Jump to content
Nymphetamine

Jacy oni piękni! Czyli wzdychamy do reszty świata ♥

Recommended Posts

W sumie... Ta też jest ładna:

tumblr_n7mwxj4vSC1qcud6fo1_r1_1280.jpg

(No i Joasia też śliczna) ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emilia jest śliczna, tylko te brwi w serialu. Czy oni naprawdę nie widzą, że to się rzuca w oczy? W pierwszym sezonie jeszcze się jakoś starali je rozjaśniać, malować czy cos. A teraz już nic z nimi nie robią.

 

I Nymph, znalazłam Twoją dziewczynę z podpisu :) Mega ładna.

 

tumblr_n7xi3p1jIx1tabim2o1_500.png

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mnie trochę wzięło na słuchanie Ylvisów przez imć Camelotha i przypomniałam sobie, jaki przystojniacha z tego Barda ;3

maxresdefault.jpg

Anne-Kat_Haerland0__526298b.jpg

Słodki jest ♥.♥


Haha, jaram się bardziej kudłatą połową duetu... Jakie to dla mnie typowe :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio wsiąkłam w Supernatural. I stwierdziłam, że właściwie oglądam ten serial tylko po to, żeby sobie na tego pana popatrzeć... :)

 

Dean-winchester-picture.jpg

 

supernatural_grayscale_jensen_ackles_dean_winchester_tv_series_m37011.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up: całkiem niezły pan. Może nie do końca w moim typie, ale jest coś w tym jego spojrzeniu... :-D

Ja kiedyś oglądałam z koleżanką film "Dary Anioła: Miasto Kości", takie tam romansidło dla małolat ubrane w płaszczyk fantastyki, wampirów, nadnaturalnych mocy itede, bo ona jest fanką tej serii i chciała mi to pokazać. No i tam też największym atutem był jeden ładniutki chłopak, dzięki któremu jakoś się to oglądało, chociaż film niewybitny. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja kiedyś oglądałam z koleżanką film "Dary Anioła: Miasto Kości", takie tam romansidło dla małolat ubrane w płaszczyk fantastyki, wampirów, nadnaturalnych mocy itede, bo ona jest fanką tej serii i chciała mi to pokazać. No i tam też największym atutem był jeden ładniutki chłopak, dzięki któremu jakoś się to oglądało, chociaż film niewybitny. :D

 

:happy: Film miasto kości to porażka , książka jest zdecydowanie lepsza i tylko nie mów że podoba ci się blondziarz Jace :-) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mnie trochę wzięło na słuchanie Ylvisów przez imć Camelotha i przypomniałam sobie, jaki przystojniacha z tego Barda ;3

maxresdefault.jpg

Anne-Kat_Haerland0__526298b.jpg

Słodki jest ♥.♥


Haha, jaram się bardziej kudłatą połową duetu... Jakie to dla mnie typowe :happy:

 

A jego brat wygląda jak Alexi Laiho :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja kiedyś oglądałam z koleżanką film "Dary Anioła: Miasto Kości", takie tam romansidło dla małolat ubrane w płaszczyk fantastyki, wampirów, nadnaturalnych mocy itede, bo ona jest fanką tej serii i chciała mi to pokazać. No i tam też największym atutem był jeden ładniutki chłopak, dzięki któremu jakoś się to oglądało, chociaż film niewybitny. :D

 

:happy: Film miasto kości to porażka , książka jest zdecydowanie lepsza i tylko nie mów że podoba ci się blondziarz Jace :-) .

Podoba mi się :D Ja mam dziwny gust :> Chociaż np. na temat kochanego Johnnego czy tego typka z Wintersuna, co go tu kiedyś wysyłałaś, zdanie mam podobne do Ciebie.

Książki nie czytałam i jakoś nie mam ochoty :> Fabuła filmu jest dosyć taka sobie (kolejna zwyczajna nastolatka, która nagle odkrywa swoje niezwykłe moce, i jej kochaś? Nie kupuję tego), nie ciągnie mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie mamy bardzo podobny męski gust . :P

A Jace jest fajny . Aktor go grający nazywa się Jamie Campbell-Bower i grał jeszcze np. w Harrym Potterze , Sweeny Todd , Anonimus czy w Zmierzchu ( choć jako wampir wyglądał dziwnie :P ) . I ogólnie jest śliczny (trochę dziwna odminana aktorska po moim kochanym Johnnym ) .

http://www.lastfm.pl/music/Jamie+Campbell+Bower/+images/56926157

(Niestety nie wiem jak na tym tablecie wrzucać zdjęcie , dlatego po oglądaj sobie jego zdjęcia na last.fm :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam go (chociaż chyba nie za dobrze, bo oglądając to całe "Miasto Kości" nie zauważyłam nawet, że to on). Ze Sweeneya właśnie. Śliczności :3 Ale mógłby rzucić palenie :P Chyba, że te fajki to tylko "rekwizyty" do zdjęć.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ostatnie zdjęcie masz plusa. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardziej jako ciekawostkę wrzucam tu kilka zdjęć Amadeusa ( Juha Grigori Amadeus Lundberg znany jako Amadeus).

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTZTi-hv870PRd6AZh9r00jAphukN7fEio0i4D9homstAzG5U0Y

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTzI-zG7uXiJ8HZ2yQWuLyV8EGHHRpG4d6XaJ0rqJRpGBTfW33F

 

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRoKSvR3tG-_6oTRuu564XNrlfFYo6wSaBYH4V3K3e6Hsh0vutV

 

Moim zdaniem całkiem przystojny. Najbardziej jednak podoba mi się jego głos: https://www.youtube.com/watch?v=mgs7kmm3I_g&list=PLwPfp1VuIIdK74yq9Tj2l-VP0XAVYIQBJ&index=5

A tu śpiewa " Rakkauslaulu"

 

W 2009 r. wygrał konkurs Tangomarkkinat tango - bardzo popularny w Finlandii. W ogóle tango jest w Finlandii bardzo popularne. Urodził się w 1989 r. w Helsinkach i wydał, jak na razie jeden album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sami

Omg! Nie gadaj, że oglądasz Supernatural? : D No w końcu ktoś z forum!

 

Kocham tego Pana! : D Gdzieś na poprzednich stronach go wklejałam ♥ Już od dawna jestem nim oczarowana haha, podobnie z Jaredem.

 

Reszta w temacie 'Seriale' D:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tumblr_n9fu5zbZXQ1qcud6fo1_500.jpg

Jak to zobaczyłam, po prostu musiałam się tym z Wami podzielić. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby to była Johanna. ;) Śmiesznie wygląda tzn. ma śmieszną minę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga, teraz przygotujcie się na małą dawkę fangirlingu. Uczulonych na nadmiar serduszek lojalnie ostrzegam.

David-Garrett-Wallpaper1.jpg

david-garrett.jpg

Omfgomfgomfgomfgomfg jakie ŚLICZNOOOOŚCIIIIII *_____* ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ *Emi się jara*

 

Ktoś już go tu wrzucał, prawda? To by wyjaśniało, czemu go kojarzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.