Jump to content
Ivan

Pokaż swój pulpit

Recommended Posts

Kuolema kocha To The Moon, Kuolema zawsze ryczy na końcówce. :) Muzyczkę też bardzo fajną posiada gra. Chciałam do niej ostatnio przysiąść znowu, ale ciągle nie mam czasu. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę wreszcie w to zagrać... Ponoć jest takie świetne... ._.

@Invi: ich :3 Ostatnio coś mnie na nich bierze :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla Zagraj jest świetna. A dużo czasu nie potrzeba. Wystarczy przysiąść raz na 2 godziny i koniec. :) Gra krótka, ale zdecydowanie warta uwagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż pamiętam że się kiedyś na dość długo zatrzymałam. Miałam chyba jakiś błąd i nie mogłam Neila z konia zdjąć. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axl zawsze spoko. W ogóle tak przeglądam te wasze pulpity i zaskakuje mnie porządek jaki na nich panuje. U mnie na pulpicie panuje trochę większy bałagan, więc chwilowo nie będę się nim chwalił :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axl zawsze spoko. W ogóle tak przeglądam te wasze pulpity i zaskakuje mnie porządek jaki na nich panuje. U mnie na pulpicie panuje trochę większy bałagan, więc chwilowo nie będę się nim chwalił :D

Mój syf jest po prostu pochowany w folderach, głównie na dysku E :) Bo na C są programy i takie tam, na D gry, a na E cała reszta, czyli takie jakby wszystko :D I jeszcze w "Pobranych" mam niezły śmietnik. Chociaż na razie nie jest tak źle, bo format był stosunkowo niedawno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Wyjdę na mistrza ascezy. :P Tło pewnie nikogo nie zaskoczy, a to czego używam codziennie mam w pasku.

 

floor.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak ja mam najseksowniejszą tapetę świata :> A i nie musiałam sprzątać, bo mam cały śmietnik na penie, a nie na dysku ^^

 

ix3gkjg8ybw7.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A oto moja nowa tapeta. :) Kadr z mojej ulubionej gry Resident Evil 4. :D

 

sfax3a.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To że Kuolema ma ikony nie znaczy że gra, ostatnią grę włączałam chyba z pół roku- rok temu. Totalny brak czasu. Niektóre są jeszcze mojego byłego to już w ogóle czasy średniowiecza. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem okropna, kiedy wrzucacie zrzuty ekranu, zawsze patrzę jakie ikonki gier macie na pulpitach xD

Nie sugeruj się tym, co jest u mnie. Po formacie sporo gier czeka na zainstalowanie :D I planuję zdobyć parę nowych :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

kINZDFe.jpg

 

Ta tapeta jest świetna, znalazłam to w guglach wpisując "the dresden dolls" w grafikę i po prostu musiałam ustawić :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.