Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Happy Beer-day, Kamil. ;) Życzę Ci spełnienia wszelkich marzeń, zwłaszcza tych mocno zakręconych, które pozornie mają małe szanse na realizację. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda mam w zwyczaju raczej składać życzenia na fb (ot takie przyzwyczajenie), ale skoro Emi nie ma fejsa, to wszystkiego dobrego dla naszej dzisiejszej solenizantki, dużo radości i spełnienia marzeń (nawet tych najskrytszych) :).

 

Dołączam się też do życzeń dla Camelotha - wszystkiego najlepszego :).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego Emi! :3

Dużo szczęścia i najtłiszowych radości, no i co jeszcze zapragniesz. :)

 

(wiem, nie umiem składać życzeń XD)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsampierw - dzięki jeszcze raz za życzenia.

A Emi - masz urodziny dzień po mnie ? Huh, znowu toast !

Wszystkiego naj Emi, spełnienia wszelkich marzeń ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, wszystkiego najpiękniejszego i najlepszego, dużo radości i życiowego szczęścia- Sto Lat:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdrowia, szczęścia i radości, w życiu samych przyjemności. ;)100 lat Cameloth i Milla.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi. Nie odbierasz telefonu, więc jeszcze raz - wszystkiego najlepszego! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Emi. Nie odbierasz telefonu /.../

 

Pewnie dlatego:

 

b4a.gif

 

 

:D

 

Milla! Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin! Radości z życia, samych sukcesów, rozwijania swoich pasji i nieustępliwego dążenia do celu. :) Również dziękuję Ci za wkład w budowanie DE! Dobrze, że jesteś z nami. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby już widziałam ten gif, a wciąż nie przestaje mnie rozwalać ♥ Niestety nie mam takiego fajnego party hard. Ja po prostu rzadko kiedy używam telefonu i wala się on gdzieś samotnie w dziwnych miejscach... :D

Ale nie o telefonie chciałam pisać :D Kartofelki moje kochane, kiitos/dzięki/danke/senkju/spasiba/arigato/merci (sprawdzam, w ilu językach umiem powiedzieć "dziękuję" :>) za życzenia! Od razu się człowiekowi (dobra, nie jestem tak do końca człowiekiem, tylko bytem niezdefiniowanym, ale to szczegół) nastrój poprawia, jak czyta coś takiego :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beato, w dniu twojego święta życzę ci dużo szczęścia, miłości i dużo koncertów i spotkań z Nightwish. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hyvää syntymäpäivää Beatko! Szczęścia, spełnionych marzeń i dużo najtłiszowych okazji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Co najmniej stu nowych płyt Najtłiszowych w dobrym zdrowiu i towarzystwie :-D:-D:-D

Hyvää kahdeksastoista syntymäpäivää Beatko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już tyle osób się rozpisało po fińsku, to może nie będę się chwalić moją kulejącą gramatyką... Beatko. Życzę Ci mnóstwa wspaniałych ludzi na Twojej drodze, którzy każdego dnia będą ofiarowywać Ci szczęście, dużo zdrowia, kotów, miłości i czego jeszcze zapragniesz. No i nadal bądź taką kochaną osóbką, jaką jesteś. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego czego zapragniesz Beato i jak najwięcej szczęścia niech ci towarzyszy przez całe życie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatko, przekazałem Ci już swoje życzenia telefonicznie. :) Dodam tylko podziękowania za to, że jesteś wspaniałą przyjaciółką i filarem w każdej sytuacji. :)

 

Wszystkiego najlepszego!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najnajnaj, Beatko! Szczęścia, zdrówka, dużo kotów i dobrej muzyki! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.