Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

[video=youtube]

 

Dobra, ogarnęłam punktację:

Evi - 11

Freyja - 7

TheEscapist - 7

Sami the Owl - 7

Sionqa - 7

BlackSymphonia - 5

Maciek - 5

Pablito - 1

Nymphetamine - 2

Maggie- 2

Milla - 2

darkwondersx - 1

Jillian - 1

 

(Jeśli się pomyliłam, przepraszam, nie było to moim zamiarem, zgłaszać i poprawiać ^^).

 

Wyniki przed usunięciem ankiety wyglądały tak:

ggg.thumb.JPG.a9abff62034d78fda78c6dbd6b2597b2.JPG

Nie spodziewałam się tak małej różnicy, więc w zasadzie nie wiem co dalej robić, ale punktację podałam ze względu na osoby, które zagłosowały na tak ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

To żeby nie przedłużać, wszystkie kawałki były interesujace. Jedne trochę bardziej, drugie troszkę mniej. Ciężki wybór,wybieram utwór Dark Sanctuary (co prawda to jest raczej keyboard z brzmieniem pianinia niż fortepian ale powiedzmy że się liczy :P)

 

Evi - 11

Freyja - 8

TheEscapist - 7

Sami the Owl - 7

Sionqa - 7

BlackSymphonia - 5

Maciek - 5

Pablito - 1

Nymphetamine - 2

Maggie- 2

Milla - 2

darkwondersx - 1

Jillian - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O dzięki ;) Nie znam się za bardzo, ale w większoći neoclassical/dark ambient i pokrewnych gatunkach używana jest raczej elektronika, więc nawet bym się specjalnie nie zdziwiła, gdyby to nie było pianino. Po prostu uznałam, że może to być ciekawa propozycja i była, prawda? :)

 

Hmmm... tak sobie ostatnio myślałam, że chętnie poznam coś ciekawego, klimatycznego ale żeby było spiewane po norwesku, ewentualnie szwedzku lub duńsku. Czekam zatem na propozycje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Proszę, norweski ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Nie słyszałam wcześniej, szukałam specjalnie dla ciebie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio się zaczynam do Sirenii z powrotem przekonywać. Bo Sirenia po norwesku i nie z Ailyn na wokalu brzmi całkiem dobrze : )

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leaves’ Eyes – zespół znam, więc zaskoczenia nie było, ale tej piosenki jeszcze nie słyszałam. Całkiem ok., chociaż jakość youtube’owa w tym przypadku kiepska i może w lepszej uznałabym propozycję za jeszcze ciekawszą?

 

Wardruna – no tak, bezsprzecznie JEST klimat :D mój pierwszy faworyt jak na razie, chociaż trochę mało tego norweskiego (ależ ja się czepiam :P )

 

Evi - Hmm… mniej klimatycznie, a bardziej metalowo (jakkolwiek to brzmi) ale to dość ciekawa propozycja, dzięki że specjalnie dla mnie wyszukałaś. ;)

 

Sirenia – no jeśli to miałoby mnie przekonać do nowego oblicza tego zespołu, to ja dziękuję i na sprawdzanie pozostałych kawałków z tej płyty nie mam najmniejszej ochoty – szkoda mi by było czasu ;) Zwyczajnie nic tu nie zaskakuje i nie przyciąga mojej uwagi, a popowość wręcz irytuje.

 

BlackSymphonia - Faworyt nr dwa, to folkowe zabarwienie mi się podoba i wokal też XD

 

Dobra, musiałam coś wybrać, a na tę chwilę jednak bardziej spodobała mi się propozycja BlackSymphonii :)

___________

 

Evi - 11

Freyja - 8

TheEscapist - 7

Sami the Owl - 7

Sionqa - 7

BlackSymphonia - 6

Maciek - 5

Pablito - 1

Nymphetamine - 2

Maggie- 2

Milla - 2

darkwondersx - 1

Jillian - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, to w takim razie poproszę kawałek nawiązujący do fantasy :) coś w klimatach Rhapsody of Fire, czy Blind Guardian :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Wersja live, bo nagranie jest w dobrej jakości i ogólnie dobre wykonanie, może wokal nie jest idealny, ale jak na 16 lat od wydania krążka jest nieźle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez niespodzianek ;p dobrze znane i lubiane utwory.

Pathfindera znam i bardzo lubię, już w wątku o nich pisałam :)

Fairyland, słabo znam dyskografię, ale niektóre kawałki, w tym podany wyżej, są mi bliskie :)

Gamma Ray, tutaj pozytyw, bo tej piosenki nie znałam. Jest moc :)

 

Poziom wyrównany. Kogoś trzeba wybrać :)

Punkt wędruje do Sionqi. Nie umiem wyjaśnić dlaczego, więc pozostawię to bez szczegółowych wyjaśnień :)


Evi - 11

Freyja - 8

TheEscapist - 7

Sami the Owl - 7

Sionqa - 8

BlackSymphonia - 6

Maciek - 5

Pablito - 1

Nymphetamine - 2

Maggie- 2

Milla - 2

darkwondersx - 1

Jillian - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by tu chcieć...

 

Opowiedzcie mi bajkę - nie musi być wesoła i z pozytywnym zakończeniem. Preferowane długie, epickie utwory, chór, fleciki, orkiestra, albo - w drugą stronę - spory minimalizm i zaczarowana prostota.

(P.S. Lepiej wybrać krótki utwór, a z pomysłem niż długi, który męczy.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Co by Ci się nie nudziło, moja jasna strono ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas wybrać ^.^

Evi - tylko nie Kazik ;_; szanuję za dorobek, ale nie, nie on nie jest dla mnie.

Simo - nie nudziłam się ♥

Freyja - niby nic specjalnego, ale trafiłaś w moment, gdy tego potrzebuję, (nananana ~~~) +1 :P

 

Evi - 11

Freyja - 9

TheEscapist - 7

Sami the Owl - 7

Sionqa - 8

BlackSymphonia - 6

Maciek - 5

Pablito - 1

Nymphetamine - 2

Maggie- 2

Milla - 2

darkwondersx - 1

Jillian - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się cieszę, że trafiłam XD A miało być 20-minutowe 2112, ale jednak postawiłam na coś krótszego z tej samej płyty.

 

No i mam problem, bo muszę wymyślić co ja bym ciekawego chciała...

 

Dobra, pokażmy że elektronika nie jest zła XD Wrzucajcie co chcecie: przez (dark)ambient, industrial, po synth pop... Ale uwaga! Ma to być coś, co mnie zaskoczy, spowoduje że odpłynę - czy to w krainę mroku, miejskich ulic, czy może jeszcze gdzieś indziej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To masz ode mnie KMFDM ;)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak, sorry za spowodowanie małego zastoju :undecided:

 

Hmmmm, no tak - myślałam że będzie trochę więcej propozycji, ale przynajmniej te 3 które są pasują do mojej prośby. Tylko że nic mnie jakoś nie powaliło, dlatego chyba wybiorę to, co znam i miło było sobie przypomnieć - DM.

 

Córeczko, czas na Ciebie XD (a odp. masz w PM ;) )

___________________________________________

Zapomniałam o podsumowaniu :P

 

Evi - 11

Freyja - 9

TheEscapist - 7

Sami the Owl - 7

Sionqa - 9

BlackSymphonia - 6

Maciek - 5

Pablito - 1

Nymphetamine - 2

Maggie- 2

Milla - 2

darkwondersx - 1

Jillian - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.