Jump to content
Guest Simo

Konwenty ;D

Recommended Posts

Guest Simo

Więc wszystko jasne, z Kubą wpierdzielamy się na 3 noce :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta, jasne :huh:.. chyba na korytarz :P

 

Z jakim Kubą? O.o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Z kolegą, z którym będę się w Wawie gubił xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam od razu gubił ;P Polecam tramwajami się przemieszczać, to trudniej się zgubić XD Nie mówiąc o metrze - jedna linia, więc jedziesz w te albo wewte - wystaczy rozróżniać literę K i M i już znasz kierunek, w którym powinieneś jechać. I nie radzę wchodzić do podziemi, szczególnie tych ogromnych, w samym centrum - Marszałkowska rulezz - zawsze się tam gubię :P Po Euro Centralny wyremontowany, pododawali znaczników, więc tragedii nie ma. Wklikasz se adres w jakdojade i problemu nie będzie. Z Centralnego zresztą na Polibudę dwa kroki :D (o ile to będzie się tam odbywało).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Podasz mi swój numer telefonu i będę dzwonil! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

taa... o ile w ogóle będę na tym całym konwencie :P Na razie zakładam, że najprawdopodobniej tak. Ale różnie może być...

 

Jak bedziecie wysiadać na Centralnym i to będzie na PW, to moge was stamtąd nawet odebrać :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nawet jeśli Cię nie będzie, to nas chociażby poinstruujesz jak gdzie dojść :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, powiedzmy :P Za dobra w tłumaczeniu nie jestem XD Zależy gdzie będziecie chcieli dojechać/dojść.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę nad tym Polconem.

Są jednodniówki?

W razie czego można sobie zająć miejsce na korytarzu na którym się padnie i zaśnie xD ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pewnie będą :P Na Pyrkon były - zależnie od dnia - 15, 20, 25 zł :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę nad tym Polconem.

*.* Proszę bądź (o ile ja będę :P ) im nas więcej, tym lepiej XD Ale też bez przesady, żeby się pół forum nie zleciało znowu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
*.* Proszę bądź (o ile ja będę ) im nas więcej' date=' tym lepiej XD Ale też bez przesady, żeby się pół forum nie zleciało znowu.[/quote']

W sierpniu będę miała do W-wy ledwo 120 km, więc myślę, że na jeden dzień co najmniej udałoby mi się wskoczyć ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

*.* Proszę bądź (o ile ja będę ) im nas więcej' date=' tym lepiej XD Ale też bez przesady, żeby się pół forum nie zleciało znowu.[/quote']

W sierpniu będę miała do W-wy ledwo 120 km, więc myślę, że na jeden dzień co najmniej udałoby mi się wskoczyć ^^

 

Ja do Wawy mam ponad 200 km i będę cały Polcon xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja do Wawy mam ponad 200 km i będę cały Polcon xD

No spoko, też bym była ale nie teleportuję się na sesję poprawkową później xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A którego masz ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 2 zaczynam, więc jeśli mi ustawią jakiś egzamin wtedy to odpadam na cały, bo będę musiała się wyspać a z W-wy busem 5h jazdy minumum :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja mam 4h pociągiem :happy: a 2 mam rozpoczęcie roku xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pffff rozpoczęcie roku :P olać to XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czemu z góry zakładasz poprawkową?xD

Bo nasz kochany profesor już zapowiedział pierwszy termin na wrzesień, bo w czerwcu na jakiejś konferencji będzie :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dla zainteresowanych, działa już strona Polconu :) koszt zależny od czasu, kiedy kupisz bilet. od 50 do 70 złotych za 4 dni. pojedyncze dni kosztują 30 zł

 

http://www.polcon.waw.pl/index.php/informacje/koszt


No i problemem może być nocleg, bo jak na razie nie ma noclegu na konwencie, trzeba sobie samemu organizować. Więc teraz pytanie do Warszawiaków - ktoś byłby w stanie przygarnąć mnie i kolegę na te cztery dni ? xD Oczywiście o ile nie pojawi się możliwość nocowania gdzieś tam na konwencie (próbują to załatwić)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i problemem może być nocleg' date=' bo jak na razie nie ma noclegu na konwencie, trzeba sobie samemu organizować.[/quote']

Nie będzie spania na korytarzu xd ? :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Próbują wynegocjować noclegi w jakiejś szkole, ale jak na razie im się to nie udaje :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jeżeli dobrze pójdzie, to już na Polcon będę miał zrobiony strój megażółwia :happy: dzisiaj z koleżanką wpadliśmy na pomysł, jak można zrobić skorupę. Muszę tylko odłożyć koło 50 zł. Ona pomoże mi ze zrobieniem tego - robiła już nie jeden cosplay.

 

A jeżeli nie na Polcon, to na przyszły Pyrkon już w 100% ^_^ However, szukajcie idioty łażącego z wielką skorupą żółwia na plecach xD Niestety na megawiewiórkę aktualnie nie mam pieniędzy. Może w przyszłym roku się porwę na metr bieżący futra jakiegoś i zrobię ogon?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeżeli nie na Polcon' date=' to na przyszły Pyrkon już w 100% ^_^[/quote']

Znajomy ma mnie wytargać na Pyrkon w przyszłym roku, bo się zgadaliśmy, że nie mieliśmy z kim pojechać, tak więc... będę się zgłaszać o przewodnika w razie czego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.