Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Nie wiem czy trafię w twój gust, ale... zaryzykuję ;)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Freyja no tak, co to była za noc :PP ?

Nick Cave, wersja 80, dlaczego go ni ma spotifaju :<

 

 

@Maciek - trafić w jeden z 4-5 utworów tego zespołu, które kojarzę to nie lada sztuka, brawo :D, ale nie lubię ich dokonań, więc nie biorę tego pod uwagę.

 

@Evi - tego akurat nie znałam i gdyby to było życzenie na dobry teledysk, byłoby wysoko. Takie trochę nie moje rejony, ale jakby ktoś by mi puścił przesłuchałabym, tak jak teraz sobie spokojnie poleciało.

 

@Excalibur - do momentu tak koło 20 minuty całkiem spoko, potem łupanka, co skreśliło mi numer.

 

Oki, doki, w takim razie punkt dla mademoiselle maitresse Freyji.

 

Evi - 19

Freyja - 15

Simo - 7

Sami - 10

Sølvi - 16

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 7

Maggie- 5

Milla - 5

Jillian - 7

Dark - 4

nightwishmaster666 - 5

Nightfall - 3

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 1

Ivan - 1

Excalibur - 2

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Freyja no tak' date=' co to była za noc :PP ?[/quote']

To była "pokojowa" noc :ninja:

 

No dobra, co by tu... hmm... Jako, że teraz w głowie mi głownie elektronika, to poproszę coś z klasyki dark wave(najlepiej), trip-hopu, bądź (no niech będzie) synthpopu. Tylko nie dawajcie Depeche Mode, Massive Attack, Diary of Dreams, bo szukam czegoś czego nie znam ;) Ale jak będzie coś o podobnym do wymienionych zespołów brzmieniu, to powinnam być zadowolona (byle było na poziomie :P).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, ile razy tego posta edytuję (bo ostatnio to często robięxd), ale powiedzmy, że niech będzie ten pan, płytka z zeszłego roku całkiem fajna.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sówko_zUa dobrze, że jednak nie zmieniałaś nic, bo ten numer zachęcił mnie do sięgnięcia po cała płytę (a może i płyty ;D). Hah, no i słychać kto tu kogo inspirował ^^

 

Ares - numer ok, znam ale chyba w postaci coveru(?). Jednak nie do końca tego oczekiwałam, choć propozycja spełnia kryteria, które podałam ;)

 

Maciek - o taki klimat chodziło XD tylko nie wiem, czy zachęca mnie na tyle, by sięgnąć po więcej, bo jakoś specjalnie się dla mnie ten kawałek nie wyróżnia.

 

Evi - i tutaj na plus, a utwór skądś kojarzę (?) Czyżby czas na lepsze zapoznanie się z kolejnym z bristolskich zespołów? XD

 

Maggie - o, podoba mi się - takie lekkie, przyjemne ^^ Tylko, że to dla mnie nie ma za wiele wspólnego z żadnym z gatunków, które wymieniłam :(

 

Miło spędziłam czas na odsłuchu, dzięki za wszystkie propozycje, jednak wybrać mogę tylko jedną ...

i mam mały problem, bo właściwie wszystkie mi się podobają, ale jakieś kryteria musiałam przyjąć i chyba najciekawsze jest dla mnie The Calling.

 

zUaźnie - zapętlasz nawet tu :P

 

Evi - 19

Freyja - 15

Simo - 7

Sami - 10

Sølvi - 17

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 7

Maggie- 5

Milla - 5

Jillian - 7

Dark - 4

nightwishmaster666 - 5

Nightfall - 3

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 1

Ivan - 1

Excalibur - 2

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O.o o.O nieeeee xD

Ja już nie chcę xd Nie mam pomysłów...

 

No dobra, dajcie zUazenowi cuś z gościnnym udziałem jednego z waszych ulubionych wykonawców, tylko proszę was nie żadne Nightwish'e, Tarje, Mansony, Korny, WT, Epiki.... ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co ja innego mogłabym dać?

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo fajnych numerów (choćby featuringi Latimera czy Gilmoura) nie ma na youtubie. Rzeczy live nie wiem czy mogą być, to dam nietypowo i będzie drugi Bowie :D. Z gościnnym udziałem Ricka Wakemana, jednego z moich ulubionych klawiszowców.

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oAo7YeRkJYo

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie już wybrać, bo propozycji jest już sporo.

Przepraszam za brak omówienia, ale czasowo sobie nie mogę na nie pozwolić,

 

A punkt leci dla Izzy'ego ;)

 

Evi - 19

Freyja - 15

Simo - 7

Sami - 10

Sølvi - 17

BlackSymphonia - 6

Maciek - 7

Pablito - 1

Nymphetamine - 7

Maggie- 5

Milla - 5

Jillian - 7

Dark - 4

nightwishmaster666 - 5

Nightfall - 3

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 1

Ivan - 1

Excalibur - 2

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Izzy - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.