Jump to content
pawel27g

Gry

Recommended Posts

@Tutankhamen: mi Kao2 nie idzie na Win7, znaczy,widok jest jakby bardzo przybliżony i widać tylko kawałek ekranu. No i się wiesza. To chyba wina 64bitowego systemu. Ale kiedyś lubiłam w to grać :D W jedynkę mi nie sżło, ale 2 i 3 przeszłam całe parę razy :3

 

 

Hmm a szukałaś jakiś emulatorów? Wszystko jest do zrobienia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż tak mi na tym nie zależy :P Zresztą, to było dawno. Zdaje się, że pytałam wtedy wujka Google o radę, ale koniec końców się nie udało.

 

- myślicie, że coś takiego faktycznie uda się stworzyć, czy to za piękne, żeby było prawdziwe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jakiegoś czasu korci mnie by sobie zagrać w Heroes Might and Magic ale nigdzie nie mogę w domu znaleźć płyty :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam HIII złotą edycję pożyczoną od kuzyna :3 I WoGa ściągniętego z Kwasowej Groty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to ja rzadko gram w gry, ale tęsknię za taką jedną starocią - The Wiggles. Nie była jakaś tam świetna graficznie czy coś, ale miała świetną fabułę i nigdy mi się nie znudziła. Pożyczyłam ją kiedyś od kuzyna, ale jakoś tak wyszło, że oddałam i nie mam jak w nią pograć. W sumie, to było parę ładnych lat temu, ale ostatnio jakoś sobie przypomniałam i strasznie bym chciała pograć, a w Internecie nigdzie nie umiem znaleźć jakiejś dobrej wersji, na którą kasy by nie trzeba było wydawać (bo, wg mnie, wydawanie pieniędzy na coś nie do końca legalnego jest idiotyzmem, już wolałabym zapłacić dwie dychy za oryginał niż 2 zł za pobranie z chomika). Może macie na zbyciu? Kurczę, to była gra mojego dzieciństwa. xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam HIII złotą edycję pożyczoną od kuzyna :3 I WoGa ściągniętego z Kwasowej Groty.

 

U nas gdzieś jest Kolekcja Wszechczasów tylko nie wiem gdzie :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mi pewnie czwórka nie pójdzie na tym gracie :P Nie popisali się? Ciekawe, że gusta mogą być tak odmienne, TS3 to jedna z moich ulubionych gier wszechczasów :D

 

Część była na pewno lepsza niż 1 czy 2 :D Ale chodzi o to, że strasznie polecieli na kase, bo trzeba było kupować dodatki żeby dobrze się grało i było dużo nowych rzeczy. Ja czepiam sie od początku tego, że w TS2 był bilard, a w TS3 juz, go nie ma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

emlulować win xp na 7 :D ciekawe co by się stało. Zawsze jest opcja by sobie doinstalować system na kompa. Ale takie zabawy to raczej nie najlepszy pomysł.

Grałem w kao kiedyś.

The i of the dragon - wszystko działa tylko, że pewien monitor nie chce obsługiwać tej gry, ale klapa, mimo wszystko działama zwykle na innym kompie :).

Ja za to obczaiłem sobie clonk endeavour, ale się znudziłem, choć może jeszcze pogram.

Jeszcze sobie muszę obczaić pare starych gier, chyba tylko 2. Jak się nazywały ... .

 

A tak najlepiej zostać przy xp, ewentualnie kupić drugiego kompa :) W sumie Linux dobrze sobie radzi ze wszystkim :).

 

@PaulaEija

Co do tego "chomikuj.pl" dobrze powiedziane

 

http://allegro.pl/the-wiggles-pl-gra-mega-tanio-okazja-i3394927795.html - o to chodzi?

Można szukać torrent-ów na chomikuj wtedy tam nie zapłacisz

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja czepiam sie od początku tego, że w TS2 był bilard, a w TS3 juz, go nie ma :D

 

Bilard jest od dodatku... Cholera wie którego xD Ale jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emulacja Xp na 7? Pół politechniki tak robi i nie m w tym nic specjalnego. Swojego czasu też tak robiłem, z tym że Xp w 8.

Simsy lubię :) Teraz pykam w diablo 2 z modem mediam, herosy 3 i torchlight 2.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu, dziwne to jakieś. Wolę przeszłość :P Poza tym, Rajska Wyspa nie miała być ostatnim dodatkiem...? Tak czy siak, nie kupuję ich już od dosyć dawna, pomijając nawet kwestie finansowe, gra się tnie, jest przeładowana dodatkami, komputer to grat...


Animację karmienia wzięli żywcem z Medievala (karmienie ptoków), w ogóle bardziej by to pasowało do średniowiecza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tutankhamen: mi Kao2 nie idzie na Win7, znaczy,widok jest jakby bardzo przybliżony i widać tylko kawałek ekranu. No i się wiesza. To chyba wina 64bitowego systemu. Ale kiedyś lubiłam w to grać :D W jedynkę mi nie sżło, ale 2 i 3 przeszłam całe parę razy :3

 

Nie pomogę, nie znam się na kompach :D Ja pierw trafiłem na demówkę w CD Action chyba, potem ją znalazłem na necie, ale chciałem inne części też przejść, a że mam wolnego neta to los chciał że w Biedronce wypuścili, to kupiłem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lubię Emberwind- platformówka ale fajna,akcja toczy się w świecie fantazy(moje klimaty) prosta, do tego nastrojowa muzyka- dobra żeby się zrelaksować

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra. Teraz poważnie. Pytanie życia i śmierci. Kto mi kupi Diablo III? :happy: :happy: :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla fanów fantastyki i Star Warsów polecam The Book of Unwritten Tales. To Gra przygodowa, w której aż kipi od nawiązań do wspomnianych wcześniej pozycji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może pomyślimy coś kiedyś o grze wieloosobowej, Diablo 2 albo Heroes 3 ? :) Diablo jest super proste w zrobieniu serwera, w herosy musiałbym się pobawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja grywałam w herosa 3 na gamerangerze, ale coś się spieprzyło z grą i kiedy rozpoczynamy rozgrywkę, menu gry nie chcę się załadować. Jest tylko... tło jakby. A chwilę potem wyrzuca mnie do pulpitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to jak czekamy na te Simsy 4 :

[video=youtube]

 

Jeeeeeeej, jakie fajne... Jatochcęjatochcęjatochcę!!! Pewnie i tak nie pójdzie na moim gracie -_- Chociaż... Może jakby sformatować przed zakupem gry...

Swoją drogą, są jakieś dokładniejsze informacje o dacie premiery? Chociażby w którym miesiącu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Co jak co ja czekam na trójeczkę wiedźmina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.