Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Drrrrrrrrrrrrrogie Panie!

Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta! :)

P.S. Dzisiaj czekolada idzie tam gdzie trzeba, więc nie żałujcie sobie (tak słyszałem!). :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami kochana: wszystkiego co dobre, kochane i piękne, spełnienia marzeń i realizacji celów, dużo przyjaciół i ciekawych przygód- najlepszego!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeez, dzień, w którym zdążam na czas z życzeniami przez Internet chyba nigdy nie nadejdzie. #MistrzowieProkastrynacji

Wybacz, Sami. To nie, żebym zapomniała czy jakoś nie chciała Ci złożyć życzeń - po prostu tak długo to odkładałam, że jest już po północy. :D

 

Sitten... Hyvää syntymäpäivää, kaikkea parasta! Zdrowiów, szczęściów, miłościów, sztuków, muzyków (=muzyki^muzyków), książków, urodzinowych imprezów, nie-nudnych wykładów i czo tam sobie jeszcze nawymyślasz. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za życzenia ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś się urodzili: DreamerPolihymnia (18) i Monciak97 (20). Wszystkiego najlepszego Marzyciele Najtlisza:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi moja Droga forumowa siostro Wszystkiego Nightwishowego z okazji urodzin ,dużo uśmiechu spełnienia marzeń ,sporo hajsu ,a dziś w południe wypije soczek za Twoje zdrowie

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani  :)! 

Zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! Odpoczynku, wytchnienia od pracy, szkoły i codziennych obowiązków! Cudownych chwil w gronie najbliższych, dużo wolnego czasu, który spędzicie w ulubiony sposób, radości, optymizmu i pogody ducha! Wszystkiego najpiękniejszego ❤  :blush:!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

SatuDreamer wszystkiego najpiękniejszego z okazji urodzin: dużo świetnych muzycznych przygód i wspomnień- sto lat:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączam się do życzeń, ułożyłam naprędce krótki wierszyk dla Ciebie:

 

Niech Ci Nightwish na zawsze w sercu gra

Tego życzę Ci dziś ja!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś urodziny świętuje Mirekkoc. Mirek nie pisze ale regularnie czyta DE- wszystkiego najlepszego:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

LucidDreamer obchodzi urodziny. Olu kochana wszystkiego najpiękniejszego: dużo miłości, zdrowia i szczęścia; spełnienia marzeń i realizacji celów; wspaniałych przyjaciół i niezapomnianych przygód- Sto Lat!:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego LucidDreamer :)! Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń, wspaniałej muzyki i koncertów oraz pozytywnej energii na każdy dzień!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś urodziny obchodzi PaulaEija! Wszystkiego najlepszego, "fińskiego" i nie tylko! Spełnienia marzeń, dużo pięknej muzyki, koncertów, festiwali ;), seriali! Powodzenia w szkole i w życiu osobistym! Sto lat, Paula :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.