Jump to content
Evi

Foty Evi

Recommended Posts

My to wczoraj (no, właściwie już przedwczoraj, bo przed chwilą zrobiło się jutro :D) akurat jechaliśmy przez Warszawę, jak była taka mega burza. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek wcześniej widziała takie wielkie błyskawice, one wyglądały, jakby były strasznie blisko... Suuuper ♥ Rodzicom się mniej podobało, bo ten deszcz skutecznie ograniczał widoczność na drodze, ale ja uwielbiam takie "apokaliptyczne" widoki :happy:

 

Ja właśnie czekam na taką apokalipsę, ale większość burz niestety omija moje miasto :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi już samo to że udało ci się cyknąć fotę piorunowi to to już zasługuje na szacun za refleks ,ja kiedyś podczas burzy próbowałem (nawet z funkcją seryjnych zdjęć ) i nic jeszcze foty piorun a nie mam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noooo, żeby zrobić takie zdjęcie to trzeba mieć naprawdę szczęście! To są ułamki sekund. Ale chociaż burzę w Rzeszowie miałaś, bo u nas to nic..Trochę pokropi i pogrzmi, ale żadnych "thunderów":( A mi się marzą właśnie takie błyskawice, kolorowe, rozświetlone niebo..Chcę prawdziwej burzy! I niech pada, bo w ogródku sucho..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.