Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Simo

Projekt: Fan-video Epica

Recommended Posts

Guest Simo

Na wstępie chciałem napisać, że wiem, iż jest to forum o Nightwishu i w ogóle, ale chciałem po prostu podzielić się inicjatywą znajomego i moją.

 

A więc... Jako iż Epica nie nagrała i prawdopodobnie tego nie zrobi, żadnego wideo do piosenek z TQE, razem ze znajomym wpadliśmy na pomysł, by nakręcić fan-video. Co trzeba byłoby zrobić? Na początek na pewno wybrać piosenkę, którą zinterpretujemy w naszym wideo. Następnie podział materiału do wykonania. I finalnie - każdy z nas nagrałby swoją własną partię. Nie potrzeba do tego żadnego zaawansowanego sprzętu. Wystarczy kamera z telefonu! Liczą się przecież chęci ;) Gotowe wideo wyślemy do zespołu, mamy nadzieję, że zostanie zauważone przez zespół i zachęci go do częstszego odwiedzania naszego kraju. Chętnych do pomocy zapraszam do grupy na facebooku: https://www.facebook.com/groups/1498565420361659/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epica chyba coś kombinuje, bo niedawno pytali fanów o to, do której piosenki chcieliby zobaczyć teledysk. Niemniej jednak uważam, że to ciekawa inicjatywa. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czyli rozumiem, że chętnych do pomocy przy organizacji tego nie ma tutaj na forum? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym była chętna, ale kompletnie się na tym nie znam i mieszkam na drugim końcu Polski.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Każdy nagrywałby sam, jedyne co trzeba mieć, to kamerę w telefonie. Filmiki byś przesłała do osoby, która będzie chętna do zmontowania tego i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, jednak nie wiem jak dałoby się złączyć to w jedną całość, skoro każdy z innym pomysłem i w ogóle : D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pomysł na wideo musimy ustalić :P Nie zmuszam Cię, ale jeśli jesteś chętna, to zapraszam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to przecież wiem, że mnie nie zmuszasz Szyncio : D Chciałabym bardzo w tym uczestniczyć, ale boję się, że nie podołam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To ma być przede wszystkim dobra zabawa ^^ W razie problemu zawsze przecież można poprosić o pomoc, prawda? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.