Jump to content
Evi

Filmweb, IMDb...

Recommended Posts

Jak już są fejsbuki i last.fmy to dlaczego nie filmweb? macie konto? podacie? :) chętnie dodam znajomych co by może jakieś nowe, dobre filmy zobaczyć, o których być może nigdy nie słyszałam :P

 

mam nadzieję, że nie dubluję tematu. szukałam, ale nie znalazłam takiego ;)

 

a to mój profil:

 

http://www.filmweb.pl/user/goddessa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego pytam, po co temat? A dlatego, bo chyba są połączone z fb :P w każdy razie nie istotne :)

nie wszyscy łączą konta, temat się przyda

Już się ogarniam

Spoko pomysł :)

 

Ja z fb mam tylko dwie osoby z forum, razem 10 znajomych na filmweb.

 

http://www.filmweb.pl/user/AncientWizard

Szukajcie a znajdziecie

 

p.s.

fb zagarnia całą sieć, szybciej niż google :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Warto założyć konto? Jeszcze nie mam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również nie mam konta na FilmWebie. W sumie katalog moich ulubionych filmów mam wśród zlajkowanych na profilu na facebooku :) Nigdy nie czułem potrzeby osobnego konta na FilmWebie do tego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moim zdaniem warto. zwłaszcza dlatego, że zaznaczasz sobie filmy, które chcesz zobaczyć i jak wchodzisz na tą listę to możesz sprawdzić czy w najbliższym tygodniu będzie coś z tego w tv :P dla mnie mega przydatne.

 

poza tym to co kto lubi. ja lubię mieć wszystko w jednym miejscu. czasami zapomnę tytułu jakiegoś filmu to łatwo mi go znaleźć w oglądniętych na przykład :P

 

Ja również nie mam konta na FilmWebie. W sumie katalog moich ulubionych filmów mam wśród zlajkowanych na profilu na facebooku :) Nigdy nie czułem potrzeby osobnego konta na FilmWebie do tego :)

 

ja nie lajkuję filmów, którym wystawiłam słabszą ocenę bo to byłoby bez sensu. tylko ulubione. poza tym filmweb służy mi też jako pomoc przy wyborze filmów do oglądnięcia (rekomendacje, oceny). ale to co kto lubi :P dla mnie w każdym razie bardzo przydatne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ma się listę filmów, niedawno zacząłem używać serwisu jak trza :) Dobra rzecz

Ja to raczej w tv nic nie obejrzę co zaplanuje, kino online.

Znajdę jakiś film, może znajdzie się okazja będę miał coś nowego do oglądnięcia, nie muszę wszystkiego obejrzeć sam.

 

O dlatego widzicie nie musi być osobno tylko połączone z fb.

 

Nawet znajdziecie tam gry :D, ale taka opcja lepsza jednak w "gry-online.pl".

 

Takie pytanie-propozycja, może dopisać do tematu serwis IMDd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie korzystam z imdb. nie podoba mi się wgląd strony, poza tym nie chciałoby mi się od nowa oceniać ponad 1000 filmów :P ale jak ktoś chce się podzielić swoim kontem na tym portalu to nie widzę problemu żeby mógł to zrobić tutaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mniema możesz zmienić tytuł tematu, co, plisss? :)

 

Nikt ci nie każe zakładać tam konta. No wiem, serwis za ładny to nie jest :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.