Jump to content
Sign in to follow this  
nemeyeth

bazgroły by Nemeyeth ;_;

Recommended Posts

cześć wszystkim c:

w tym wątku będę umieszczać co jakiś czas różne swoje bazgroły. najczęściej rysuję w szkole, na nudnych lekcjach, moje rysunki nie są piękne, mimo, że rysuję od kiedy pamiętam.

najczęściej rysuję Tuomasa, Marco, lub Gandalfa, tak więc wstawię Wam na razie dwa rysunki. jakość straszna, bo robiłam zdjęcia telefonem przed chwilą, w złym świetle, tak więc najwyżej dodam je jeszcze raz, jak je kiedyś w dzień sfotografuję.

oprócz takich rysunków mam też kilka rysunków yaoi i jeden yuri :cool:

może też kiedyś wstawię, chyba, że bardzo nie lubicie gejów i lesbijek.

postanowiłam założyć ten wątek, gdyż nie jestem pewna, czy powinnam dalej rysować i chcę Was poprosić o radę. przyjmę każdą krytykę, jak i każdą pochwałę.

 

522241370377446225.jpg

powinno być "Marco the Viking" zamiast "Vicking", ale dopisywałam to na szybko, bo kończyła się lekcja akurat... także za napis proszę nie hejtować ;d

 

522251370377513825.jpg

a tu znów Tuomas, z cytatem z Beauty And The Beast. :3 robione długopisem, także...

 

wiem, że nie wychodzi mi cieniowanie - cały czas nad tym pracuję, ale dalej jest źle .-.

 

na dziś to wszystko. dajcie mi tylko jeszcze znać, czy weszły obrazki z jako-taką jakością,czy pikselki, bo ja mam tak stary komputer, że większość zdjęć pokazuje mi tak, że można piksele liczyć, podczas gdy normalnie jest to dobre, ostre zdjęcie.

za popękane monitory nie odpowiadam XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo fajne rysunki, masz swój styl ;) tylko ten Tuomas na drugim dziwnie wygląda z tym keyboardem... pierwsze moje skojarzenie, to że odwrócił głowę o 180 stopni xD

hejty tu żadne nie lecą, o to się nie martw ;)

a co do gajów i lesbijek... wiesz, nie znam ich za wielu, więc ciężko mi powiedzieć :P a tak na poważnie - ludzie to ludzie, jakie to ma znaczenie kogo kochają? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo krytycznie piszesz na temat swoich rysunków- zupełnie nie rozumiem czemu. Masz swój styl rysowania, poza tym widać że też masz talent. Potrzeba tylko ćwiczeń (w tej sprawie niestety nie doradzę, ale mamy sporo artystów na forum) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rysunki są naprawdę dobre. Szczególnie podoba mi się Marco wiking. Co do Toumasa przy klawiszach, to trochę wygląda jakby miał ręce do łokcia, chociaż można sobie wyobrazić, że ma je założone z tyłu i wtedy widzę Tou z rączkami. Kilka lat ćwiczeń i będziesz świetna :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
może też kiedyś wstawię' date=' chyba, że bardzo nie lubicie gejów i lesbijek.[/quote']

Przecież to też są ludzie :-D

 

Mnie się podobają te rysunki - sama tak nie umiem, więc doceniam. Masz pasję, talent więc go szlifuj ;)

Na pierwszym rysunku Tuo po lewej taki niewinny, a jako pirat pokazuje charakterek. ^^

Marco-Viking? Like it :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja tam czekam na yaoi i yuri :devil:

A te rysunki są genialne ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajne rysuneczki. Podziwiam pasje (ja tak nie potrafię)- rozwijaj ją:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ciekawy sposób na lekcyjną nudę. Zabawne te twoje rysunki. I ładne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak, wiem, że ręce Tuomasa dziwnie wyglądają. nie bardzo wychodzą mi ręce, więc zazwyczaj rysuję je założone do tyłu. na obrazku Tuommy trzyma po prostu z tyłu keyboard :3

Tuomas pasuje mi do takiego typowego pirata, a Marco do typowego wikinga, dlatego narysowałam ich w takiej odsłonie.

 

co do gejów i lesbijek - ja jestem tolerancyjna, ale po prostu nie byłam pewna, czy Wy też jesteście. teraz wiem, że tak, więc jutro porobię zdjęcia tych rysunków i tu wstawię. od razu mówię, że nie ma żadnych erotycznych scen, tylko zwykłe pocałunki, mizianie, przytulanie ;d

 

no i dziękuję za pochwały, a wyrażam się dość krytycznie co do swoich rysunków, ponieważ myślę, że stać mnie na więcej, tyle, że nie wychodzi tak, jakbym chciała.

a poza tym, gdybym myślała, że rysuję pięknie itd., to bym się nie starała i nie doskonaliła, a tak to mam jakieś mocniejsze motywacje ;d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.