Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts


600207_435002119940567_20800436_a.jpg?oh=dffc38ffedc26238fa3d0c08ff7b8f87&oe=51D29373&__gda__=1372725924_f1ab81b4f183071cfcf061d98a3fe7e7

 

Co to za zespół ? xD

 

Tam jest napisane:'Sieshsiasl?' lub 'SiesgsialK', chociaż mi to bardziej wygląda na jakąś bezkształtną plamę, a nie na logo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Slechtvalk to jest xD Nie pytaj xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem blisko ;___;

 

l.jpg

 

 

Jakie logo, innego nie można było wymyślić? Tylko jakieś poskręcane nie wiadomo co, brzydkie to :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To jest jakaś masakra xD Ale co kto lubi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Szukam kredek i nie mogę ich tutaj znaleźć :(

 

Patrzcie, łosie xD !

 

1052372_435089353265177_529801943_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Tam jest dużo łosi, jeden renifer, dwa wilki, zorza polarna i widoczek xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dlaczego nie masz miejsca :( ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo mam wszystko zawalone podręcznikami, gazetami, książkami, różnymi niezidentyfikowanymi substancjami i mam zajęte miejsce na półce przez płyty ;__;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Własnie ściągnęłam Harrry'ego Pottera i Kamień Filozoficzny po fińsku i cieszę się jak dziecko :))

 

Ja zamierzam pobrać Władce Pierścieni po fińsku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Bo mam wszystko zawalone podręcznikami, gazetami, książkami, różnymi niezidentyfikowanymi substancjami i mam zajęte miejsce na półce przez płyty ;__;

 

Podręczniki, gazety, książki i różne niezidentyfikowane substancje stoją na regale xD Ewentualnie leżą :D A nad biurkiem tylko te najważniejsze rzeczy są xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popełniłam tapetę dla Szymka. Pomysł w całości jego :P się uparł na te łosie :P

965937300_oaff.thumb.jpg.51157c4e495a930f01e512f3516f8cae.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Pawle znowu.

 

Ja za to dobrałem się do UltraStar. Moi sąsiedzi mają przekichane.

Witam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

ŁOŚ ŁOŚ ŁOŚ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może ktoś popełni tapetkę dla mnie? Sklei na jednym zdjęciu Cezara Borgię, BBC Sherlocka i Davida Garretta? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może ktoś popełni tapetkę dla mnie? Sklei na jednym zdjęciu Cezara Borgię, BBC Sherlocka i Davida Garretta? :)

 

Zamówienie z konkretami na priv, ale wcześniej jak na wtorek nie będzie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro to pogadalnia, to powiem, że przyłączyłem się do ukraińskiego fanclubu Nightwish :)

www.nightwish.com.ua

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg: Anette Olzon po robaczkowemu to Анетт Ользон :o

 

I te dziwne znaczki *o*

 

Моя мета в гурті - через створення музики та історій стати більш збалансованою людиною, другом і колегою, просто провести чудово час із групою, дати слухачам можливість втекти від реальності і створити свій власний світ! Nightwish – відображення моєї душі, моя схованка, звалище сміття і робота мого життя в одному.

 

Co ja właśnie napisałem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg: Anette Olzon po robaczkowemu to Анетт Ользон :o

 

I te dziwne znaczki *o*

 

Моя мета в гурті - через створення музики та історій стати більш збалансованою людиною, другом і колегою, просто провести чудово час із групою, дати слухачам можливість втекти від реальності і створити свій власний світ! Nightwish – відображення моєї душі, моя схованка, звалище сміття і робота мого життя в одному.

 

Co ja właśnie napisałem?

 

Moim celem w grupie - poprzez tworzenie muzyki i opowieści bardziej zrównoważony człowiek, przyjaciel i kolega, po prostu spędzić wspaniały czas z grupą, aby dać studentom możliwość ucieczki od rzeczywistości i stworzyć swój własny świat! Nightwish - odbiciem mojej duszy, mojej kryjówki, wysypisko śmieci i pracy mojego życia w jednym.

 

Tak to widzi Google Translate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest trochę różnić, z moim obserwacji wynika, że różnica jest m.in w cebuli ;p

 

Ruscy napiszą (fonetycznie) "łuk" a ukraińcy "cjebul". Co do google translator, jak używać takich wynalazków to tylko po to, by zrozumieć zamysł tekstu albo do tłumaczenia pojedynczych słów.

Jakby co to zapraszam, www.nightwish.com.ua/forum

 

Dziwne znaczki to cyrylica ;p, łatwa do opanowania, aktualnie mój rosyjski/ukraiński jest na poziomie przedszkolaka, zaledwie trochę zwierząt, owoców i warzyw.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.