Jump to content
Sign in to follow this  
beatag60

Muse

Recommended Posts

Zespół przewijał się w moich słuchawkach wiele razy, a dziś mam ochotę otworzyć o nich temat. Muzyka po którą sięgam bardzo przypadkowo, Muse to mój faworyt w new progu.

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja bardzo lubię Hysterię, Uprising i Undisclosed Desires :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też lubię Hysterie, Supermassive Black Hole (chociaż wzięli to do zmierzchu i to było zue... :<), Uprising i moje ulubione Knights of Cydonia :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszym kawałkiem Muse jaki usłyszałam był New Born. I zakochałam się. Był taki czas, że niczego innego nie słuchałam :P Ich ostatnia płyta nie podoba mi się już tak jak poprzednie. Uwielbiam Knights of Cydonia, Hysteria, Time is Running Out i New Born. To takie moje naj naj Muse ;) Ogólnie cała ich twórczość mi odpowiada, po prostu do niektórych piosenek mam większy sentyment ;)

Bardzo lubię też jeden z coverów, który popełnili :P

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny zespół! Najbardziej uwielbiam słuchać Starlight , Resistance (ogólnie cały album Resistance jest świetny), Undisclosed Desires i Uprising (teledysk mi się bardzo podoba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam na ipodzie i - jako, że standardem jest u mnie opcja "szufla" - nawet często zdarza mi się posłuchać czego w ich wykonaniu. Szczególnie, że czasami potrzebuję czegoś spokojniejszego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kurcze nie zakładałem tego tematu ???

Znam ten zespół bardzo dobrze, kilka lat jest moim ulubionym na smutki.

Zespół ogółem nie jest mocnym brzmieniem dlatego go lubię, większość płyt jest trochę porysowana :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak poznawałam ten zespół to jeszcze nie było podgatunku "new prog" :D

To teraz tak określa się zespoły grające rock alternatywny z elementami progresywnego - dobrze wiedzieć :P, choć uważam, że jak Muse to określenie troszkę na wyrost.

Dla mnie to zawsze krążyli oni wokół alternatywy, czasem britpopu.

Paradoksalnie ich najbardziej popularne utwory, czyli Undisclosed Desires i Map of the Problematique (dlaczego jeszcze nikt o niej nie wspomniał :dodgy: ) nijak wpisują się w tej opis :P Oba utwory uwielbiam ;)

Z płyt, jako, że z Muse mi się już wyrosło troszkę to sięgam czasami do starej, dobrej Black Holes and Revelations ;)

 

W zasadzie dzięki wam za przypomnienie o nich, fajnie ich sobie będzie odświeżyć :D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.