Jump to content
 • Oświadczenie Jukki - Kai nowym członkiem Nightwish

  Zespół Nightwish rozpoczął prace nad ich 9 albumem studyjnym, który zostanie wydany wiosną 2020.

  Poniżej znajduje się oświadczenie prasowe Jukki Nevalainena, który był perkusistą Nightwish od ich debiutanckiego albumu Angels Fall First z 1997 roku.

  Minęło już 5 lat od podjętej przeze mnie trudnej decyzji, z powodu ciężkiej bezsenności, by wycofać się z Wehikułu Ducha Nightwisha. Wlicza się w to poprzedni album oraz poprzedzające go trasy koncertowe.

  Jak się wtedy spodziewałem, to była słuszna decyzja. Aktualnie czuję się świetnie i rzadko borykam się z problemami ze snem. Uświadomiłem sobie, że posiadanie większej ilości czasu na skupienie się na rzeczach związanych z zakulisową działalnością zespołu sprawiło tę różnicę.

  Biorąc pod uwagę powyższe, zdecydowałem się nie kusić losu wracając do zespołu. Mój drogi przyjaciel Kai Hahto zajmie moje miejsce jako pełnoprawny członek zespołu. Ja zaś będę kontynuować opiekę nad sprawami biznesowymi zespołu i nie mogę się doczekać przygód jakie zafunduje nam życie!

  Moje szczere podziękowania dla zespołu oraz fanów za wspaniały czas, który dzieliliśmy!

  Jukka

  Sign in to follow this  


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Please sign in to comment

  You will be able to leave a comment after signing in  Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.