Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

Ja dopiero ze szkoły wróciłem.. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja skończyłem szkołę ;_; Opłaca z siebie czasem zrobić pośmiewisko. Orlany angielski zdany na 30 pkt - przy histerycznym śmiechu egzaminatorki xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@xhonek to co ty takiego zrobiłeś na egzaminie? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiłem od rzeczy xD Znaczy na temat, ale jednocześnie głupoty xD Już na rozmowie wstępnej :D Brechtała się też chyba z mojej gestykulacji - co nie mogłem dopowiedzieć, do sobie "domachałem" xD W końcu się odwróciła :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Moja gestykulacja to dopiero coś ... Na polskim ostatnio pani miała ze mnie niezły ubaw ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie przez to podejrzewają o włoskie korzenie - w tych momentach, gdy nie jestem cyganem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, no ok ;) . To musiałeś mieć miłą komisję, że dali ci 30 pkt za mowę ciała xD. A jaki miałeś zestaw pytań ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no - na każde pytanie odpowiedziałem xD Zestaw? Dialog - idę na kurs prawa jazdy. Moje obawy, oczekiwania i przebieg takiego kursu. Pytań nie pamiętam. Obrazek - otyli ludzie na tle góry Rushmore. pytania - czy są dobrze zorganizowani, opowiedzieć o źle zorganizowanej podróży i czy lubię wakacje z rodziną. Plakaty do wyboru - kampania antynarkotykowa. Gadałem o śmierci. I o człowieku z czerwona twarzą. I wyśmiewałem głupich uczniów. Pytania - problemy osób, które palą i coś jeszcze. Rozmowy wstępnej totalnie nie pamiętam xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no - na każde pytanie odpowiedziałem xD

 

Tak tylko mi się zażartowało :P. Ogólnie to gratuluję :D.

 

Ja to ze stresu na nic bym nie odpowiedziała, tylko uciekła z płaczem :P. Wychodzi na to, że nie zdam matury :undecided: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest lajtowo :) Znaczy powinno być. Luźna atmosfera (Inaczej niż na polskim), w razie czego komisja może pomóc... Chociaż zestawy mogą być głupie. Znajoma trafiła na wyścig na... Strusiach xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja siostra miała chór w kościele i operę, a także plac budowy (dostała 26 pkt, więc nie jest źle). Trochę dziwne, ale wyścigu na strusiach nie przebija :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosłownie przed jej wejściem rozkminialiśmy jak jest "struś" po angielsku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lenistwo? O.o To sesja się zbliża, ale ciii..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję, dziękuję

Mnie też, więc, zatem, toteż, dlatego umieściłam go w awatarze XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cały dzień śmiałam się z nędznej młodzieżówki. Aż postanowiłam wysłać fragmenty przyjaciółce. Aktualnie zajmuje sie promowaniem naszego kochanego zespołu. Koleżanka się zainteresowała, czego tak namietnie słucham na religii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja sobie jutro robię wolne... To znaczy, mam do załatwienia kilka spraw w związku z moim wyjazdem do Szwecji (ekuz, legitymacja europejska itd) no i zamiast na lekcjach siedzieć, będę biegał po Poznaniu i wszystko załatwiał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To wyśle ci leczniczej energii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Invidia - co się stało?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurierzy - nie lubiem was bardzo! Pisze do mnie kurier SMS'a - żebym się z nim skontaktował. WTF? Dzwonię do niego - a on mi mówi, że on do mnie nie przyjedzie. I czy ktoś w Kozienicach będzie. To on wtedy przywiezie paczkę. No chamstwo w czystej postaci! Teraz Siódemka - wcześniej chyba podobne przejścia z DHL'em...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@xhonek - bo to lenie. ale to ich praca. poproś go o numer do przełożonego to zaraz przyjedzie :P

@Invidia - to przynajmniej w miłych okolicznościach ;) ale współczuję ci, mam nadzieję, że szybko ci się rączka pozrasta bez większych nieprzyjemności :*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.