Jump to content
Sign in to follow this  
Evi

NIИ - Nine Inch Nails

Recommended Posts

trochę mnie zaskoczyło to, że nikt tu jeszcze o NIN nie wspomniał :) więc wspomnę ja. może najpierw kilka zdań z wiki:

Nine Inch Nails (znany również pod skrótem NIN lub NIИ) – amerykański zespół muzyczny grający rock industrialny, założony w 1988 przez Trenta Reznora w Cleveland w stanie Ohio. Jako główny producent, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista, Reznor jest jedynym stałym członkiem zespołu i jest odpowiedzialny za kierowanie nim.

Muzyka NIN łączy w sobie wiele gatunków muzycznych, zachowując jednocześnie charakterystyczne brzmienie dzięki użyciu instrumentów elektronicznych i odpowiedniemu przetworzeniu.

 

ja osobiście ich uwielbiam. każdy jeden kawałek osobno i wszystkie razem. ulubione? Something I Can Never Have, Hurt, Wish, Perfect Drug.... kurczę, mogłabym tak wymieniać bez końca. właściwie każdy utwór Trenta wart jest odsłuchania i polecenia :)

a co Wy o tym myślicie? znajdą się tu jeszcze ludzie lubiący ten rodzaj muzyki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

polecam !!! :)

 

 

 

 

może się przekonasz? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słucham, ale nie wszystkiego, ich zabawy z elektroniką są troszkę niebezpieczne dla mojego ucha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenta kocham od... dobrych "nastu" lat, odkąd jeszcze jako patykowaty buntownik onanizował się przed kamerą. Co nijak ma się do korzeni moich muzycznych fascynacji, albowiem to, co najbardziej mnie urzeka w tym, co robi, to szczerość i nietuzinkowość.

 

A - jako, że - elektronikę i industrial od wielu lat pochłaniam pasjami, tak i trudno abym obok NIN przeszła obojętnie. Z resztą w wielu miejscach w sieci już zaznaczałam swoją sympatię do Niego :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyny zespół industrialny którego nie znoszę i odradzam :) Lepszy jest Marilyn Manson :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcinie, wszyscy wiemy, że uwielbiasz Mansona i na pewno go polecasz. Ale może jak już tak odradzasz NIN to napisz dlaczego? Co ci się konkretnie nie podoba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się jest za bardzo elektroniczny i czasem Reznor się wydziera tak że zrozumieć nie można co śpiewa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm każdy ma inny gust, ale nie odradzałabym nikomu kto lubi industrial. Elektronika w industrialu jest mile widziana :P Poza tym sam Manson wiele zawdzięcza Trentowi - w końcu to on pomógł mu się wybić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem wiem i za to szanuje Trenta Reznora że mu pomógł ale po tym co wygadywał na MM to przegięcie czytałem "Trudną Drogę z Piekła " Marilyna i nie był on negatywnie na Trenta nastawiony a nawet go uwielbiał jako kolegę za to co mu zrobił że mu pomógł ale później MM sie rozwiną i stał sie lepszy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem wiem i za to szanuje Trenta Reznora że mu pomógł ale po tym co wygadywał na MM to przegięcie czytałem "Trudną Drogę z Piekła " Marilyna i nie był on negatywnie na Trenta nastawiony a nawet go uwielbiał jako kolegę za to co mu zrobił że mu pomógł ale później MM sie rozwiną i stał sie lepszy

Mimo wszystko, nie porównywałabym twórczości obu panów, których dokładnie tyle samo łączy, jak i dzieli.

Poruszają się troszkę po innym obszarze.

 

Mi ostatnio Renzor pomógł się... wyciszyć :o A dokładniej "A warm place" - naprawdę zrobiło się ciepło...

Dziwny spokój bije z tego utworu, jest bardzo kojący, ale to tylko moje odczucia, jako iż okazał się mym lekarstwem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc to nie wiem o jakie wypowiedzi ci chodzi i mało mnie to interesuje, bo jak wiele razy podkreślałam bardziej interesuje mnie muzyka niż życie prywatne muzyków. Lubię Mansona, ale jeszcze bardziej od niego lubię Trenta ;) i dla mnie NIN zawsze będzie jednym z najlepszych zespołów grających industrial.

I na koniec jeszcze trochę nowego NINa ♥

[video=youtube]

I coś trochę starszego, ale cudnego ♥

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś nowego od NIN - Copy Of A.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy album już w sprzedaży! 4 okładki:

large_nin-306v-1374081514.jpg

 

Hmm i coś o czym nie wspomniałam wcześniej, mała ciekawostka: teledysk Came Back Hounted wyreżyserował David Lynch :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem o co ci chodzi... Przywołują tutaj jego słowa sprzed sześciu lat ;)

At the end of Reznor’s Rolling Stone interview, the industrial pioneer was asked about calling Marilyn Manson “a dopey clown” in 2009, which Manson recently brought up in a Reddit AMA session. So does Trent still feel the same way about Manson? The answer is pretty interesting. “I mean, I really haven’t thought much about that guy,” Reznor responds. “I wish him the best and we were good friends at one point in the past, and we became not such good friends. People change, and I don’t go around carrying it on my shoulders at all. So I have said many, many stupid things in my career. That wasn’t as bad as some, so I’m glad that you focused on that one. Notice, I didn’t deny saying that or my feeling didn’t change.”

Myślę, że całkiem fajnie i dość dyplomatycznie odpowiedział i nie widzę w tym nic złego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.