Jump to content
beatag60

Sklepy internetowe i stacjonarne z muzyką

Recommended Posts

Jakie sklepy polecacie a od jakich należy trzymać się z daleka?

Gdzie można trafić dobre promocje, przekażcie swoje doświadczenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja głównie szukam na Allegro. Ale ze zwykłych sklepów najlepsze promocje ma chyba Media Markt. Czasami w Empiku się też trafi na jakąś fajną przecenę, ale to już rzadziej. W Media często są takie dość fajne wyprzedaże, że można kupić jakąś płytę czy DVD nawet na 30% ceny :O

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Na fajne promocje można też trafić w Rockmetalshopie - ostatnio był lognsleeve Eva przeceniony ze 150 zł na 90. Kupiłbym, gdyby nie to, że jak już uzbierałem pieniądze, to zostały już same małe rozmiary. Ze stacjonarnych znam tylko Rock Long Luck w Poznaniu. Sprzedaje tam bardzo miły pan, który ostatnio dał mi naszywkę gratis xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prócz MediaMarkt jeszcze Saturn. Z internetowych merlin.pl - trzeba śledzić, bo czasami mają niezłe wyprzedaże; fan.pl - spory asortyment.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio to allegro a rzadko empik. Rockmetalshop czasami ma fajne rzeczy. Saturn gdy jadę do Krakowa.


fan.pl - Wow! Freyja super sklep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.symbolic.pl bardzo tanio, mimo nie rewelacyjnej jakości strony to sklep jest pewny, często w nim kupuje, mega szyba dostawa Bardzo polecam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do merlin.pl to się zgadzam! Są czasem spore promocje, za 2 płyty Nosowskiej zapłaciłem 8 zł + przesyłka oczywiście. W sumie jest pełno promocji tam. Jednak w empiku robię najczęściej zakupy jak jakieś nowości, bo jadę czasem do miasta pobliskiego i tam zachodzę. W Media Markt również lubię kupować. W innych raczej zakupów nie robię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie kupowanie płyt ogranicza się do Reala, Media Markt, Empiku i Biedronki. nie kupowałam jak dotąd płyt czy innych rzeczy przez internet ( tylko bilety na samolot- kartą wujka):devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lester, ta strona jest straszna(średniowiecze!). Najczęściej (przesadzam trochę) zdaża mi się w empiku kupić płytę, chociaż dzisiaj Hydry tam szukałem i nie było. Za to w saturnie jak psu jajca świeci się w niższej cenie bez promocji niż w empiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Biedronce są płyty? :D

 

trochę mi się pomyliło, ten temat dotyczy tylko płyt z muzyką, :)w Biedronce można kupić DVD i płyty z grami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.