Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Tuomas w komiksie o Kaczorze Donaldzie

Recommended Posts

Jak informuje nas jeden użytkowników oficjalnego forum Nightwish - Tuomas pojawi się w fińskiej wersji Kaczora Donalda!

Będzie to historia, w której kaczory wybiorą się do Finlandii. Spotkają tam dwóch wędkarzy imieniem Hopolainen (Tuomas Holopainen) i Hymynen (Jouni Hynynen). Zarówno Tuomas jak i Jouni napisali dialogi do swoich postaci.

Komiks zostanie napisany i narysowany przez fińskiego artystę Kari Korhonena. Wygląda na to, że komiks ujrzy światło dziennie również w innych wersjach w Europie!

 

Tutaj fragmencik:

p17oqt0o1815h11d8p5uqg9knp5.jpg

 

Źródło:

http://www.nightwishforum.com/index.php?/topic/1106-tuomas-will-be-in-donald-duck-comic/

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale fajnie ! Mam nadzieję, że ukaże się polska wersja i nie będzie kosztować majątku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale fajnie ! Mam nadzieję, że ukaże się polska wersja i nie będzie kosztować majątku...

 

Bardziej prawdopodobne, że wersja angielska będzie w internecie. To mi wystarczy, jestę Piratę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha! Tuomas pewnie w siódmym niebie! :D Oczami wyobraźni ujrzałam jego zacieszone lico! XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.