Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Simo

Artworki

Recommended Posts

Guest Simo

Wszyscy, którzy wrzucili jakieś artworki dot. Nightwisha!

Jutro mam na fanpage zrobić "Dzień z Nightwishem" (jako, że wygrał plebiscyt na najlepszy zespół). Zwracam się z pytaniem, czy mogę wstawić na fanpage Wasze prace? Podpisane nickami z forum. Proszę o odpowiedzi tutaj, bo nie chcę niczego robić bez zgody autorów :)

Pozdrawiam

Simo

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli chodzi o moje tapety to jak najbardziej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pozostali? Zgadzają się? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne, moje też możesz wrzucać ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje również. Popieram każdą akcję promującą NW w Polsce. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dzięki wielkie ! :)

 

Teraz pytanie do administracji - Czy mogę korzystać z materiałów serwisu? Mam na myśli ciekawostki o zespole oraz zdjęcia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz pytanie do administracji - Czy mogę korzystać z materiałów serwisu? Mam na myśli ciekawostki o zespole oraz zdjęcia :)

Zdjęcia w Galerii to internetowe znaleziska, więc każdy ma do nich takie same prawa.

Jeśli chodzi o ciekawostki - myślę, że nikt nie będzie miał Ci za złe jeśli wykorzystasz je w celu promocji NW. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Okej, dzięki wielkie :) Zapraszam więc jutro na mój fanpage w celu pośmiania się z moich wysiłków zdziałania czegoś dla dwóch i pół tysiąca osób, z czego około 90% się wcale nie udziela... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, dzięki wielkie :) Zapraszam więc jutro na mój fanpage w celu pośmiania się z moich wysiłków zdziałania czegoś dla dwóch i pół tysiąca osób, z czego około 90% się wcale nie udziela... ^_^

 

jakiegoś linka dasz? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit: Bo z linkiem nie można.

 

To na facebooku wpisz sobie: Symfoniczny, gotycki rock i metal (i nie tylko) . I to jest fanpage Szymka :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Okej' date=' dzięki wielkie :) Zapraszam więc jutro na mój fanpage w celu pośmiania się z moich wysiłków zdziałania czegoś dla dwóch i pół tysiąca osób, z czego około 90% się wcale nie udziela... ^_^ [/quote']

Tak na marginesie polecam ten film:

Niestety, nie każdy fan widzi te wpisy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.