Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Za każdym razem gdy słucham tego utworu mam DRESZCZE ! I tak jest również tym razem. Czy ktoś z Was ma podobnie? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za każdym razem, gdy słucham tego utworu MAM DRESZCZE. Czy ktos ma podobnie ?:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za każdym razem, gdy słucham tego utworu MAM DRESZCZE. Czy ktos ma podobnie ?:)

Rany, wieki temu tego nie słuchałam, ale pamiętam, jakie wrażenie zrobił na mnie ten utwór, kiedy dopiero zaczynałam się zagłębiać w muzykę NW. Taaaakie ciary. *_*

[spotify]

[/spotify]

Emi śpi z duchami. ZNOWU. Czemu ja się wcześniej nie wzięłam za ten zespół, no czemu? Kocham ich każdym skraweczkiem mojego jestestwa ♥


Właśnie dotarło do mnie, że zaczęłam fazować na Nightwisha ponad dwa lata temu. Jak ten czas leci...!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za każdym razem, gdy słucham tego utworu MAM DRESZCZE. Czy ktos ma podobnie ?:)

 

Oj tak :D chociaż wolę wykonanie Tarji z End of an Era ciaaaaaaryyy *.*. Za to Floor zmiotła mnie Romanticide z Showtime, Storytime. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mojej kolejce na spotifaju mam dwa kawałki lecące na zmianę: "No Human Can Drown" Xymoxów i "Sleeping With Ghosts" Zespołu Wiadomego. Jak miło się tak zapętlić ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta piosenka jest magiczna. :)

[video=youtube]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ghost Love Score jest niesamowite, jednak moim faworytem zawsze pozostanie She is my sin (:

 

A ostatnio słucham tego:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Przeglądam wątek "Zapodaj nutę" w poszukiwaniu nowych brzmień, ten zespół gra całkiem fajnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Potrzebowałam trochę czasu, aby ten utwór w końcu we mnie wszedł. polubiłam tą albumową wersje, ale alternatywna bardziej zrobiła na mnie większe wrażenie. Już sam początek taki wydaje się tajemniczy, cichy, jakby pokazujące szarą rzeczywistość życia, a później bum i ten refren. Jakby ktoś wziął otworzył drzwi do życia wolnego od problemów, stresu, no nie wiem jak to wyrazić. Utwór daje mi do zrozumienia, żebym doceniała to co ma w życiu i oczywiście się z niego cieszyła
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy singiel zespołu Muse zatytułowany Dead Inside ;)

 

[video=youtube]

No, tekstowo jest lepiej, niż w "Psycho", ale... Jakieś takie monotonne mi się to wydało. Co nie zmienia faktu, że narobiłeś mi ochoty na Muse. Jak tylko skończę z moją poranną dawką "Sleeping With Ghosts", to wezmę się za... hmm. "Black Holes" czy "Absolution", "Black Holes" czy "Absolution", a może któraś z tych starszych, których cały czas nie słuchałam...

Dobra. Najpierw "Holes", potem "Absolution", a potem się zobaczy.

Już.

[spotify]

[/spotify]

Omnomnomnomnom *-*


Our hopes and expectaaaaaaaatioooons

Black holes and revelaaaaaaatioooons

"Starlight" ♥ Kocham ♥


Ha, ci frajerzy siedzą w szkole i właśnie mają wf, a ja mogę się zająć naprawdę istotnymi sprawami jak na przykład słuchanie Muse ♥ Nawet chorowanie ma pewne zalety ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wsiąkłam w nową płytę Tristanii i coś czuję, że długo stamtąd nie wypełznę :)

 

Nawet nie wiem kto dla nich śpiewa teraz, kiedyś śpiewała Vibeke, nie? Czy Liv Kristine? O.o Dunno.

*sprawdza*

Mariangela, nie wiem kto to, ale bardzo mi się podoba jej głos ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam ochotę na Kukurydze przed snem. :happy:

 

Marcin, Ty masz zawsze ochotę na Kukurydzki :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam ochotę na Kukurydze przed snem. :happy:

 

Marcin, Ty masz zawsze ochotę na Kukurydzki :D

Cóż zrobić, to drugi po Nightwish mój ukochany zespół. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak pewnie nikt nie odpisze na posta lub sie nawet nie zainteresuje,ale odkryłem kolejny w miare ciekawy zespół z Holandii ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.