Jump to content
Sign in to follow this  
Evi

Gdzie zlot 2014 ???

Gdzie zlot (zaznacz WSZYSTKIE pasujące)  

32 members have voted

  1. 1. Gdzie zlot (zaznacz WSZYSTKIE pasujące)

    • Kraków
      13
    • Łódź
      4
    • Poznań
      4
    • Wrocław
      5
    • Warszawa
      5
    • Kielce
      1


Recommended Posts

W ankiecie proszę zaznaczać WSZYSTKIE miejsca jakie wam pasują. W komentarzach proszę pisać czy bylibyście w stanie pomóc przy organizacji w którymś z nich. Wybierając miasto - wybierasz również jego okolice. Do mniej więcej 25km ;)

Ludzie! Już kwiecień! Trzeba zacząć działać :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ankiecie wygrywają Kraków i Wrocław. W sumie nic nie stoi na przeszkodzie zrobić też kilka mini-zlotów. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mini-zloty to coś, na co liczę bardziej, bo nie mam szans na wyprawy; finansowo i pod względem mojej sytuacji życiowej (nadchodzący przymus wynajmu mieszkania na studia, znalezienia pracy itd.). Dlatego nawet w ankiecie się nie udzielę, bo nie mogę dołączyć, z przykrością. Ktoś na mini zlot do Trójmiasta? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałam tylko odświeżyć temat. na razie zdecydowaną większością głosów zwycięża Kraków. Powiedzmy, że zostawiam otwartą ankietę do końca miesiąca. Później trzeba powoli brać się za organizację ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.