Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

LUDZIE PISZMY TUTAJ !!! Bo ja za Was zgarniam opr !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie na gg ~ aktualnie facebook.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Invidia dobrze pisze. Adrian i tak będzie miał z pół tysiąca do przejrzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale przypominam, że nie tylko on ogarnia forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

A kto jeszcze?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

LuxiGames tego to ja znalazłam. Wyręczyłam cię, Beatko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrawiam myszkę która się zepsuła, ale sytuacja już pod kontrolą.

A i tak to morderca mi zaprezentował/-a mi Nightwish oraz zaprosił/-a na forum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

I nastała cisza :) Dobranoc wszystkim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aleśta się rozwarszawili zdobyłem 300 nowych nie przeczytanych tekstów, mam ponad 1000 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co tak się uwzięliście na te zwierzęta ?

Btw ja mam żywego, prywatnego Megażółwia ale go nie oddam ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

12 stron w pogadalni.. I ja się dziwię skąd tyle nieprzeczytanych mam :P

 

Spaaam, spam… Duszenie i biczowanie O.o Co tu się działo, jak mnie nie było?! A kara… wyłączą licznik postów w pogadali albo całym Hyde parku i się doigracie :devil: albo w ogóle usuną licznik postów :(

 

Albo... zablokują licznik postów (na jakiś czas - za karę) tym, którzy spamowali :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oj, albo proste rozwiązanie - raz na jakiś czas wyczyścić pogadalnię, posty nabite tutaj się odejmą. i tak niczego to raczej nie wnosi, tylko zabija czas tych, którzy nie mają co robić i dobrze się tu bawią ;) a spamować gdzieś trzeba. jak muszą to niech przynajmniej robią to tutaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A myślała, że tylko ja jeszcze nie śpię XD

 

@Evi - też dobre rozwiązanie, tylko co z karą za spam nie w pogadalni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee no ja bym tak nieśmiało zaproponowała jakieś ostrzeżenia np 5 ostrzeżeń = ban na 24h? :P bo się plaga powoli robi. takie osty po na przykład miesiącu mogłyby się resetować, ale żeby jakaś kara była... no bo jakby nie patrzeć, wszystko to jest świetna zabawa, ale robi się śmietnik. przychodzą nowi użytkownicy i jest im się trochę ciężko połapać w czymś takim. spam musi być ograniczony do pogadalni i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co tam nowi się nie mogą połapać, ja już się nie łapię jak mam 300 nieprzeczytanych po PÓŁ dnia, a co dopiero... no :P Nie żebym sama w ogóle nie spamowała, ale mimo wszystko "trochę" się to rozrosło...

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tak. i właśnie po to jest pogadalnia :P ja już jej nawet nie czytam jak widzę, że mam do nadrobienia 10 stron lub więcej :P bo i tak nic mądrego tu nie ma tylko sam spam, który cieszy na chwilę i nic więcej nie wnosi. i to jest ok. ten jeden dział do spamu. ale nie przenoszenie tego do innych działów, bo czasami jak je czytam to się zastanawiam czy na pewno nie trafiłam do pogadalni przypadkiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
ten jeden dział do spamu. ale nie przenoszenie tego do innych działów' date=' bo czasami jak je czytam to się zastanawiam czy na pewno nie trafiłam do pogadalni przypadkiem [/quote']

 

O to to, właśnie. Ja mówiłam, że zaczynam nie ogarniać tematów, w których spamu być nie powinno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.