Jump to content
Evi

Wspólny wyjazd - łączmy się w grupy!

Skąd jedziesz?  

55 members have voted

  1. 1. Skąd jedziesz?

    • Zachodnio-Pomorskie
    • Mazowieckie
    • Lubuskie+Wielkopolskie
    • Kujawsko-Pomorskie+Pomorskie
    • Warmińsko-Mazurskie
    • Podlaskie
    • Dolnośląskie+Opolskie
    • Śląskie+Małopolskie
    • Łódzkie+Świętokrzyskie
    • Lubelskie+Podkarpackie


Recommended Posts

Paula szkoda że nie jedziesz tylko na NW bo ja jadę z Krakowa autobusem i niestety sam i też potrzebuję kogoś do paki bo tak samemu to łyso

Share this post


Link to post
Share on other sites

UWAGA! Wyjazd na Czad!

Ja jadę z mężem samochodem z WROCŁAWIA. Mamy wolne miejsca, więc jeśli ktoś wybiera się z naszych okolic, chętnie przygarniemy :) Wyjazd w piątek rano. Po koncercie Nightwish (w sobotę) wracamy do punktu wyjścia (czyli Wrocławia) na koncert Rammstein. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
UWAGA! Wyjazd na Czad!

Ja jadę z mężem samochodem z WROCŁAWIA. Mamy wolne miejsca, więc jeśli ktoś wybiera się z naszych okolic, chętnie przygarniemy :) Wyjazd w piątek rano. Po koncercie Nightwish (w sobotę) wracamy do punktu wyjścia (czyli Wrocławia) na koncert Rammstein. :)

Jedziecie tylko na jeden dzień? Jeśli tak to byłoby super. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ocyrion97, włącz system prywatnych wiadomości, bo nie mogę się z Tobą skontaktować na priv. Odpowiadając na Twoje pytanie: tak, ale pod pewnymi warunkami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie - ciężko jest dojechać do Straszęcina? Jadę z chłopakiem z Lublina samochodem i mamy problem z ogarnięciem trasy. Może ktoś podpowie jak najlepiej jechać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie też będziemy jechać samochodem z Lublina. Najwygodniej byłoby bezpośrednio na Rzeszów i tam skręcić na Straszęcin ale na tej trasie są remonty- bierzemy pod uwagę trasę przez Stalową Wolę i Kolbuszową.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W piątek z rana wyjeżdżam na Czada z Lublina. Mamy dwa miejsca wolne w samochodzie. Ktoś chętny? Oferta w jedną stronę, bo potem nie wracamy do Lublina, tylko pod Lublin, ale zawsze można się jakoś dogadać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie-wybiera sie ktos na Czad Festiwal z Bydgoszczy(albo bedzie przejezdzac przez Bydgoszcz)? Ja jade na caly festiwal, ale nie ukrywam, ze najbardziej mi chodzi o Nightwish. Obczajalam troche mozliwosci dojazdu i chyba bez przesiadek sie nie da :/ ale to zawsze przyjemniej jechac z kims niz samej. Jesli ktos mialby mozliwosc "dostarczenia" mnie samochodem, to oczywiscie dorzuce sie do paliwa. (Przepraszam za brak polskich znaków, ale cos mi sie stalo z klawiatura i nwm jak to naprawic :/ )

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucid Dreamer, byłbym zainteresowany jeśli oferta jest aktualna. Jadę z małej wioski do Lublina. Miałem przenocować u kolegi i jechać PKS następnego dnia. A tu taka sposobność;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualna, aktualna. Im nas więcej tym lepiej i koszty podróży niższe ;) Tylko ostrzegam, że wyjeżdżamy rano i wracamy bardzo późno, bo mój chłopak chciał jeszcze na Kabanosa zostać, który gra po Nw :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy 1 wolne miejsca w aucie jedziemy z Wroclawia/okolice do Straszecina i wracamy po koncercie, wyjazd do Straszecina ok 11-12h. W dwie strony - 80zl/osoba zrzuta na paliwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

Jadę w piątek z Krakowa na Nightwisha (powrót po koncercie) i mam dwa wolne miejsca w samochodzie.

Jeśli ktoś chętny, to zapraszam. W grupie zawsze raźniej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nilvena Moja znajoma wybiera się z Wro, gdyby mogła się z Wami zabrać, to byłoby super :) Napiszesz do mnie na priv albo na facebooku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Witam,

 

Jadę w piątek samochodem do Straszęcina, mam 3 wolne miejsca i chętnie podzielę się kosztami paliwa i opłaty za autostradę. Wyjeżdżam z Chorzowa, więc chętnie zabiorę kogoś z okolic. Wracam zaraz po koncercie. Chętnych proszę o kontakt na maila grze_tomas_20@wp.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.