Jump to content
Cameloth

Terasbetoni

Recommended Posts

z wikipedii:

" fiński zespół heavymetalowy, klasyfikowany też jako powermetalowy, wzorujący się na zespole Manowar. Śpiewają w rodzimym języku. Pierwszy album zespołu, Metallitotuus, ukazał się w 2005. Tematyka ich utworów oscyluje wokół 'braterstwa metalu'."

Jarkko Ahola dysponuje świetnym wokalem, który bardzo mi się podoba. Występuje też solowo, śpiewa w knajpach i klubach. Zespół startował również w Eurowizji, wysyłałem na nich masę smsów. Niestety nie wygrali :/

poniżej propozycje:

 

[video=youtube]

[video=youtube]

(spokojny kawałek)

[video=youtube]

[video=youtube]

 

Zapomniałem dodać, Jarkko występuje też w Northern Kings z m.in. Marco Hietalą, Villem Valo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio często słucham płyty "Metallitotuus" za pośrednictwem Spotify. Melodie wkręcają się w mózg, wokal efektowny, choć image raczej śmieszny ;) Tłumaczeń tekstów nie szukałem, ale jakoś mi się do tego nie śpieszy kiedy spojrzę na same tytuły :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka lat temu słyszałam ich na żywo, nie pamiętam kawałków ale mimo "śmiesznego" języka zapadają w pamięć jako dobry band:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka lat temu słyszałam ich na żywo, nie pamiętam kawałków ale mimo "śmiesznego" języka zapadają w pamięć jako dobry band:)

 

Na żywo? Gdzie? W Polsce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie w Polsce, w Czechach:) Kiedyś próbowałam ich poznać bliżej, ale język mnie ciut odrzuca- niestety:( Pewnie jeszcze będę próbować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.