Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Czy Ty chcesz, żebym zeszła tutaj? :>

Jedyne Beauty and the beat, które uznaję to to: :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami ja nie chcę, sama zeszłam jak usłyszałam samą muzyczkę. Więc zostawiła łapkę w dół i uciekłam. xD

 

Sama posłucham kochanej pani podłogi. :)

 

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Wysyłam to tutaj po raz sama-już-nie-wiem-który, ale... Ta piosenka nigdy mi się nie znudzi ♥ Kocham ją każdym, najkażdziejszym skraweczkiem mojego jestestwa ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Wysyłam to tutaj po raz sama-już-nie-wiem-który, ale... Ta piosenka nigdy mi się nie znudzi ♥ Kocham ją każdym, najkażdziejszym skraweczkiem mojego jestestwa ♥

 

To jest fajne, czemu ja tego nie zauważyłam wcześniej. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saruman śpiewa. :happy:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest fajne, czemu ja tego nie zauważyłam wcześniej. xD

Fajne to mało powiedziane... To jest najbardziej przeurocza historia o gejach piratach, jaką zna ten świat :D

@Maniek: Saruman-ent? Fajnie :happy: Pan Lee ma świetny głos, taki niski... Podkładał po Żaberzwłoka w "Alicji" ^.^

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=z16_mx1edG0

Taaak, teraz przez Ciebie będę tego słuchać.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millo, posłuchaj tego. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej wam tu leci Rhapsody, ReVamp,a ja puściłam sobie Cradle of Filth- From The Cradle To Enslave :D

Nie wiem czy ktoś widział teledysk do tej piosenki, ale jest genialny

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instrumenty smyczkowe, to jest to. :) Uczyła się kiedyś grać na wiolonczeli, możecie sobie wyobrazić jak dawno to było. Ponieważ byłam wtedy połowę niższa od wiolonczeli 4/4. Teraz jestem od niej dużo wyższa. Taki wygryw. xD

 

 

[video=youtube]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rednex " Cotton Eye Joe" https://www.youtube.com/watch?v=VcDy8HEg1QY i " Spirit of the hawk"

:)

Z wikipedii: "Rednex – szwedzki zespół tworzący muzykę będącą mieszanką gatunków country oraz w niektórych piosenkach motywów pieśni Indian amerykańskich. Nazwa zespołu jest umyślnie zniekształconą formą amerykańskiego terminu rednecks, stosowanego dla mieszkańców południowych stanów USA."

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instrumenty smyczkowe, to jest to. :) Uczyła się kiedyś grać na wiolonczeli, możecie sobie wyobrazić jak dawno to było. Ponieważ byłam wtedy połowę niższa od wiolonczeli 4/4. Teraz jestem od niej dużo wyższa. Taki wygryw. xD

 

 

[video=youtube]

 

Tak bardzo mój ulubiony zespół po NW :3333

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instrumenty smyczkowe, to jest to. :) Uczyła się kiedyś grać na wiolonczeli, możecie sobie wyobrazić jak dawno to było. Ponieważ byłam wtedy połowę niższa od wiolonczeli 4/4. Teraz jestem od niej dużo wyższa. Taki wygryw. xD

 

 

[video=youtube]

 

Tak bardzo mój ulubiony zespół po NW :3333

 

Widzę gusta podobne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instrumenty smyczkowe, to jest to. :) Uczyła się kiedyś grać na wiolonczeli, możecie sobie wyobrazić jak dawno to było. Ponieważ byłam wtedy połowę niższa od wiolonczeli 4/4. Teraz jestem od niej dużo wyższa. Taki wygryw. xD

Jeju, jak ja bym chciała grać na wiolonczeli... Albo na skrzypcach... Albo na tym i na tym... Kocham wiolonczele. I skrzypce. I włosy imć Toppinena *-*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instrumenty smyczkowe, to jest to. :) Uczyła się kiedyś grać na wiolonczeli, możecie sobie wyobrazić jak dawno to było. Ponieważ byłam wtedy połowę niższa od wiolonczeli 4/4. Teraz jestem od niej dużo wyższa. Taki wygryw. xD

Jeju, jak ja bym chciała grać na wiolonczeli... Albo na skrzypcach... Albo na tym i na tym... Kocham wiolonczele. I skrzypce. I włosy imć Toppinena *-*

 

Z tych 3 rzecz. Włosy zdecydowanie wygrywają. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Jakie to jest piękne :rolleyes:. Czemu ja wcześniej nie lubiłam tego utworu :dodgy:.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Jak ja tęskniłam za NW... (miałam małą przerwę ;))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Czemu ja lubię tę piosenkę x.X I czemu musi tak włazić w mózg x.X

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:album:0a5t6HeElUsxiFrdocSlBM[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.