Jump to content
Monciak97

Nonsensopedia :)

Recommended Posts

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Nightwish Wstawiłam tekst tamtych dziewczyn i informacje skąd pochodzi.

 

Jak proponujecie opisać Floor?

 

Macie może jakieś zabawne zdjęcia, które można by wstawić na stronę? ^^

 

Zedytowałaś cały artykuł kasując wszystko? Część rzeczy była naprawdę dobra. Właśnie szukałem mojego dopisku -nie ma...

 

Oraz genialnie usunęłaś wszystkie wewnętrze linki... brawo

 

Apeluję o spokój. To jest tylko artykuł i do tego robiony dla żartu. Robienie komuś wyrzutów o coś tak prozaicznego jest niepoważne i bardzo niedojrzałe. Traktujesz sprawę zbyt poważnie. Proszę, żebyś zwracał się do innych użytkowników trochę grzeczniej. Nie jesteś panem i władcą Nonsensopedii, ani tego artykułu. Każdy ma prawo wrzucać tam co chce. Amen.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak usunęłam, bo uznaliśmy tutaj wspólnie, że informacje pochodzące z bloga N jak Nightwish są dużo bardziej zabawne. Jeśli masz ochotę zmieniać artykuł dalej, to się nie krępuj.

 

Nie wiedziałam, że płyty mają podstrony,w dodatku fatalne:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dark_Passion_Play

 

No dobrze, dobrze. Fakt, może trochę za ostro. Linki już popodstawiane. Nie ma się o co kłócić. Ale akurat podstrona o DPP jest naprawdę niezła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mnie najbardziej rozśmieszyło. :D

 

Bye Bye Beautiful (ang. Pa Pa, Ty Cenzura) – zupełnie nowatorski utwór, w którym zmieniono aż dwa akordy względem Wish I Had An Angel. Anette śpiewa. Marco krzyczy. Chóry poszły pić. W teledysku faceci stają się kobietami, a Anette zostaje Anette, z czego wynika, że Anette jest facetem. Poza tym macha tyłkiem. Teledysk promuje szachownica na płycie.

 

Anette to facet. :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonsensopedia jest po prostu.genialna że aż nie możliwa Poprawia humor.

Usmiałem sie.do granic niemożliwości niektorymi fragmentami, np; "psychiatra już dawno nie żyje", "fińska tradycja upić się w trupa" choć można by o tej grupie napisać o wiele wiecej niż jest napisane. Czyżby zielony człowiek pisał w tej tematyce? Możliwe.

Krótko mówiąc dobrze napisane, można sie usmiać. Do głowy Thomasa faktycznie lepiej nie wchodzić.


Jestem na telefonie i to jeszcze w podróży wiec piszę szybko i dodatkowo na dotyku qwerty. Ale oczywiscie dostosuje się. A co do rozwijania zdań było dobrze napisane tylko chyba wcieło mi zdania. Gdyż właśnie pisałem we wlasciwym temacie i rozwijajac go.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo fajne pomysły mieliście, a co powiecie o tym artykule, w którym piszą o Tarji?

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tarja_Turunen

Momentami nawet zabawny, ale byłby jeszcze śmieszniejszy gdyby bardziej przypominał notę encyklopedyczną. Byłby wtedy fajny kontrast między niepoważną treścią pisaną w poważny sposób. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się podoba, a niektóre fragmenty to śmieszą nawet po paru przeczytaniach.

A jeśli chodzi o artykuł o Nightwish, również świetny, ale szkoda że są tylko opisy do AFF i DPP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.