Jump to content
pawel27g

Gry

Recommended Posts

Ktoś chętny na wspólną grę w Warcrafta III? Ewentualnie w Heores III, ale w to dawno nie grałem i będę lamić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam wszystkim całą serię Resident Evil świetny survival horror. Szczególnie czwartą część jest najlepsza. :)

 

Na zachętę zapodaję zwiastun. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A tak to jeszcze Space Engeneer i Planet Explorers(może to coś jak Spore :)).

 

 

To już wyszło ? To jest to co przypomina spore ale z sryliardem planet ? Kurcze tak się zasadziłem na tę grę, że po urlopie o niej zapomniałem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby kogoś interesowało: Dreamfall Chapters Book 1: Reborn !!! Wychodzi 21 października !!!

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłam w Auchan pierwszą część Wieśmina. Na razie się instaluje (mam nieprzyjemne wrażenie, że zatrzymało się na pliku textures01.bif, bo już czas jakiś widnieje tam nad tym paskiem taka nazwa, ale dobra, może to po prostu duży plik albo coś... nie zawiesiło się... nie zawiesiło się... ani nie jest porysowana, bo przecież jest nowa... prawda?), ale już teraz się jaram :happy:


ALLELUJA! Pasek instalacji po dłuuuugiej chwili tkwienia nieruchomo w jednym miejscu ruszył się, kiedy już prawie straciłam nadzieję! Już nie ma textures01.bif!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla - fajna gierka. W sumie grałem tylko w 1 część ale bardzo mi się podobała. Ciekawe i wymagające czasami myślenia zadania są tam na porządku dziennym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wciągnęłam się w tego Wieśka... Jest w nim wszystko, co tygryski lubią najbardziej. Możliwość dłuuugiego włóczenia się po mapie i robienia różnych pobocznych questów, bawienia się w pierdółki typu pijackie zawody, gra w kości (chociaż to nie jest takie fajne, bo Zoltan mnie ogrywa, kanciarz jeden) czy Oglądanie-Starego-Młyna-;3 z uroczym dziewczęciem spotkanym w karczmie, włażenie ludziom do domów i klikanie wszystkiego, w czym są jakieś rzeczy do zebrania (ja się dziwię tym NPC z gier, robisz im bez pytania wjazd na chatę, przetrząsasz beczki, skrzynki i szafy, okradasz ich, a oni mają na to kompletnie wywalone) i tak dalej... Podoba mi się alchemia i zabawa w zbieranie składników, podoba mi się to śliczne, duuuże drzewko umiejętności, w którym nie wiadomo co wybierać, w większości podobają mi się dialogi... Nie podoba mi się tylko to, że Triss jest nietrissowata i że właśnie jakiś paskud niedobry mnie zabił (tylko dwa razy umarłam od początku! Myślałam, że będę bardziej lamić). Nołlajfi się wspaniale, mówię Wam. Może i grafika nie wygląda jak ta z BFa 4, ale gra jest super ♥

W ogóle, erpegi:

Hmm, co to tam leży? O, "Na wpół zjedzone zwłoki"... Zobaczę, co mają przy sobie! :happy:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja pamiętam jak grałam w Gothic czy NWN i się tak podniecałam grafiką... Teraz jak na to patrzę to takie wszystko kanciaste :D W Wiedźminie grafika jest super jak na tamten czas, ale wszystko idzie do przodu. A teksty są tam świetne, nawet na yt można znaleźć kompilacje tych najlepszych xD

Sama bym w coś zagrała, ale na razie czekam na Dreamfalla, przed premierą przejdę poprzednią część, a raczej części, tak dla przypomnienia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż mnie przez to podkusiło, żeby popatrzeć na jakieś screeny z Dark Messiaha, w którego to kiedyś u kumpla grywaliśmy (to wyszło w 2007 roku u nas... nie ma jak napierniczać w grę ze znacznikiem PEGI 18, mając lat 8 :happy: ). Pamiętam, że ta gra miała jakiś tam najnowszy, najbardziej zaawansowany i w ogóle naj- silnik graficzny. Wtedy się tym zachwycaliśmy, a teraz... Żeby tak porównać to z Falloutem 3 czy czymś... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, a widziałaś zapowiedzi Wiedźmina 3 ??? Ja się zakochałam ♥ Przepięknie wygląda. Widziałam kilka gameplayów i też robią wrażenie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałam. Ale na tym kompie to to mi nie pójdzie. Dokupiłam nowe klocki niedawno, ale i tak... Takiej grafiki nie pociągnie :> Na razie zasadzam się na dwójkę. Znaczy, zamierzam ją kupić dopiero jak przestanę męczyć tę pierwszą część.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do poniedziałku można było kupić na stronie battle.net Diablo III za 50% ceny (gra+dodatek "Reaper Of Souls" kosztowały tyle co samo co gra za standardową cenę), ale nie zdążyłam tego ogarnąć i promocja się skończyła -.-

 

Jakbyście wiedzieli o jakiejś promocji/przecenie/whatever 'Diablo III', to dajcie znać, byłabym bardzo wdzięczna ;*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej w Might and Magic cisnąć. Gra ma klimat. Tego się nie da przebić.

Moim of korz zdaniem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłam "Wiedźmina". Może chociaż przez jakiś czas nie będę tyle nołlajfić... (Ale jeszcze zostały mi te wszystkie dodatkowe przygody, hehehe :>)

W ogóle, Geralt jest... No, chyba nie bardzo pasuje mu monogamia, że tak to nazwę. Kochankę na kochance miał w tej grze, powiadam wam. Kobiet jak mrówków. W sumie w książce też trochę tego było... Co one tak wszystkie na niego lecą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj kontynuowałam moją przygodę z The Longest Journey - Dreamfall Chapters. Jedyne co mam do zarzucenia grze, to że jest za krótka! Nadal pozostawia tak wiele pytań, nierozwiązanych spraw. Ale zapowiada się świetnie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia :D Czekam jeszcze bardziej niecierpliwie na następne rozdziały!!!

Bardzo dużo dialogów, trochę mniej akcji jak na razie, ale myślę, że to się zmieni. Fajne jest to, że kształtujemy swoich bohaterów, nasze decyzje mają wpływ na Równowagę, która zmienia się przy każdej podjętej przez nas ważniejszej decyzji. Na końcu gry mamy podane również procentowe zestawienie, ile osób podjęło taką decyzję jak my.

Chcę następny rozdział !!!!!

 

edit: no i możemy napotkać tam trochę polskich słówek, w Europolis język angielski miesza się z innymi językami. Głównie są to przekleństwa (których jest czasami moim zdaniem trochę za dużo, ale nie przeszkadza mi to aż tak :P ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tak bardzo chcę pierwszą część The Longest Journey... (Czyli The Longest Journey :P) Grałam kiedyś w Dreamfalla, był fajny, a podobno pierwsza jeszcze lepsza. Tylko na allegro jest dosyć droga jak na grę, która już swoje parę lat ma. Może jak wreszcie to konto bankowe założę, to ją kupię :3

Aha, i nie napisałam w poprzednim poście, że ten wieśmin był świetny. No więc: wieśmin był świetny! :happy: Tak niesamowicie toto wkręca, że się człowiekowi (istocie) czasami nawet nie chce wstać i pójść po empetrójkę do podładowania, bo tyle się dzieje. Rewelacyjne dialogi (niepozbawione poczucia humoru, co jest dla mnie bardzo dużym atutem, albowiem ja uwielbiam to, co śmieszne :-D), prawdziwie tró wiedźminowaty klimat, wciągająca fabuła, dużo zadań pobocznych... Bardzo podobało mi się też to, jak duży wpływ wywierają moje decyzje na przebieg gry. I to, że czasem naprawdę trzeba chwilę pomyśleć nad wyborem, bo to wcale nie wygląda tak, że w opcjach dialogowych mamy jedną "Dobrą", jedną "Złą" i jedną "Neutralną" albo że jedna strona konfliktu jest na wskroś podła, okrutna i wstrętna, a druga niezwykle szlachetna i honorowa. Nie, żebym spodziewała się czegoś takiego po grze na podstawie sagi, w której Tych Całkiem Dobrych i Tych Całkiem Złych raczej nie uświadczysz, ale... Fajnie, że udało im się tak dobrze oddać ten "świat, w którym moralność ma tylko odcienie szarości", jak to ładnie ujmują na moim pudełku z grą. :-D Ja oczywiście trzymałam z elfątkami, bo to ja. :D

No, także jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, pewnie za jakiś czas zapoluję na drugą część. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla - TLJ jest typową grą przygodową. Sporo w niej zagadek i dialogów. Historia jest bardzo ciekawa, jak każda związana z TLJ. Warto zagrać, choćby po to, żeby zobaczyć kim była April i dlaczego zachowuje się tak a nie inaczej w Dreamfall.

Na pewno można gdzieś kupić TLJ taniej, w wersji elektronicznej. Poszukaj na stronkach ze starymi grami (jak coś znajdę to dam ci znać). Ja kupiłam TLJ z CDAction kiedyś, dawno temu, nawet nie zagrałam w nią od razu, tylko po kilku miesiącach :D

 

edit: na GOGu za 8 Euro. http://www.gog.com/game/the_longest_journey

na STEAMie za 10 Euro. http://store.steampowered.com/app/6310/?l=polish

A tutaj na Allegro jest nawet za 15zł na STEAMa ;) http://allegro.pl/the-longest-journey-steam-i4746315410.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio poznałem genialną grę "Among the sleep". Na początku myślałem, że mi się nie spodoba, ale byłem w błędzie, gdyż bardzo mi się spodobała. W grze wcielamy się w dwuletniego bobasa. Gra nam ukazuje jak wpływa na psychikę dziecka uzależnienia rodziców. Ta gra jest bardzo krótka, ale daję na dużo do myślenia. Polecam gorąco nieźle wciąga i trzyma w napięciu.

 

Proszę zwiastun:

 

[video=youtube]

 

I parę filmików mojego ulubionego gameplaya:

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby kogoś to interesowało zwiastuny do gry Resident Evil Revelations 2. :)

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miśki, potrzebuję porady. Chcę wydębić od "Mikołaja" drugą część Wieśmina pod choinkę, tylko teraz tak patrzę na wymagania no i... Wiecie, niby mam wystarczająco dobre klocki w komputerze, miastogier rzecze, że gra mi pójdzie, ale:

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Athlon 64 X2 5000+, 2.6GHz

Karta Graficzna: GeForce 8800 GT

Pamięć RAM: 2GB

System: Windows XP

Moje parametry:

Procesor: Athlon 64 X2 5000+ 2.6 GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 650 GHz

Ilość posiadanej pamięci RAM: 4GB

System operacyjny: Windows 7

Jakoś tak mnie trochę niepokoi to, że mój procesor jest taki sam, jak ten z minimalnych wymagań sprzętowych. Nie chcę takiej sytuacji, że gra się, owszem, włącza, ale chodzi tak wspaniale, że trzeba się nieźle namęczyć, żeby trafić w przycisk "Opcje" w menu, bo kursor się tnie. No, więc pytam Was, czy warto? Czy będzie się dało po ludzku grać? Bo ja to debil jestem w tych sprawach, informatyk ze mnie żaden :D A z mojego Mikołaja tym bardziej. Mój Mikołaj nie ogarnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W styczniu będzie mieć premierę dosyć niezwykła gra , albowiem będzie to pierwsza gra z elementami rock opery , a w nagraniach udział wzięli muzycy z Dragonforce, Cradle of Filth, Epica, Sonata Arctica, Arch Enemy... .

Opis gry (zapożyczony ze steam):

Karmaflow: The Rock Opera Videogame is a puzzle platformer. You play as the Karmakeeper and it's your task to restore the balance in various mysterious worlds. Through an adaptive music system and sung narrative you will experience a truly unique rock opera.

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie robiłem serię prób w NFS: Most Wanted 05'. Kochany pościg, z którym męczyłem się cały tydzień właśnie ukończony.

Wyświetla mi się napis, że wygrałem i mój czas. Aż tu nagle ta niesamowita gra postanawia się wywalić.

No nie, no po prostu no kurna no nie.

Komp miał farta, że nie postanowiłem go zniszczyć...

Share this post


Link to post
Share on other sites

We środę wreszcie pobrałam sobie steama, a w czwartek (chciałam napisać "wczoraj", ale że dziś jest już jutro... :D) dokonałam pierwszych dwóch zakupów (to pierwsza wydana kasa z mojego konta. Dopiero teraz. W sumie dobrze, w końcu mogłam ją do tej pory rozpieprzyć na różne potrzebne rzeczy typu książki, gry, pieszczocha i w ogóle, a tego nie zrobiłam.), wyprzedaż zimowa ftw. No, więc kupiłam sobie KOTORa i od dawna planowane The Longest Journey. W to drugie tak wsiąknęłam, że o Jeżu Kolczasty. W sumie nie gram aż tak dużo w gry, teraz przez dosyć długi czas nie robiłam tego wcale, ale jak już coś mnie wciągnie, to na amen. I TLJ właśnie tak mnie wciągnęło. Zamiast położyć się wcześniej spać, tak, jak planowałam, siedziałam aktywnie przy kompie, żeby dowiedzieć się, co będzie dalej. Świetna gra. Staroć, pikseloza, ale fabuła i zagadki - OMNOMNOMNOMNOM *_*

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie gram sobie w Dragon Age: Orgins. Polecam - kawał dobrej roboty. Dla mnie szczególnie ciekawe są dopracowane historie poszczególnych członków drużyny :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio grywam w serię Resident Evil i jestem z niej przeszczęśliwy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.