Jump to content
Dark-Moon

DarkMoon Prezentuje :)

Recommended Posts

Hahaha xD

W niebieskim kapturku jak mama woła córkę, żeby zaniosła koszyczek to słychać śmiech : D

Grałaś kogoś w tym filmiku? ;>

 

Nie , nie grałam nikogo w tej części . Ale w drugiej gram dziewczynę z Francji w koszulce Nightwish'a grającą na gitarze The Islander . :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark jesteś świetna musisz mieć dobrą kamerę, bo profesjonalnie, to wyszło wszystko :)


I bardzo mi się podoba jak muzykę Nightwish wykorzystujesz :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej :)

 

Dawno nic tu nie dodawałam, więc dzisiaj siedząc kolejny dzień w domu postanowiłam się z Wami podzielić kilkoma moimi pracami.

Jaka jest ich historia.. Cóż, odkąd dość poważna kontuzja kolan pozbawiła mnie na dłuższy czas możliwości grania na perkusji postanowiłam zająć się czymś nowym. Padło na grafikę komputerową, czyli u mnie prace w Photoshopie. Gdy szybko załapałam podstawy zaczęłam sobie eksperymentować, a efekty bardzo cieszyły moje oko (a to nie jest łatwe, jestem bardzo krytyczna wobec siebie). Niedawno wymyśliłam sobie zabawę polegającą na interpretacji tytułów za pomocą obrazów. Często pada właśnie na Nightwish'a :)

 

 

Angels%2BFall%2BFirst.jpg

 

Planet%2BHell.jpg

 

Arabesque.jpg

 

Powiedzcie, co myślicie :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jeny jakie to jest świetne. Według mnie odpowiada tytułom :). Proszę zrób/pokaż więcej tego typu prac. Oczarowałaś mnie nimi :) Ps. O grasz/grałaś na perkusji. Ja zaczynam od września :rolleyes:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śliczne prace, nie potrafię wybrać która najlepsza- czekam na więcej:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świeżutka praca sprzed kilkunastu godzin. :) Taikatalvi.jpg

 

 

Tym razem padło na Taikatalvi ;) Noc i Nightwish to wspaniałe połączenie, które napawa weną :rolleyes:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arabeska jest świetna :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.