Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

A ja teraz, ale jeszcze bym pospała ;).

 

Mnie obudziło takie małe coś, które wlazło mi nie wiadomo kiedyś i zaczęło nadawać, jak katarynka :P

Generalnie też jeszcze bym nie wstawała, gdybym mogła, szczególnie że ostatnie dni spędziłam baaaaaaardzo pracowicie, w tym na uczelni z zaliczeniami na karku :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mój ambitny plan na dzisiaj: napisać pracę na biologię, odrobić lekcje ze wszystkiego i spędzić wieczór w towarzystwie książek do nauki języka angielskiego, łaciny i historii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój ambitny plan na dzisiaj: napisać pracę na biologię, odrobić lekcje ze wszystkiego i spędzić wieczór w towarzystwie książek do nauki języka angielskiego, łaciny i historii.

 

OMG, to wspieram duchowo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

 

OMG, to wspieram duchowo!

 

Dzięki, biologa w połowie zrobiona, ale muszę uciekać na autobus, więc zostanie skończona za dwie godziny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam dzisiaj grilla :3

 

Zjadłabym kepase z grilla ;o chodzi już za mną ze 2 tygodnie :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholera, właśnie dostałam zaproszenie na ślub z osobą towarzyszącą. Jakiś chłopak 15+ i powyżej 175cm się na to pisze? ;)

 

Nie no, żartuję :P, ale i tak nie mam z kim iść. Tak to jest, jak się ma lęk przed ludźmi :/ .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu jak "osoba towarzysząca" to zawsze chłopak? ;P

 

Tak to jest' date=' jak się ma lęk przed ludźmi :/ [/quote']

Ja to mam wrażenie, ze to ludzie ode mnie uciekają, a najgorsze to że nie mam pojęcia czemu? Co ja robię nie tak? Albo czego nie robię?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam uciekają. Powalasz ich "blaskiem swojej chwały" jak to mawiał Król Julian i ludziska popadają w kompleksy ; P (ja to tak sobie zawsze naiwnie tłumaczę...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu jak "osoba towarzysząca" to zawsze chłopak? ;P

 

A jak chcesz iść ze mną to zapraszam ;). Zawsze lepiej mieć kogoś do pogadania/zabicia nudy .

 

@BlackSymphonia święta racja ! Ale nieprawda, jeśli chodzi o mnie :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powalasz ich "blaskiem swojej chwały" jak to mawiał Król Julian i ludziska popadają w kompleksy

Heh, chciałabym żeby to prawda była... do błyszczenia mi daleko, o chwale nie wspominając...

 

A jak chcesz iść ze mną to zapraszam . Zawsze lepiej mieć kogoś do pogadania/zabicia nudy .

Gdzie i kiedy? :P Nie no ja i wesela (czy tam śluby ;) ), to nie wim czy to dobry pomysł...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak chcesz iść ze mną to zapraszam . Zawsze lepiej mieć kogoś do pogadania/zabicia nudy .

Gdzie i kiedy? :P Nie no ja i wesela (czy tam śluby ;) ), to nie wim czy to dobry pomysł...

 

8 czerwca, Siedlce. To akurat ślub i wesele w pakiecie :D.

Jeśli ty tam nie pasujesz to wyobraź sobie, że ja nie tańczę, nie lubię jeść gdy się na mnie patrzą, nie potrafię nawiązać nowych znajomości, a ze znajomymi też czasami nie potrafię porozmawiać i NIENAWIDZĘ sukienek. No po prostu na wesela jestem ideałem :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku czerwca, to mi się pewnie pre-sesja zacznie :P

 

Jeśli ty tam nie pasujesz to wyobraź sobie' date=' że ja nie tańczę, nie lubię jeść gdy się na mnie patrzą, nie potrafię nawiązać nowych znajomości, a ze znajomymi też czasami nie potrafię porozmawiać i NIENAWIDZĘ sukienek. No po prostu na wesela jestem ideałem [/quote']

No to prawie jak ja :happy: Tylko z tym jedzeniem bym wykreśliła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czemu jak "osoba towarzysząca" to zawsze chłopak? ;P

 

Tak to jest' date=' jak się ma lęk przed ludźmi :/ [/quote']

Ja to mam wrażenie, ze to ludzie ode mnie uciekają, a najgorsze to że nie mam pojęcia czemu? Co ja robię nie tak? Albo czego nie robię?

 

No właśnie ... Dlaczego zawsze chłopak? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie ... Dlaczego zawsze chłopak? xD

 

Bo tak mi się napisało... :(

 

A więc: Szukam CZŁOWIEKA do do towarzystwa na wesele. Pasi ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No a jak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż nie, skłamałam... Kosmita, elf, ork też może być ;). Także, więc jak jakiegoś kojarzycie to dajcie znać :happy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka ludziska, co u was.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czy tylko ja uważam, że anatomia jest ciekawa ? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja uważam, że anatomia jest ciekawa ? :happy:

 

Tak, tylko ty :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pff nie znasz się. I nie jesteś czystym zlem. Ja właśnie staram się być smutny, by być gotem! Nie przeszkadzać mi teraz proszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kosmita' date=' elf, ork też może być [/quote']

Weź kota :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosmita' date=' elf, ork też może być [/quote']

Weź kota :happy:

 

Jeszcze go zjem na oczach ludzi i co będzie? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy w jakim sensie. Zawsze wydawało mi się, że faceci są bardziej zaangażowani w temat zwłaszcza jeśli mowa tutaj o żeńskich częściach ciała. Chyba że masz na myśli anatomię roślinek ; P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.