Jump to content
pawel27g

Rammstein

Recommended Posts

okropne mają koncerty.. ale muzykę fajną robią uwielbiam klawiszowca :3

 

srsly?? ja uwielbiam oglądać ich kocerty ♥ prawdziwe SHOW !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

okropne mają koncerty.. ale muzykę fajną robią uwielbiam klawiszowca :3

 

srsly?? ja uwielbiam oglądać ich kocerty ♥ prawdziwe SHOW !!!

 

Zwłaszcza z tym wielkim przyrodzeniem strzelającym nasieniem ♥ xDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

też xD czasem można się pośmiać, czasem podziwiać, do wielu piosenek mają przygotowane "scenki". dla mnie to jest świetne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na koncert się chodzi na muzykę nie przedstawienia.. :)) choć to z miotaczami ognia mi si.ę podoba :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

na koncert się chodzi na muzykę nie przedstawienia.. :)) choć to z miotaczami ognia mi si.ę podoba :))

 

a co wg ciebie jest nie tak z ich muzyką na koncertach? pytam, bo nie rozumiem, imo wypadają świetnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie podoba mi się jak obwiezają się na łańcuchach klawiszowca jak psa traktują sorrki trochę to chore :) ale muzycznie wypadają świetnie ale mogli by się z zachowaniem uspokoić tak była z Marilynem Mansonem który kochał skandale i show na koncertach a teraz nowy jego image jest super i dobrą muzykę dalej tworzy ale za to na koncertach już jest spokój ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

takie przyjmują pozy, odgrywają swoje role i robią to świetnie. chore? ich teksty też często takie są ;) wszystko składa się w ładną całość ;) mi to pasuje, więcej - lubię to. Mansona chyba też wolałam w jego wcześniejszym "wcieleniu". chociaż dalej go lubię ;) ale to już nie to samo.

taka specyfika zespołu. takie mają teksty i muzykę. jedno pociąga za sobą drugie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Poza tematem koncertów - chorym można też nazwać teledysk Mann Gegen Mann, w którym zespół pokazuje orgię mężczyzn. Muzyka też do tego nawiązuje. A jednak chwyta za uszy i ciągnie za sobą. Tak samo jest z teledyskami. Łapią za oko i ciągną za sobą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

oo tak, imo R+ robią jedne z najciekawszych klipów ;)

dla mnie to jest i chyba zawsze będzie zespół no.1 ;) nie ma piosenki, teledysku czy koncertu, który by mi się nie podobał ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tematem koncertów - chorym można też nazwać teledysk Mann Gegen Mann, w którym zespół pokazuje orgię mężczyzn. Muzyka też do tego nawiązuje. A jednak chwyta za uszy i ciągnie za sobą. Tak samo jest z teledyskami. Łapią za oko i ciągną za sobą :D

Uuuu, ostro. :) Kojarzyłem ten klip, ale zupełnie o nim zapomniałem. Ciekawe co tam przy kręceniu się działo. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tematem koncertów - chorym można też nazwać teledysk Mann Gegen Mann, w którym zespół pokazuje orgię mężczyzn. Muzyka też do tego nawiązuje. A jednak chwyta za uszy i ciągnie za sobą. Tak samo jest z teledyskami. Łapią za oko i ciągną za sobą :D

Uuuu, ostro. :) Kojarzyłem ten klip, ale zupełnie o nim zapomniałem. Ciekawe co tam przy kręceniu się działo. :blush:

 

imo bardziej takim... chorym? (nie wiem czy to dobre słowo... raczej kontrowersyjnym...) teledyskiem można nazwać Pussy. mówię oczywiście o wersji bez cenzury ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Poza tematem koncertów - chorym można też nazwać teledysk Mann Gegen Mann, w którym zespół pokazuje orgię mężczyzn. Muzyka też do tego nawiązuje. A jednak chwyta za uszy i ciągnie za sobą. Tak samo jest z teledyskami. Łapią za oko i ciągną za sobą :D

Uuuu, ostro. :) Kojarzyłem ten klip, ale zupełnie o nim zapomniałem. Ciekawe co tam przy kręceniu się działo. :blush:

 

Nie do końca wiem, czy chcę to wiedzieć xD Ciekawe, ile musieli tym panom zapłacić za udział w teledysku, ale sądzę, że jeśli to nie byli geje, to sporo kasy poszło na to :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiszę trochę żeby odświeżyć wątek i podzielić się z wami tym co mam (trzeba się chwalić, a co!)

 

Zacznę od mojego ostatniego zakupu: Rammstein Videos 1992-2012. Wydanie jest IMO wspaniałe! Oto fragment recenzji dotyczący wyglądu ze strony http://www.magazyngitarzysta.pl/muzyka/recenzje/11951-rammstein-videos-1995-2012.html

Solidny, pięknie wydany digi box opatrzony został trójwymiarową okładką ze zmieniającymi się obliczami muzyków. Facjaty są te same, co na różnych egzemplarzach "Made in Germany", tym razem jednak utrzymane w ciemnej tonacji i, co najważniejsze, przechodzące jedna w drugą. To doskonały efekt, w pewnym sensie stanowiący nawiązanie do swoistej jedności, kolektywnego charakteru zespołu, czyli tematu niejednokrotnie poruszanego na tym wydawnictwie. Digi kryje trzy krążki DVD (lub, w zależności od wersji, 2 Blu-ray) oraz prawie 60-stronicową książeczkę (a właściwie książkę) ze zdjęciami i informacjami, dotyczącymi każdego video. Wizualny majstersztyk.

 

I zdjęcie:

videos-1995-2012-artwork.jpg

 

Jeżeli ktoś lubi R+ to naprawdę warto! 25 teledysków zebranych w jednym miejscu + materiał Making Of do prawie każdego z nich (brakuje jedynie do Mein Herz Brennt - piano version). No i taki mały minusik - cenzura ;) Nie uświadczy się tam Pussy bez niej ;)

 

Płyty, które prócz tego posiadam to:

Herzeleid

Ramm+Herzeleid+front.jpg

Sehnsucht (moja sis ma również kasetę ze sławnymi pozdrowieniami dla Polski ♥ )

1000x1000.jpg

Mutter (posiadam również kasetę...)

Rammstein-Mutter-Delantera.jpg

Reise Reise

1428879543rr.jpg

 

Trochę mi brakuje do pełnej kolekcji, ale to mój najważniejszy cel w tej chwili jeśli chodzi o muzykę ;) Na pewno będę odświeżać ten wątek jak tylko coś więcej pojawi się w moich zbiorach.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio ściągnąłem Made in Germany :) i stwierdzam Epicka składanka tylko HEIRATE MICH brakuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o Rammstein ,to na początku słuchałem ich jak zwykłą kapele ,po przeczytaniu ich biografii i zapoznaniu się z tym o czym są ich numery to Rammstin usadowiły w mojej świętej piątce kapeli które słucham ,z ulubionych numerów to lubię : Du Hast,Kuss Mich,Sonne Feuer Frei Mein Herz Brennt ,Mein Teil, Benzin ,Wiiner Blut,lubię też numer Apocaliptiki w której gościnnie występuje Till

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem najlepsza piosenka :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ich liebe Rammstein ♥ Kocham tą kapelę, leży zaraz obok Burzum i Nightwish ;) Ostatnio mam straszną fazę na Feuerräder:

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mouaQt2OluA

 

Znam ich od podszewki - tak samo jak Nightwish.

 

Jako ciekawostkę dodam, że Richard Kruspe (gitarzysta) stworzył własny projekt muzyczny - Emigrate. Bardzo mi się on podoba. Co prawda nie jest to Rammstein 2.0 (w sumie bardzo dobrze), ale dobra alternatywa nie jest zła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Du Riecht So Gut - pierwszy teledysk R+. Piękni i młodzi :)

Takie małe odświeżenie tematu ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się, co się z nimi dzieje, bo od kilku lat o zespole cicho. Kiedyś to była kapela, która miała dużą pomysłowość i nie bała się eksperymentów, a takie płyty jak Mutter (tytułowy utwór brzmi niemal jak Lacrimosa) czy Reise, Reise pokazywały, że w Niemcach drzemie lekkość tworzenia rzeczy eklektycznych i w całkowicie odmiennych stylach, bo tej ostatniej żadną miarą nie da się określić industrial metalem, z którym byli kojarzeni. Potem już tak nie porywali, choć trzeba przynać, że na przykład kawałek Te Quiero Puta, mnie totalnie zaskoczył, gdy wyszedł (orkiestra mariachi i latynosko – meksykańskie brzmienia w mechanicznym niemieckim metalu :D).

Jak na mimo wszystko nie tak starą kapelę, to dość szybko wypadli z obiegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie tak dawno na stronie fanklubu R+ ukazał się news:

Do tej pory pisaliśmy o Richardzie wyłącznie w kontekście Emigrate. Nieoczekiwanie jednak dane nam jest zaraportować wieści o...Rammstein. Godzinę temu ukazał się krótki filmik - fragment wywiadu dla oficjalnego kanału Metal Hammer - w którym Richard opowiada o przyszłości macierzystego zespołu. Odsyłamy Was do materiału w "powiązanych", jednak równocześnie pozwalamy sobie wynotować co ważniejsze informacje:

 

1. Koniec Rammstein. Według Richarda nie nadejdzie nawet wtedy, kiedy oficjalnie o nim poinformują. Gitarzysta jest bardzo zadowolony z energii i chemii, jaką tworzą poszczególni członkowie, dodaje też, że wręcz kocha trasy koncertowe. Reasumując: tej machiny nie da się zatrzymać tak łatwo.

 

2. W chwili obecnej Rammstein jako zespół ma urlop. Till, Schneider, Paul, Oliver, Flake i Richard mają swoje pomysły jak ten urlop spędzić, ale nie wiąże się to z żadnymi pracami pod szyldem Rammstein. Według Richarda chłopcy spotykają się raz w roku, by porozmawiać i ustalić plany na przyszłość. Richard dodaje, że jeśli będzie potrzeba nagrania nowego albumu, to proces nagraniowy się rozpocznie.

 

3. Pomimo tego, że ani trasa, ani album nie są teraz w planach, to Richard zdradza, iż "w kolejce" czeka koncertowe DVD. I to nie jedno, a aż trzy. Zdroworozsądkowo można założyć, że 5 lat ostatnich tras powinno zaowocować jakimś konkretnym wydawnictwem, gdyż sama trasa "Liebe ist fur Alle da" to zarejestrowane koncerty w m.in. Nowym Jorku (i prawdopodobnie Meksyku, Weronie i Ottawie), zaś trasa "Made in Germany" zaowocowała dwoma profesjonalnie nagranymi koncertami w Paryżu.

 

Konkretna zawartość i data premiery DVD nie są na razie znane, aczkolwiek jako "bonus" pozwalamy sobie podlinkować wywiad, jakiego Jonas Akerlund udzielił magazynowi Dazed w grudniu 2013 roku. Pada w nim bowiem wzmianka o "filmie koncertowym dla Rammstein", który powinien ujrzeć światło na Święta Bożego Narodzenia. Którego roku? Czas pokaże.

 

Więc to jeszcze nie koniec Rammsteina. Na szczęście. Ale na wszystko przychodzi odpowiedni czas i musimy po prostu cierpliwie czekać.

Odstęp pomiędzy albumami zespołu to zazwyczaj 3-4 lata. Made in Germany 1995–2011 - 2011 Co prawda nie jest to albumz prawdziwego zdarzenia, ale jest. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoho tyle się o was dowiedziałam, czas na mnie. :)

Moją przygodę z Rammsteinem zaczęłam również w podstawówce (chyba troszkę wcześniej niż z Nightwishem). Germanów, zbyt często nie słucham i nie są moim "naj" zespołem, ale lubię ich i naprawdę przychodzi taki czas, że lubię sobie ich słuchać (nawet jedną piosenkę cały dzień) Mam duży sentyment do Sonne i Amerika, ponieważ tak naprawdę z nimi zaczęła się moja mała przygoda. Cóż nie będę przedłużać, najczęściej czego słucham to: Ohne Dich, Sonne, Mein Teil, Mein Herz Brennt i różne, różne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałam na żywo. Miłość od pierwszego wejrzenia ♡♡♡

takiego profesjonalizmu dawno na scenie nie widziałam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoho tyle się o was dowiedziałam, czas na mnie. :)

Moją przygodę z Rammsteinem zaczęłam również w podstawówce (chyba troszkę wcześniej niż z Nightwishem). Germanów, zbyt często nie słucham i nie są moim "naj" zespołem, ale lubię ich i naprawdę przychodzi taki czas, że lubię sobie ich słuchać (nawet jedną piosenkę cały dzień) Mam duży sentyment do Sonne i Amerika, ponieważ tak naprawdę z nimi zaczęła się moja mała przygoda. Cóż nie będę przedłużać, najczęściej czego słucham to: Ohne Dich, Sonne, Mein Teil, Mein Herz Brennt i różne, różne. :)

Ooo, uwielbiam "Mein Herz Brennt" ♥ W ogóle, muzyka R+ ma tę ciekawą właściwość, że nie przeszkadza mi w niej śpiewanie po niemiecku (tak, wiem, mówiłam o tym milion razy). Magia. Jak robiłam podejście do Lacrimosy, to po prostu tego języka nie mogłam przetrawić, tak bardzo tam nie pasował. A tu to co innego.


...Chociaż nie słucham ich za często. A jak słucham, to z reguły paru kawałków na krzyż. Ale i tak są całkiem w porządku. c;

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kto nie lubi Mein Herz Brennt?! :D

Lubie plytke Sonne. Szkoda ze ostatnio u nich tak cicho. Z checia posluchalbym nowego materialu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwiastun do nowego solowego albumu Tilla. :) Czyżby Rammstein się powoli rozpadał? :(

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.