Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę przyznać, że wszystkie propozycję były co najmniej dobre. Muszę jakoś wybrać

Nighfall: pełen dramatyzm, będąc w innym nastroju pewnie przyznałbym zwycięstwo.

hietAla: po raz kolejny idealnie trafiłaś w mój gust. Omnia to bardzo interesujący zespół (świetne teksty) i te solo na lirze, miodzio. Jesteś jakimś muzyko-psychologiem? :-D

SatuDreamer - skoczny, wesoły utwór, idealny do potańczenia przy ognisku. Z lekka trąca monotonią.

Naditiani91 - w sumie podobnie jak powyżej.

Sami - Herr Mannelig zcoverowano na tyle sposobów, In Extremo znam z ostatniej płyty i chyba Gothica. Bardzo mi się podobał ten utwór.

I tak wahając się między Omnią a In Extremo, musiałem rzucić monetą. Na serio, minimalnie lepsza okazała się propozycja, Alicji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję, miałam przeczucie, że tekst Ci się spodoba ;)

 

Pozostając w klimacie folkowym, poproszę utwory z thin wistle, najlepiej lekkie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planowałam już wybrać zwycięzcę, ale zaczekam na jeszce przynajmniej jedną propozycję, bo trochę słabo wybierać z dwóch piosenek.

Naditiani91, w tym utworze nie ma thin wistle (albo jestem głucha).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to pozamiatane, wygrywa Ada28 ;)

Dziękuję za wcześniejsze propozycje!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pięknie dziękuję :) Ta zabawa rzeczywiście poszerza muzyczne horyzonty, dużo ciekawych rzeczy odkryłam dzięki Wam w ostatnim czasie.

Z mojej strony coś nietypowego. Proszę o utwór, który nadawałby się jako muzyczny podkład do pokazu slajdów (o tematyce górskiej / podróżniczej). Może być instrumentalny lub z wokalem. Coś spoza kręgu ciężkich brzmień, bardziej w kierunku Ambient / New Age. Mile widziane klimaty typu Enya, Karunesh, Vangelis, ale jestem otwarta również na propozycje z innych gatunków muzycznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]

[/spotify]

 

 

 

 

 

A poza konkursem podrzucam jeszcze kilka, może Ci podpasują, bo ambient to absolutnie jest mój jam ::D

 

[video=youtube]

[spotify]

[/spotify]

[spotify]

[/spotify]

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

David Soils - Earth

 

 

[video=youtube]

 

Pochwała piękna naszej planety :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie propozycje. Czas na podsumowanie.

MIKE OLDFIELD – rzeczywiście idealnie wkomponowuje się w wyimaginowany pokaz slajdów. Bardzo chwytliwa, wpadająca w ucho melodia. Z pewnością ją wykorzystam!

DAVID SOLIS –  cudowna kompozycja. Mam wrażenie unoszenia się w przestworzach i podziwiania uroków Ziemi z poziomu chmur. Absolutny pewniak w pokazie.

FRAMES – ciekawie zaaranżowany utwór, delikatny i ciężki zarazem. Jednak trochę zbyt dramatyczny i chaotyczny, jak na melodię towarzyszącą oglądaniu zdjęć.

MADONNA – piękna piosenka, jak i cały album, z którego pochodzi. W górskim pokazie raczej jej nie widzę, ale zapamiętam sobie ten utwór na przyszłość.

AMETHYSTIUM – bardzo przyjemna, melodyjna kompozycja z wdzięcznym wokalem. Cudo. Już zaczęłam zgłębiać dyskografię tej norweskiej grupy.

 

Chętnie przyznałabym podium. Skoro jednak mamy tylko jeden złoty medal, to wygrywa Adrian :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@"Ada28" Cieszę się, że spodobała Ci się moja propozycja. :)

 

Moja kolej: poproszę od Was dowolną muzykę etniczną. Najlepiej taką, która wprawia Was w dobry nastrój :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za propozycje, są świetne :) Wybór jest naprawdę trudny, ale muszę go dokonać...

 

@"SatuDreamer" - Twoja kolej :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poproszę o coś z atmospheric doom/ black metalu :) Od razu mówię, że znam Lethian Dreams, Acid King, SubRosa Violet Cold, Summoning, Cold Body Radiation, Mesarthim, Lantlos, Saor, Empyrium i Alcest ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.