Jump to content
beatag60

Myrath

Recommended Posts

Tunezyjski zespól metalowy należący do progressive, oriental , power metal. Powstał w 2001 roku. Mocno klimatyczne utwory z orientalną nutą i bardzo ciekawe teksty.

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

Gorąco polecam rządnym ciekawych muzycznych klimatów:) Charakterystyczne brzmienie bandu i wierność stylowi. Krążek Tales of the Sands genialny!

 

I zapomniałam o takiej ciekawostce:

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to ciekawe, że nikogo nie wzrusza choćby jednostkowa współpraca z TT? (sił mi brak lesery!;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyna grupa z Afryki, którą znam. Słuchałem jak na razie tylko płyty "Tales of the Sands" i spodobały mi się arabskie motywy w muzyce i liniach wokalnych.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zespół, który nikogo nie kopiuje, ma swój własny unikalny orientalny styl i klimat, jest melodyczny i interesujący... Ich nowy singiel "Believer" jest genialny, zwłaszcza te smyczkowe partie. :)

 

Gorąco polecam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się! Najbardziej wpadł mi w ucho "Believer" (pewnie dlatego, że to singiel, musi być nieco "chwytliwy"). Przesłuchałam całą płytę "Hope" i jest naprawdę dobrze! To hipnotyzujące intro... Uwielbiam orientalne motywy w muzyce, dlatego czuję, że Myrath dołączy do grona moich ulubionych zespołów ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zespół bardzo mi się podoba. Przesłuchałem na razie płytę Tales of the Sands i Hope. Believer to chyba moja ulubiona piosenka, ale inne też bardzo lubię. Ogólnie Myrath jest fajny i dołączył już do moich ulubionych zospołów. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.