Jump to content
Guest Simo

Konwenty ;D

Recommended Posts

Guest Simo

Czy ktoś z Was (poza Adrianem, który będzie na pewno) będzie na Pyrkonie w Poznaniu ? :P Można się wtedy gdzieś tam spotkać :) Ja osobiście będę przez trzy dni, także czasu będę miał dużo xP

Share this post


Link to post
Share on other sites

oj. gdyby Poznań nie był tak daleko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie czytam i czytam i wychodzi na to, że za kilka lat chętnie bym się na coś takiego wybrała. Tylko gdzieś bliżej :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jest możliwość noclegu w Poznaniu (45 zł kosztuje bilet na 3 dni, w którym że tak powiem wliczony jest nocleg), także raczej tego typu problemu nie będzie :) A ja mimo że mieszkam w okolicy Poznania również będę spał na MTP :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co kojarzę tego typu konwenty, to nocleg, to wolne miejsce na korytarzu :D

No, ale dowiedziałam się za późno, nie dam rady, daleko ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Festiwal tematyki scifi, ale chyba jeszcze nie ta pora na takie imprezy, może kiedy indziej w przyszłości :) I tym bardziej nie w tym roku, za dużo wydatków dla mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę! Ale głównie będę okupywać ścieżkę gier komputerowych, tylko w niedziele będę miał potencjalne luzy ;)


Polecam zarejestrować się wcześniej - szybciej dostaniecie wejściówkę do ręki. Ja już sobie nawet program ułożyłem. Jakby kogoś interesowało na co się wybieram, to łapcie: https://dl.dropbox.com/u/629793/Moj%20plan.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z największą chęcią bym się przeszedł ale niestety parę dni po konwencie mam poprawkę więc muszę się uczyć. ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

601371_388006637973449_1609337267_n.jpg

 

Szukajcie idioty w tym kapeluszu, a będziecie mieli o czym rozmawiać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Fajnie wyglądasz ^^

 

Dziękuję xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak fota z kamerki :).

Masz taki fajny, szczery uśmiech. Widać, że w porządku gość :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mnie tutaj chodziło o kapelusz a nie o mnie >.< xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cicho tam :). Jak prawią ci komplementy to się uśmiechnij i podziękuj, a nie narzekasz :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ano i to wielkie czarne, odstające coś, to uszy xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No a więc, wróciłem z Pyrkonu :D Było za*ebiście :D Odwiedziłem m.in. prelekcję "Fantastyka spod koła podbiegunowego - baśnie i mitologia fińska" - mogę powiedzieć, że dziewczyna, która to prowadziła, zrobiła to niesamowicie :) 50 minut, a dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy (wiedzieliście np. że finowie mordowali siebie nawzajem, bo mieszkali zbyt blisko siebie < 3 dni i 3 noce drogi xDDDDDD>, albo, że na przystanku autobusowym w Finlandii jest Fin, dużo miejsca, drugi Fin, dużo miejsca i jeszcze jeden Fin? xD). Tak samo widziałem wiele niesamowitych cosplayów, jak np. te, które dodaję poniżej (mojej mordki nie musicie oglądać) :D

 

581566_390632247710888_821001582_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

to akurat wiedziałam. oni sobie cenią swoją prywatność i osobistą przestrzeń. tak samo nie powinno się im składać niezapowiedzianych wizyt bo jest to uznawane za bardzo niegrzeczne. za to to, że cię do domu na przykład nie zaproszą jak przyjdziesz to już jest normalne :P patrz, a u nas na odwrót, nie? :D w sumie to mi się w nich podoba, że potrafią tą przestrzeń innych ludzi jakoś uszanować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

to akurat wiedziałam. oni sobie cenią swoją prywatność i osobistą przestrzeń. tak samo nie powinno się im składać niezapowiedzianych wizyt bo jest to uznawane za bardzo niegrzeczne. za to to, że cię do domu na przykład nie zaproszą jak przyjdziesz to już jest normalne :P patrz, a u nas na odwrót, nie? :D w sumie to mi się w nich podoba, że potrafią tą przestrzeń innych ludzi jakoś uszanować.

 

Do Finów jeśli zbyt blisko podejdziesz podczas rozmowy, to potrafią się odsunąć od Ciebie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to właśnie odkryłam swoje podobieństwo do Finów :).

A tak przy okazji, yhy yhy, jak ja ci zazdroszcze... Zabierz mnie tam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Do Finów jeśli zbyt blisko podejdziesz podczas rozmowy, to potrafią się odsunąć od Ciebie :)

 

też tak mam :P nie lubię jak mi ktoś się za bardzo zbliża :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.