Jump to content
Adrian

Mini zlot w Poznaniu

Recommended Posts

Guest Simo

Myślę że nie byłoby problemu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chętni - jesteście nadal? Dave coś kręci, ale i tak się pewnie pojawi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę 15 lipca, więc jak coś to jestem chętna na spotkanie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja niestety nie będę mógł się pojawić :( Ważna sprawa rodzinna mi wypadła :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co powiecie na tego 15? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie wiem, jak wygląda mój czas w lipcu xD Na weekend wyjeżdżam, wracam 13, więc... Zależy dużo od stanu mojego portfela xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli Paula by się wybrała, to ja też :) Bo samemu jechać przez pół kraju to tak smutno. A przypuszczam, że jej rodzice by nie puścili samej, więc jeśli my, to tylko razem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Niestety nie mogę się pojawić w lipcu xD Mój weekend na Mazurach się przedłuża trochę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie puszczą mnie i tak... ;_; Tzn. mama nie puści, bo tata to spoko... Musiałabyś do mnie przyjechać i ich jakoś przekonać... Także nie wiem, ale już prędzej Kraków, a najlepiej Warszawa (darmowy nocleg ;)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie puszczą mnie i tak... ;_; Tzn. mama nie puści, bo tata to spoko... Musiałabyś do mnie przyjechać i ich jakoś przekonać...

 

Z tym by było słabo, ale mogę przyjechać i pokazać im, że nie jestem satanistycznym tru metalem zjadającym koty na koncertach i że możesz ze mną jechać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no, to tam by im nie przeszkadzało, problem w tym, że musisz ich przekonać, że jesteś wystarczająco odpowiedzialna. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A jednak! Będę 15 lipca w Poznaniu :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to super! To widzimy się? :**

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No pewnie! ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie komplikacja ze względu na pracę i mało-elastyczne jej godziny: 10-18. W Poznaniu byłbym dopiero po 19...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też się piszę - dobrze że tu dziś zajrzałem :) A gdzie i kiedy dokładnie się widzimy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę o godzinie 15:40 na lotnisku. Spotkamy się pewnie gdzieś w okolicach dworca, jakoś się tam dostanę, jeszcze nie wiem jak, ale dam radę xD więc pewnie około 16:30 możemy ustalić czas spotkania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mógłby ktoś wybierający się na spotkanie podrzucić mi swój nr tel na PM? Miałem jeden czy dwa nr z tego forum na poprzednim telefonie, ale już ich nie mam w pamięci.

 

EDIT: Podobnie jak Adrian pojawię się późno, dopiero po 19. Tym bardziej chciałbym mieć na kogoś namiary.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja nie dam rady dotrzeć, o 18 mam wyjazd i tak średnio mi pociągi pasują, by wrócić na czas :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wątku cisza a zlot się odbył! :) Spotkaliśmy się licznie i tłumnie we trójkę wraz z Evi i Piotrkiem. Obeszliśmy pół Poznania rozmawiając na różne tematy. ;)

Niestety zdjęć brak! Może to i dobrze, bo byliśmy z Evi strasznie zmęczeni po pracy i podróży... Zombiaki i strachy na wróble ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja pod wpływem tego spotkania- i aby uniknąć zbanowania ;P - przesłuchałem wiekopomne dzieło Tuomasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja pod wpływem tego spotkania- i aby uniknąć zbanowania ;P - przesłuchałem wiekopomne dzieło Tuomasa.

Twoje grzechy zostały wymazane. :) Teraz czekamy na relację w stosownym wątku!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.