Jump to content
Ares

Ulubiona aktorka? :)

Recommended Posts

Jakie macie lubione aktorki i za co je lubicie :)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bardzo lubię Helenę Bonham Carter. Głównie za to, że idealnie wpasowuje się w swoje role i jest bardzo utalentowana. No i oczywiście jest to taka osobistość obok, której nie można przejść obojętnie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Helena ♥ To również moja ulubiona aktorka :) W duecie z Johnny'm Deep'em cudo :) Czyli np. Sweeney Todd - Golibroda z Fleet Street :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak, genialna w roli Pani Lovett. Bonham Carter, Depp i Burton to trio idealne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je lubię Liv Tyler za wspaniałą Arwen i ogólnie jest świetną aktorką :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liv Tyler, cudowna z niej elfka. :)

No i oczywiscie Tabrett Bethell jako Cara Mason, Mord-Sith w serialu Miecz Prawdy. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uma Thurman - przede wszystkim za jej role w Kill Bill i Pul Fiction ♥

Gwyneth Paltrow - ma coś w sobie co przyciąga moją uwagę. Nie wiem co to jest, ale zawsze gdy oglądam z nią film to jestem zadowolona. Choćby mi się ten film nie podobał to przynajmniej na nią mogę popatrzeć ;)

Liv Tyler - przede wszystkim jest prześliczna. Nie jest to jakaś wybitna aktorka, ale lubię na nią patrzeć :)

Helena Bonham Carter - wszystkie role jakie zagrała były wspaniałe. Jest niesamowicie elastyczna. Nie podoba mi się ona z wyglądu, ale to jak gra niektóre role jest wspaniałe. Potrafi się wcielić we wszystkich bohaterów jakich przychodzi jej zagrać :)

Tilda Swinton - podobnie jak Helena - każdą rolę jaką dostaje odgrywa świetnie. Najbardziej chyba cenię ją za Constantine i Musimy Porozmawiać o Kevinie.

Krystyna Feldman - moim zdaniem była jedną z najlepszych aktorek w naszym kraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whoopi Goldberg - absolutnie świetny ma ta kobitka talent komediowy!

Helena Bonham Carter - wspaniała gra aktorska - szczególnie w rolach obłąkanych ;)

Sigourney Weaver - po prostu lubię jej grę, naturalność szczególnie w rolach kobiet twardych, silnych, do których w pełni się nadaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja do Liv dopisze że też uwielbiam Cate Blanchett za piękna Galadriel , Kate Backinsale za wspaniała role w Underworldzie, Lucy Lawless _ za to że nie boi sie grac kobiet z powerem i za wapniałą postać Xeny , Sherii Moon Zombie żona Roba Zombie wspaniale grała w produkcjach męża , Renee o'Connor za zwariowaną postać Gabrielle w Xenie i Courtney Cox za role w filmie Krzyk i za zabawna Monike w Przyjaciele :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moje ulubione aktorki to

1.Eva Longoria i Stana Katic

2.Sharon Stone

3.Lucy Lawless

4.Melinda Clarke

5.Caterine Bell

a jeśli chodzi o polskie aktorki to lubię ,Magdę Cielecką,Marte Żmude Trzebiatowską

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak, kto ma mnie na fb, wie że lubię Helenę Bonham Carter, więc dołączam do grona:) W moim panteonie jest również Keira i wspomniana Gwyneth oraz Nicole Kidman, która straciła nieco przez ingerencje w swoją urodę, niemniej filmy z Nią bardzo lubię:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helenka Bonham Carter, zdecydowanie. Za jej ekscentryczność i kreatywność. ;) I genialne pomysły, jak np. chodzenie w butach nie do pary czy mieszkanie w domu obok Tima (Burtona), bo chrapał i nie chciał dać sobie zoperować przegrody nosowej. Ach, i za to, że wg Tima Burtona marszczy brwi, jak Johnny Depp.

Keirę też bardzo lubię, bardzo dobrze gra. Ale czy mogłabym ją równać z Helenką? Nie... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co powiecie o Liv Tyler i Lucy Lawless? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co powiecie o Liv Tyler

Pierwszą tak sobie..

i Lucy Lawless? :)

...drugiej... nie znam (?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucy Lawless jako Xena jest świetna, nie widziałam jej w innych serialach/filmach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.