Jump to content
Dark

DIY, zrób coś z niczego :)

Recommended Posts

Pewnie, że zrób zdjęcia ! Chętnie zobaczę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja kiedyś wiedziałem, ale nie wiem, czy pamiętam xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś robiłam coś podobnego z kolorowych żyłek, ale niestety nie pamiętam jak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie :D To bardzo proste, tylko jak potem zrobić ten węzełek, dzięki któremu można później dopasować sobie bransoletkę do nadgarstka, to nie mam pojęcia. Mam taką co prawda ze znakiem zodiaku, ale chyba tego nie rozszyfruje XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam jaki był na to szał kiedy byłam w podstawówce, wszyscy pletli takie bransoletki na przerwach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak! Dokładnie :) Albo te bransoletki z muliny... Dalej mam ich całą masę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtedy wymienianie karteczkami było już niemodne, a tak to lubiłam, ale no nic trzeba było iść z duchem mody :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

ja mam jeszcze kilka breloczków z tych kolorowych żyłek :happy: Zaraz Wam zdjęcie wstawię ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja byłam taką maniaczką kolorowych żyłek i sznureczków :D Wcześniej oczywiście maniaczką zbierania karteczek z księżniczkami Disneya, kurcze, ale to był szał ♥

Nie wiem, czy w waszych stronach też to się przyjęło, ale u mnie w podstawówce prowadziliśmy nie tylko wymianę, ale i hazard xD Grało się w kamień, nożyce, papier i kto wygrał zgarniał pulę karteczek (trochę jak poker xD).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Tutaj pęczek. Jeszcze kilka z nich jest przy kluczach. Ale tak czy siak, większość poginęła, coś je pozjadało :(

 

1014175_451943711579741_2004297215_n.jpg

 

A ten jest moim ulubionym:

 

999715_451943704913075_2097748839_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja byłam taką maniaczką kolorowych żyłek i sznureczków :D Wcześniej oczywiście maniaczką zbierania karteczek z księżniczkami Disneya, kurcze, ale to był szał ♥

Nie wiem, czy w waszych stronach też to się przyjęło, ale u mnie w podstawówce prowadziliśmy nie tylko wymianę, ale i hazard xD Grało się w kamień, nożyce, papier i kto wygrał zgarniał pulę karteczek (trochę jak poker xD).

 

Skąd ja to znam :D

 

Simo jakie piękne !Ja nie miałam do tego cierpliwości dlatego wychodziły mi koślawe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaa, to to xD To nawet sama robiłam kiedyś właśnie z rzemyków ; o

 

A jaki do tej bransoletki materiał najlepiej? Bo mulina chyba za cienka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg... jak zrobić coś takiego?? Jak to było modne to już niestety nie byłam w takim wieku żeby się tym zachwycać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeej, Simo! Ale kolekcja... Ja pamiętam tylko na kwadrat - kiedyś umiałam na kółko i bransoletkę, ale teraz... xD

 

A wiem, zdjęcia miałam zrobić. Zapomniałam. Jutro. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam to! Kiedyś też się w to bawiłem. Moja mama do tej pory ma przy kluczach coś z tego! :D W sumie teraz nie wiem co mi się w tym podobało, ale kiedyś potrafiliśmy wyjść na dwór i nałogowo to pleść.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Specjalistki od DIY, mam pytanko :D

 

Mam fajny sweterek wełniany i planuje przyszyć na niego ćwieki na ramionach. Czy mogę to zrobić bezpośrednio przyszywając je do swetra, czy lepiej kupić kawałek skóry, przyszyć ćwieki i zrobić z tego takie skórzane naćwiekowane pagony?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym przyszyła bezpośrednio, ale zależy jak ci się bardziej podoba ;)

Kiedyś miałam ćwieki na bluzce i nic im się w praniu nie działo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No włąśnie chodzi mi o pranie tego sweterka...

Hmm. No dobra, to chyba jeszcze dzisiaj zabiorę się do pracy :D Wstawię fotkę kiedy skończę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłam takie niby 'stare srebro" i miałam nadzieję, że w praniu zabarwią trochę białą bawełnę koszulki, żeby wyglądało jak rdza czy coś... ale nic się nie stało... :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajny efekt! Nie zapomnij napisać za jakiś czas jak się zachowuje po praniu :P sama mam ochotę na coś takiego teraz xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetnie Ci wyszło :>. Też chce taki ^^. Ja to bym się pokuła igłą i tyle xD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śliczny jest :) Ja to nawet szyć nie umiem xD Jak byłam mała, babcia uparcie próbowała mi wpoić sztukę szycia i dziergania, a ja tego tak nienawidziłam robić, to była beznadziejnie nudna tortura... Chyba się zraziłam :D Chociaż, może gdybym zrobiła jeszcze jedno podejście, dobrowolnie, i żeby zrobić sobie coś, co naprawdę chcę mieć, to może, może :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.