Jump to content
Sign in to follow this  
pawel27g

Marilyn Manson

Recommended Posts

On nie wyciął żadnych żeber to debilni dziennikarze nie maja o czym pisać

 

Hm sam rozpuścił tą plotkę do czego w biografii się przyznaje, a zrobił to po to żeby gadali, stwierdza że jak mają gadać to kontrowersyjnie i coś co spowoduje oburzenie itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem czytałem Long Hard road out of hell dlatego mówię, że nie wyciął sobie, nawet w Wewnętrznym Sanktuarium mówił, że nigdyby nie tknął co jest i było w okolicach nie powiem czego. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet Manson choć jest chory na głowę :D nie zrobił by tego, to mogło by zniszczyć mu karierę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie uważam że MM jest chory. Ma swój sposób bycia, promowania się i swoją ideologię której bronił od zawsze.

Jest kontrowersyjny, ale zarazem genialnym muzykiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od zawsze go słucham nie patrząc na jego image i styl zachowania, każdy jest perwersyjny na swój sposób, dzięki temu robi sławe i zarabia i tego mu życzę dalej.

Chciałbym kiedyś go spotkać zrobić z nim zdjęcie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm znam osoby które go znają, jest zwykłą osobą.

Dla mnie robienie sobie z kimś zdjęcia jest to traktowanie przedmiotowe..a nie wyraz uznania. ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może to chęć uchwycenia chwili na dłużej? Zachowania wspomnień o spotkaniu, które często zdarza się tylko raz w życiu? Spotkaniu z osobą, która jest dla nas kimś ważny, którą bardzo cenimy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeważnie takie zdjęcia lądują na facebooku, żeby się polansić , nie widzę w tym niczego takiego jak zachowanie chwili, zachowanie chwili to słowa, rozmowa, a nie zdjęcie . Zdjęcie jest niczym innym jak formą prezentacji czy chwalenia się.

 

Osobiście unikam tego jak ognia...cenię sobie wielu muzyków, sporo znam...ale to że ich cenie i szanuję to właśnie brak zdjeć też o tym świadczy, nie traktuje ich jak obiektów w muzeum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ty w tym momencie patrzysz przez pryzmat własnego stosunku do robienia zdjęć. Dla jednego to okazja do polansowania się, dla innych jest to debilizm, ale są też tacy, którzy uważają to, jako coś osobistego, pamiątke itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedz to muzykowi który słyszy "czy mogę zdjęcie" po raz milionowy w miesiącu.

Może trochę empatii i podejścia do tych osób jak do ludzi,a nie cząstki boga ? :P

 

Bo czasem mam wrażenie że wiele osób chce traktować tak muzyków, a oni sami nie do końca tego chcą.

 

Przykład z Polski - Acid Drinkers i śp. Olas czy obecnie Jankiel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie nowy album MM. ♥ Post na jego facebooku. :happy:

 

Just wanted to make note:

 

Russia be ready. SOA be ready. NEW ALBUM, can't even prepare.

 

And, ditches for snitches and stitches for witches.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy album Marlyna będzie nosił nazwę "The Pale Emperor". Swoją premierę będzie miał 20 stycznia 2015. :)

Okładka:

 

Marilyn-Manson-The-Pale-Emperor.jpg

 

Track lista wyglądać będzie tak:

1. Killing Strangers

2. Deep Six

3. Third Day of a Seven Day Binge

4. The Mephistopheles of Los Angeles

5. Warship My Wreck

6. Slave Only Dreams To Be King

7. The Devil Beneath My Feet

8. Birds of Hell Awaiting

9. Cupid Carries a Gun

10. Odds of Even

11. Day 3 (Deluxe Edition Only)

12. Fated, Faithful, Fatal (Deluxe Edition Only)

13. Fall of the House of Death (Deluxe Edition Only)

 

A to nowa piosenka która się ukaże na nowym albumie. :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marilyn w piosence The Smashing Pumpkins. ;) Wypada na prawdę świetnie. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powstanie drugi teledysk Marilyna tym razem do piosenki "The Mephistopheles of Los Angeles". :)

 

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Nowy Teledysk!. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słucham sobie dzisiaj moich ulubionych kawałków Mansona i tak się zastanawiam jaka jest szansa, że kiedykolwiek wróci do takiego grania jak na Golden Age of Grotesque czy Holy Wood...? Pewnie niewielka, ale nadzieja umiera ostatnia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wątpię by stare ostre brzmienie Manka wróciło od bardziej teraz idzie w blues. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że przynajmniej nagrał tego sporo i mam do czego wracać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie podoba ci się jego nowe bluesowe brzmienie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mi się podoba? Sama nie wiem... Fajne to jest, przyjemnie się słucha, ale bardzo brakuje mi "starego" Mansona. Tego skandalisty, z jego nietypowymi teledyskami, z tym całym brudem i brzydotą... z tą groteską... Po prostu brakuje mi tego i chciałabym usłyszeć coś nowego od niego właśnie w takim stylu ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.