Jump to content
Jillian

Superheroes - świat Marvela i nie tylko

Recommended Posts

Musiałam, po prostu musiałam założyć taki wątek!

 

Wszelka dyskusja i ciekawostki na temat superbohaterów, uniwersum Marvela i nie tylko - nowe wydania, ekranizacje, fanarty i tym podobne :D

 

Na sam początek coś ode mnie:

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=A1NxGiHCh8I

 

Przyznam się, że pomimo tego iż obejrzałam "Avengers" milion razy, DOPIERO DZIŚ widziałam tę scenę. Jest po napisach końcowych, więc pewnie nie tylko ja jej nie widziałam XD

(Zawsze wyłączam filmy w trakcie napisów końcowych, muszę zmienić to przyzwyczajenie :D )

Śmieję mi się morda od dziesięciu minut, oni są tacy zajebiści ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś miałem całą stertę Spier-Manów. Nawet odkupywałem numery od innych. Łącznie było tego grubo ponad 50 sztuk. W pewnym momencie po prostu wszystko wyrzuciłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uwielbiam Batmana mam koszulkę z logiem batmana i z Jokerm :) Zrobię z nimi sobie zdjęcia i tu wstawię :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś miałem całą stertę Spier-Manów. Nawet odkupywałem numery od innych. Łącznie było tego grubo ponad 50 sztuk. W pewnym momencie po prostu wszystko wyrzuciłem.

 

JAK MOGŁEŚ?!

Nie wierzę... odkupiłabym je od Ciebie!

Smuteq mocno.

 

Ja uwielbiam Batmana mam koszulkę z logiem batmana i z Jokerm :) Zrobię z nimi sobie zdjęcia i tu wstawię :)

 

Super! :D

Ja poluję na koszulkę z Sokolim Okiem, ewentualnie z logo Avengers albo S.H.I.E.L.D, ale allegro ma dośc słabą ofertę niestety jak na razie.

Chciałabym coś mniej więcej jak tutaj:

 

518703_314725206-tsrmw118_l.jpg

(tylko oczywiście w wersji damskiej :D )

 

i-heart-hawkeye.jpg

 

images?q=tbn:ANd9GcTBMGTyYlYnOBQsRMuJCgYb7Cg1YdsJSJKw_8odPdKPY7i9P7w24w

 

shield-t-shirt1-600x617.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok a mogę jutro ? ;) bo dziś z chora noga mi sie nie chce już ok? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja, podobnie jak Marcin, wielbię Batmana. Mam stertę komiksów, kilka piórników, dwie książki, dwie gry, i dwie teczki. Do tego własnoręcznie robione tajne akta przestępców i gadżetów. Wszystko ma z 7-8 lat. Kiedyś nawet miałem jego kostium własnoręcznie robiony :D Pamiętam jak tworzyło się gadżety (ta wymarzona lina do wspinaczki z automatycznym wciąganiem ♥), latało z tym żółtym pasem z przyszytymi kieszeniami i bawiło w Batmana... Pewnego razu nawet chciałem składaka na czarno przemalować, żeby wyglądał jak Batmobil xD To były najlepsze czasy mojego dzieciństwa ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jill jutro będą zdjęcia dziś tak mnie noga bolała że nie dałem rady zrobić wybacz bo obiecałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będą spokojnie :) ja o tym pamiętam ostatnio mam mało czasu :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

olsen-witch.jpg

 

Elizabeth Olsen (starsza siostra blizniaczek) w roli Scarlett Witch

 

Aaron_Taylor_Johnson_Quicksilver.jpg

 

I Aaron Taylor-Johnson jako Quicksilver.

 

To dwiie nowe postacie, któe zobaczymy w filmie "Avengers: Age of ultron" w 2014 roku.

Jak wam z tym? Pasują? :D

 

Moim zdaniem Olsenka jest strasznie podobna do Wiedźmy, ale nie wiem czy się sprawdzi w tej roli :D Czas pokaże.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jill proszę i wybacz, że tak długo :)

 

30wmir8.jpg

 

2rnyil5.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna ta koszulka z logiem, muszę ją sobie zamówić :D Hail Batman!

 

Trochę nawiasem - Marcin, długo włosy zapuszczałeś? Ile rosną na taką długość? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę nawiasem - Marcin' date=' długo włosy zapuszczałeś? Ile rosną na taką długość? ;)[/quote']

 

Trochę zapuszczałem mi wolno rosną gdzieś tak pół roku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że nie na temat ale mam też taka koszulkę :)

 

fnsh79.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już jesteśmy w temacie koszulek, to ja się pochwalę swoją :P Troszkę wymięta, więc musiałam ją założyć na siebie, żeby nie było aż tak bardzo tego widać, ale nadruk się liczy...

 

KLIK

 

Jakąś wielką fanką Marvela nie jestem, jak leci w tv to obejrzę, ale jakoś mocniej się w to angażować to nie....

 

No może ze wszystkich tych to najbardziej cenię Hulka, ale to tak... rozumiecie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

WW ♥

Zazdroszczę Ci! :D

 

Ja odkładam sobie juz kasę na to cudo:

 

i-marvel-encyclopedia.jpg

 

A jeśli o koszulki chodzi, to mam na oku jedną na allegro, ale chodzą pogłoski, że dostanę na święta, więc się na razie wstrzymuję z zamawianiem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym kiedyś takie coś odwalić na mieście :D Niedługo juwenalia, więc może namówię znajomych i się poprzebieramy ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.