Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Nie było mnie w czasie największej aktywności forum. Znowu. Mam 130 nieodebranych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mieszka ktoś może blisko Ostrowca Świętokrzyskiego :happy: ?

Można wiedzieć do czego Ci to potrzebne ?

nie mieszkam tam ale dość często odwiedzam tą mieścinę więc może w czymś pomogę ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można wiedzieć do czego Ci to potrzebne ?

nie mieszkam tam ale dość często odwiedzam tą mieścinę więc może w czymś pomogę ;-)

Tak, potrzebuję wiedzieć, czy PKS jest daleko od Parku miejskiego i jakieś tanie i dobre miejsce na nocleg :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było mnie w czasie największej aktywności forum. Znowu. Mam 130 nieodebranych.

 

Inviś, ty mi lepiej wytłumacz, czemu wchodzisz wtedy, kiedy mnie nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

931374_10151609239453901_1308144433_n.jpg

 

Jak zobaczyłam ten plakat, to pierwsze co pomyślałam, to...

 

shut-up-and-take-my-money.jpg

 

Dlaczego to jest tak daleko ;_; ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

60 euro kosztuje sam bilet. plus dojazd... CHOLERA NO CZEMU NIE MAM TYLU PIENIĘDZY ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

I znowu. Jest online, kiedy ja się zbieram do wyjścia. Ale w sumie... Sis, skajpaj :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest koncert moich marzeń czuł bym się jak w raju,jednak jest jedno ale ,w tym momencie nie dysponuje jakąkolwiek gotówką

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj miałam imieniny i nikt o nich nie pamiętał, nawet mama. No jak miło... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Maggie. Czasem trzeba przypomnieć. A ja zapomniałam, że ty masz na imię Magda. O moich to wszyscy pamiętają. W Dzień Babci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj miałam imieniny i nikt o nich nie pamiętał, nawet mama. No jak miło... :(

 

Ja też... Ale właściwie nie obchodzę imienin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oj tam... urodziny się obchodzi jak jest się młodym, a imieniny są dla starych ludzi, którzy się nie chcą przyznać ile mają lat :P no albo jak ktoś potrzebuje okazji do picia to też się imieniny obchodzi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

"Wiecie co to jest mapa? Obraz ziemi z 3d przeniesiony na 2d. Ostatnio na ulicy widziałem jeża w 2d."

 

Kocham mojego nauczyciela od geografii ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można wiedzieć do czego Ci to potrzebne ?

nie mieszkam tam ale dość często odwiedzam tą mieścinę więc może w czymś pomogę ;-)

Tak, potrzebuję wiedzieć, czy PKS jest daleko od Parku miejskiego i jakieś tanie i dobre miejsce na nocleg :happy:

 

Tak prawdę mówiąc to jakieś 600 m trzeba iść zależnie od drogi jaka obierzesz

Dworzec jest na ulicy Żabiej 4 zaś park miejski znajduje się pomiędzy Mickiewicza, Sienkiewicza, Starokunowska, Okólna, 3 Maja; co do noclegu to w centrum obok McDonalda masz Hotel Accademia do niedawna Gromada na 3 Maja tylko tam w pojedynkę jest drogo bo aż 80 zł za dobę za pokój; dalej bo obok Huty Celsa na ulicy Gulińskiego jest Hostel Hutnik i noc dla 1 osoby wynosi 40 zł za dobę; także na Gulińskiego przy zajezdni mpk jest akademik tam masz za 20 zł tylko nie wiem czy Ciebie wpuszczą za taką kwotę; jest jeszcze opcja wynajęcia prywatnie za nawet 10 zł ale to już zależy na kiedy i jaki czas Ci to potrzebne ?

Mam nadzieję iż w miarę jasno wszystko wytłumaczyłem ?

BTW jeżeli mogę wiedzieć kiedy i czy sama się tam wybierasz oraz na ile czasu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 lipca :D Jelonek gra w Parku Miejskim :D

Jeszcze nie wiem, czy sama, czy z kimś ^^ To będę wiedzieć bliżej terminu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się nie spotkamy :-(

co do noclego to najbliżej ta Accademia vel Gromada lecz jak wspomniałem jest tam drogo.

między czasie dowiem się gdzie najbliżej byś mogła pokój wyznając za rozsądne pieniądze ale niczego nie obiecuje

Share this post


Link to post
Share on other sites
To się nie spotkamy

:( A to jak często tam bywasz?

między czasie dowiem się gdzie najbliżej byś mogła pokój wyznając za rozsądne pieniądze ale niczego nie obiecuje

Dzięki z góry :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mniej więcej co 2 tygodnie na weekendy ale w pobliżu tej daty co podałaś to wybieram się na 2 tygodnie do Węgierskiej Górki obok Żywca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak patrze w wątku Kraków na to się zanosi iż razem pojedziemy na zlot więc nic straconego ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Cirrusy na niebie pogoda się jebie! Zapamiętajcie tę prastarą egipską sentencję, mnie nigdy nie zawiodła."

Hahaha świetne ♥ Też miałam podobne metody nauki do szkoły ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dobra, zbieram się do dentysty :happy: UMRĘ XDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.