Jump to content
Sign in to follow this  
Guest krzys47

Boston

Recommended Posts

Guest krzys47

Zainspirowany wątkiem Nymphetamine (jak się daje więcej plusów ? :-D) związanym z Kansas, anonsuję w naszym spisie artystów

Boston

amerykański zespół hard rockowy powstały w 1969 roku w mieście o tej samej nazwie.

Niełatwo znaleźć zapisy video w początkowym składzie (sprzed samobójczej śmierci wokalisty Brada Delpa) w dobrej jakości. Jako pierwsze legendarne More Than A Feeling ♥♥♥

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]http://youtu.be/oKj30Ltiqxk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga młodzież zadziwi, ponieważ uwielbia ten zespół. :) Boston jest zdecydowanie moim ulubionym hard rockowym zespołem. Też chciałam o nim założyć temat, ale mnie wyprzedziłeś i dzięki Ci za to. Bo ja bym się tak pewnie jeszcze z pół roku zabierała. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Dziadek się bardzo cieszy :) i zaprasza do budowy wątku. Idealnie byłoby skupić się na okresie do końca lat osiemdziesiątych, bo to symboliczna granica powstawania niepowtarzalnej legendy Classic Rocka, nagrywanego na analogowym sprzęcie i bez użycia Pro Tools, które zabiło prawdziwą muzykę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston- zespół , który znam i całkiem lubie. Jeden z poczatkowych epizodów w mojej muzycznej przygodzie.najbardziej sobie cenie debiut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.