Nightwish, you have to come back to Poland. QUICKLY! :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyny komentarz, na jaki teraz mnie stać ( i co miałam w głowie przez cały czas oglądania) to We were here!

I jakoś tak mi się zrobiło...obraz mi się przed oczami rozmył. Bo to było naprawdę piękne być tam z Wami wszystkimi, silną ekipą Dream Emporium i widzieć na żywo to, czego się słuchało całe życie. Widzieć NW na żywo to połowa sukcesu. Widzieć NW na żywo z ludźmi, którzy są tak niesamowicie pozytywni, to już jest naprawdę wielkie przeżycie. Kiitos Wam wszystkim za to. ♥

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest piękne :)! Dzięki Sebastian! Filmik jest świetny, włożyłeś w to bardzo dużo wysiłku. Wiem co mówię, bo stałam za Tobą i widziałam jak skrupulatnie, na przekór naciskom tłumu, walecznie trzymałeś telefon i nagrywałeś te ważne dla nas chwile! Mamy pamiątkę na całe życie! To było niezapomniane spotkanie, nie tylko z zespołem, ale również z Wami wszystkimi. Bardzo fajnie się to ogląda. Oczywiście na koniec bardzo się wzruszyłam, bo uświadomiłam sobie, że nieprędko będzie nam dane takie kolejne, fantastyczne spotkanie...Ale wiem, jedno! Sebastian! Robisz relację i filmik ;)! Wychodzi Ci to znakomicie!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawy pomysł z umieszczeniem slajdów ze zdjęciami ze spotkania w intro. :) Długo jeszcze będziemy wspominać czas spędzony razem oraz wspólną posiadówę pod parasolami. :)

Było miło Was wszystkich zobaczyć i mam nadzieję, że wkrótce znów będzie ku temu okazzja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę świetna robota, Seba! Wszystko, co najważniejsze sklejone w jeden film :) Dziękuję ci za to, to wspaniała pamiątka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seba good job good job ,kapitalną pamiątkę zrobiłeś ,a ta końcówka z tym wzruszającym podkładam uff mało brakowało a bym się poryczał ,pełna zgoda z Tai że następnym razem musimy kręcić filmiki jak jesteśmy razem jak pijemy browce nabijamy się i robimy wszamkę

 

Ps. Dzięki za użycie mojej fotki w filmiku

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmik przestał niestety działać, czyżby youtube zablokował?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Filmik przestał niestety działać' date=' czyżby youtube zablokował?[/quote']

U mnie jest ok. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie słucham Yours Is an Empty Hope. Świetna pamiątka, szczególnie w połączeniu ze zdjęciami ekipy :)

Jak długo grał Nw|?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmik przestał niestety działać, czyżby youtube zablokował?

U mnie jest ok. :)

Prawdopodobnie to kwestia tego, że na smartfonie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.