Jump to content
Sign in to follow this  
Nightfall

Teledyski

Recommended Posts

Ok, teraz mój post znaczniej lepiej wygląda :)

W takim razie zacznijmy poszukiwanie, jeśli uda mi się coś znaleźć, to dam znać w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kurczę, ale fajne! :D Oby udało się znaleźć tego maila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem, albumu nie ocenia się po okładce, ale czasem warto podyskutować o jego wizualnej stronie. I tu nasunął mi się pomysł na temat o teledyskach.

 

Mimo, że klip to część promocji albumu, czasem powstają naprawdę udane kilkuminutowe perełki, a nawet dochodzi do tego, że Nightwish zamiast teledysków do każdego utworu postanawia nakręcić pełnometrażowy film oparty na Imaginaerum!

 

Ja, szczerze mówiąc, nie interesuję się specjalnie teledyskami zespołów, których słucham. Może czas to zmienić? Jeśli znacie jakieś ciekawe klipy, to dzielcie się linkami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również teledyski mało mnie interesują, ale jeśli chodzi o ciekawe i takie orginalne to polecam zespół Rammstein , a szczególnie Ich Will , Mein Teil, Haifisch , właściwie to wszystkie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bardzo lubie oglądać jak zespół gra, więc często oglądam zapisy koncertów i teledyski. Mogę polecić do obejrzenia i przesłuchania trylogie Guns N' Roses czyli:

November Rain-http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE

Dont Cry-http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc

Estranged-http://www.youtube.com/watch?v=dpmAY059TTY

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też lubię oglądać zespół, niemniej "koncertówki" tak mi średnio, zależy od jakości zapisu. Nie ma to, jak "nauszny" i "naoczny" odbiór life :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Nightwishowych - najbardziej lubię 'The Islander' (ten klimat i fantastyczna oprawa) i 'Sleeping Sun (2005)' (epicka wojna i epiccy członkowie zespołu jako mężni wojacy - piękna rzecz!), a teledyski innych wykonawców? Popieram Izzy'ego - teledyski do 'Don't Cry' i 'November Rain' są wspaniałe na swój zupełnie odmienny od stylu NW sposób - są dzikie, namiętne i zrobione w ciekawym filmowym stylu.

Te 4 wymienione przeze mnie to moja osobista czołówka. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje ulubione teledyski? The Islander, While Your Lips are still red, ale również Call me when You're sober , Lithium czy..... Stupid Girls Pink. Uwielbiam też prawie każde dzieło The Baseballs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.