Jump to content
Sign in to follow this  
motorade

Premiera Imaginaerum w Berlinie

Recommended Posts

Krótko- wybiera się ktoś? 11.02

Deutsche Bahn z Frankfurt nad Odrą 7€ w jedną stronę, bilet jakieś 10€.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaginaerum will premiere in Germany on February 11th in Berlin at Kino in der Kulturbrauerei. Doors open at 19:30, the movie starts at 20:00.

 

Marco and Tuomas will be present at the premiere and will be doing a Q&A after the movie.

 

You can choose between tickets for just the movie and VIP tickets that will get you into the aftershow party as well. Tickets are already available at the movie theater.

 

 

Dobra. Ja jadę. Kto się pisze? Wiecie jak sprawa z kupnem biletów? W 11 dni nie dojdą do Polski....


http://www.cinestar.de/de/kino/berlin-kino-in-der-kulturbrauerei/kinoprogramm/imaginaerum-by-nightwish tu mają być bilety... soon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, wszystkie plany mi się posypały, możemy udać, że nie ma tego tematu?

Mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć Imaginaerum nie tylko we Wrocławiu, ale i w Goerlitz i Hannoverze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja niby mam tylko kawałek do Frankfurtu jakieś 120 km do 2h jazdy więc możemy sie spotkać na miejscu, ponieważ ja już z Niemiec będe jechał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam 6 biletów jak ktoś potrzebuje to na pw pisać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, nieźle :)

Mam nadzieję, że do tej kolekcji dojdzie też bilet z Wrocławia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilety rozeszły się w niecałe 48h. Będzie dodatkowy seans w drugiej sali kinowej na 160 miejsc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że jeżeli Gutek się zgodzi i NW rozgłosi sprawę jak w przypadku Deutschland to będziemy mieć taką samą sytuację :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im bliżej terminu tym bardziej ściska mnie żal, że nie mogę tam pojechać:( Zostało tylko parę dni. Pochwalcie się kto jedzie?- opcja pełnej recenzji i ogromu fotek- obowiązkowa:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powitanie fanów w zatłoczonej sali w Kulturbrauerei w Berlinie przed emisją Imaginaerum

img_1977xvutl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak elegancko.. :) Widzę, że nawet Tuomas zabrał głos. Wszyscy wiemy, że jest strasznie nieśmiały. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nic, my zrobimy premierę na skalę koncertu w Hartwall :D

Cały NW+Anette wykonają Imaginaerum w wersji akustycznej a z Arabesque zrobimy jak na premierze w Helsinkach :)

Po filmie popijawa u mnie na stancji :D:D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marco i Tuomas prezentowali się doskonale: wytworni i uśmiechnięci:) Z do tej pory przeczytanych recenzji wynika, że film cieszył się dużo większym uznaniem jak w Finlandii. Komentarzy jest niewiele i są dość powściągliwe, ale już wiadomo że Niemcy przyjęły Imaginaerum/film ze sporym aplauzem.

Jeszcze dwie planowane premiery i może krytycy i recenzenci mocniej złapią pióra w dłoń?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

wczoraj natomiast odbyła się premiera w St. Petersburgu ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzisz beatag60, jak wygrałbym w totka jakieś 1-2 mln to już dawno na youtube byłyby filmy "Polska premiera Imaginaerum- Wrocław 2013" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.