Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

A no, nie wiem jakie to ziemniaki. Nie kupiłem ich, tylko je strugam :D

 

A deszczu wam potrzeba?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A deszczu wam potrzeba?

Starczy mi mój, w końcu przegrałam z deszczem i po pół roku kupiłam kolejny parasol ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, ja z dwojga złego wolałabym deszcz, bo zapomniałam już niemal, jak wygląda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście wolałabym śnieg, bo nie przeszkadza mi jak nie pada bardzo mocno ^.^

Możemy się wymienić xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@margoQ

Idź pod prysznic :D

 

@Sionqa

Baw się deszczem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ ciekawe tematy. U mnie na ogródku jest dolina tysięcy stawów. Serio. Nawet rzekę mam. Wczoraj to z bratem kamerowaliśmy "dla potomnych" :D

--------------------------------------------------------------

Chemia jest straszna. Straszniejsza od zimy na wiosnę i od tego że wiosna umarła. Zgroza -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

o tak... chemia jest straszna... to chyba jedyny przedmiot szkolny, którego szczerze nienawidziłam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Chemia nie jest zła. Biologia to czyste zło.


Słuchajcie, robię prezentację o NW, WT i Epice na informatykę. Musi tam się znaleźć muzyka. NW oraz WT mam już wybrane. Pytanie - jakiej piosenki Epiki użyć ? Chodzi mi głównie o coś bardzo podniosłego, najlepiej z udziałem "orkiestry" (Epika jej z reguły nie ma). Coś w stylu Ghost Love Score NW, czy Jillian WT.

 

Powinien też znaleźć się tam nakręcony przez nas film, aczkolwiek ja takowego nie posiadam, więc myślałem o porwaniu czegoś z dorobku YT. Może jednak ktoś z Was ma jakieś krótkie wideo z koncertu któregoś z tych trzech zespołów i udostępniłby mi je ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fizyka to czyste zło, nauczycielki to najprawdziwsze wiedzmy z miotłami :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak biologia jest najgorsza.

 

Z Epiki dobre powinno być Cry for the moon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a matematykę to akurat kocham ♥ nawet douczam z niej jedną maturzystkę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chemia nie jest zła. Biologia to czyste zło.


Słuchajcie, robię prezentację o NW, WT i Epice na informatykę. Musi tam się znaleźć muzyka. NW oraz WT mam już wybrane. Pytanie - jakiej piosenki Epiki użyć ? Chodzi mi głównie o coś bardzo podniosłego, najlepiej z udziałem "orkiestry" (Epika jej z reguły nie ma). Coś w stylu Ghost Love Score NW, czy Jillian WT.

 

Powinien też znaleźć się tam nakręcony przez nas film, aczkolwiek ja takowego nie posiadam, więc myślałem o porwaniu czegoś z dorobku YT. Może jednak ktoś z Was ma jakieś krótkie wideo z koncertu któregoś z tych trzech zespołów i udostępniłby mi je ?

 

"Fasade of reality" może nie ma orkiestry ale ma patetyczne wtręty o "współczesnym źle" jakim jest terroryzm (dlatego tej piosenki nie lubię, ale na prezentacje mogłaby być). Ewentualnie "The Last crusiade" - takie z pasją, moim zdaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubolewam nad waszym losem uczniowie.

 

Wczoraj miałem okazje douczyć kogoś z optyki.

 

Złem jest polski, bo ma ograniczone zasady, w sztuce i pisanie wypracowań tez trzeba się nauczyć.

Z historii też trzeba się dużo uczyć. Z reguły mało przyjemny temat.

Z biologii również, ale w moim przypadku biologia przychodziła mi łatwiej niż historia. Ale to przedmiot na czasie, więc przychodzi z łatwością.

Ale chemia, reszta to są wzory. Tak samo fizyka.

Matematyka, najprostsza najmniej nauki, tylko trzeba myśleć.

Ale prawda jest taka, że się trzeba wkręcić i wszystko jakoś, dobrze będzie szlo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Chemia nie jest zła. Biologia to czyste zło.


Słuchajcie, robię prezentację o NW, WT i Epice na informatykę. Musi tam się znaleźć muzyka. NW oraz WT mam już wybrane. Pytanie - jakiej piosenki Epiki użyć ? Chodzi mi głównie o coś bardzo podniosłego, najlepiej z udziałem "orkiestry" (Epika jej z reguły nie ma). Coś w stylu Ghost Love Score NW, czy Jillian WT.

 

Powinien też znaleźć się tam nakręcony przez nas film, aczkolwiek ja takowego nie posiadam, więc myślałem o porwaniu czegoś z dorobku YT. Może jednak ktoś z Was ma jakieś krótkie wideo z koncertu któregoś z tych trzech zespołów i udostępniłby mi je ?

 

"Fasade of reality" może nie ma orkiestry ale ma patetyczne wtręty o "współczesnym źle" jakim jest terroryzm (dlatego tej piosenki nie lubię, ale na prezentacje mogłaby być). Ewentualnie "The Last crusiade" - takie z pasją, moim zdaniem.

 

Mam zamiar użyć Monopoly on Truth :) Przez ostatnią godzinę zrobiłem uwaga ... Aż 2 slajdy :happy: aczkolwiek są niesamowicie dopracowane i ich odtwarzanie na mnie robi ogromne wrażenie xD

 

 

@edit. Jak z tym filmikiem ? Jest ktoś chętny na podzielenie się, czy mam okradać yt ? xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubolewam nad waszym losem uczniowie.

 

Wczoraj miałem okazje douczyć kogoś z optyki.

 

Złem jest polski, bo ma ograniczone zasady, w sztuce i pisanie wypracowań tez trzeba się nauczyć.

Z historii też trzeba się dużo uczyć. Z reguły mało przyjemny temat.

Z biologii również, ale w moim przypadku biologia przychodziła mi łatwiej niż historia. Ale to przedmiot na czasie, więc przychodzi z łatwością.

Ale chemia, reszta to są wzory. Tak samo fizyka.

Matematyka, najprostsza najmniej nauki, tylko trzeba myśleć.

Ale prawda jest taka, że się trzeba wkręcić i wszystko jakoś, dobrze będzie szlo :)

 

Chodź tu i powiedz mi to samo przeglądając mój podręcznik do fizyki. Z jego się nawet ściągać nie da -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilans - mi się kojarzy z rachunkami w grze :D

Zmiana - wykres

Ciepło - badane wartości

 

Ale to powinno być proste, jak mniemam chodzi o wykresy.

Znasz wzory na ciepło?

Bilans no to będzie suma, jeśli się wiki nie myli, to trzeba otrzymywane ciepło dodać do wykorzystywanego.

I dalej w przedstawić zmiany w czasie. Czyli kolejne sumy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja mam prąd z fizyki. A teraz uczę się rosyjskiego. Pomocy! Co to za szatański język :devil:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz skaner, wyślij mi ten zeszyt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla mnie fizyka nie byla taka zła... trzeba znać wzory, a reszta to już jak zadania tekstowe z matematyki :P tylko teorii nie lubiłam się uczyć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruski jak każdy język, ja tam nie bardzo go lubię. Samo uczenie się języków z nagrań jest okropne, bo te nagrania są zwykle okropne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Fizyka jak fizyka. Chemii to ja nie znoszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.