Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Nie mogę się dzisiaj obudzić;)..Druga kawa i nic...Floor, pomożesz;)?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla

No miła,

eheh, aż mi się przypomniał pewien tekst, którym mnie ktoś męczy :D

Fajny song, aż muszę go dodać do reszty piosenek do poznania :D

 

@anulka79

Lepsza Floor, niż kawa :P. A ja to nie lubię kawy, kawa jest "be", a herbata lepsza :)

Energize Me, jedna z tych piosenek After Forever, które poznałem jako pierwsze. A teledysk jest bomba, jak i song :)

 

@Ares

Nie ma to jak Delain, a Marco no to już mega. To jest podwójny wypas, dodatek, bonus. Mega :D

 

 

Ja to sobie porządkuje muzykę

A no to sobie włączę Necie :)

[spotify]

[/spotify]

 

No to miłą(Freyja) i Millę, zapraszam na czacik. Bo mi mało ludzi do gadania jak zwykle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:4Fb9AAr5x4HTC9i50iv5WE[/spotify]

Mhmmmmmm, Emi lubi ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Acient co do zdania "nie ma to jak Delain" mimo że niedawno pierwszy raz miałem z nią styczność 23 Stycznia na Torwarze. I momentalnie jej twórczość mi przypadła do gustu, upodobając dość wiele jej utworów. Jak również gitarzystka Delain Marcel grając na gitarze jest sexi. :-) Pierwsza dama którą widziałem na koncercie napier-pięknie gra na gitarze, moja przyszła żona mogła by mieć tą umiejętność :D. A co do tematu na laptopie z utworów ulubionych nabrzmiewa Halestorm - I Miss The Misery ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Coś ja tę muzykę od dupy strony poznaję. Znowu słucham piosenki, którą znałam od dawna, ale w innym wykonaniu. Jak z tym HIM-em. Moje ulubione "Don't Fear The Reaper", jedyny utwór tego zespołu, który cały czas mam na empetrójce (reszta mi się trochę znudziła), raptem parę miesięcy temu okazało się być coverem :D Tak samo to powyższe. Żyłam w przekonaniu, że to jest kawałek Johnny Hollow. A tu niespodzianka, Sisters Of Mercy! Aż mi się Pink Beetles In A Purple Zeppelin przypomniało :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie dyskografia R+ (wszystko przez Aresa! Dzięki, Marcin :D) W tej chwili akurat Rosenrot ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie dyskografia R+ (wszystko przez Aresa! Dzięki' date=' Marcin :D) W tej chwili akurat Rosenrot ;)[/quote']

Ja ostatnio mam mega fazę na Rammsteina. :D


Evi, a tą piosenkę lubisz? :)

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anulka, rzeczywiście bardzo fajne te Szwedki, świetna energia, naszła mnie ochota na coś w tym stylu - Battle Beast, które poznałem kilka miesięcy temu na koncercie Sabatona, jako support grali

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anulka, rzeczywiście bardzo fajne te Szwedki, świetna energia, naszła mnie ochota na coś w tym stylu - Battle Beast, które poznałem kilka miesięcy temu na koncercie Sabatona, jako support grali

 

Znam Battle.. myślę, że w tych młodych Finach jest potencjał. A Noora jest niezłą wokalistką i frontmanką..

 

A co powiesz na "Babiesy", Arrow? Słuchasz nieraz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co powiesz na "Babiesy", Arrow? Słuchasz nieraz?

A nie słyszałem ich wcześniej, całkiem niezłe powiem Ci, ale to tak do posłuchania raz na jakiś czas, bo nie dałbym rady tak na co dzień tego słuchać. Lubię growl, ale właśnie czasami :D W każdym razie zespół naprawdę fajny.

A ja słucham teraz:

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla, z Placków przerzucasz się na Archive? :P Czy po prostu postanowiłaś odkrywać pierwotne wersje utworów, które już dobrze znasz z coverów? Ostatnio Siostrzyczki, teraz Archive... ;)

 

U mnie dziś Depesz Day :cool:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla, z Placków przerzucasz się na Archive? :P

Gdzieżby tam, ja, z Placków... Ale muszę się za Archive wziąć. Kiedyś tam. :D Ten kawałek jest fajny. "Lights" też jest fajne. :3

 

A teraz śpiewam piosenki z bajek, drę się na maxvolume, radośnie ignorując innych domowników (no, dla własnego komfortu psychicznego zamknęłam drzwi, a one są dosyć dźwiękoszczelne), wczuwam się, wygłupiam, tańczę przed lustrem z dezodorantem w roli mikrofonu i jestem cholernie szczęśliwa ♥

[video=youtube]

Muzy ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzięło mnie na metal drugiej kategorii... Idealny na przepisywanie notatek.

:)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

A Emi dalej leci na bajkach. I właśnie się troszku rozkleiła przez tych "Zaplątanych". Jak ja uwielbiam filmy dla dzieci ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzy różne wokale w tym utworze, ale fajnie się łączą...skaczę (wieczorna gimnastyka..!) razem z Elize;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amaranthe for the win :) Najlepsze sylwestrowe przeboje! ;)

 

A ja męczę nowego Kamelota. Tysiąc razy lepszy niż nowa Sirenia.

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja męczę nowego Kamelota.
To ja też pomęczę. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:20CNpCKq1oTdvekXaboyeq[/spotify]

Kurde, nie powinnam być dzisiaj taka wesoła, przecież mam jeszcze tyle rzeczy, które muszę zrobić przez ten weekend... Prezentacja na EDB, jakiś tekst do gazetki, bo nie napisałam żadnego, a zapowiadałam co najmniej trzy... Ale hej, it's Friday, I'm in love! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

So come on, let's not fight, it's so unintellectual

How 'bout we join sides and be bitrektual? ;)

[spotify]spotify:track:34oKPhYp7P38LUWgu36hAR[/spotify]

- Live long and prosper!

- May the Force be with you!

- Never give up, never surrender!

- TO INFINITY AND BEYOOOOND!

- ...Really, Voltaire? Really?

:happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.