Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Magdo, no nie ma to jak gadka o muzie :), miłej podróży przez forum.

Tak no bo poco by był jakby nie uzależniał, tak trza się delektować muzą :) Ale odlot ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejka!!! myślę, ze będzie super!!! ja początkująca, ale dam rade hi hi! trochę to nie odpowiada mojemu mężowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przerywam moją sesję zamulania się new wave'owymi balladami (For A Friend ;_; chyba najcudowniejsze dziecko Somerville'a ;_; ) - by powitać niewitanych! Witajcie zatem! Bawcie się dobrze - tu atmosfera niesamowicie przyjazna. I otwarta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Magdo. :) Muszę przyznać, że masz świetny nick! :D

Powiem Ci z doświadczenia, że po jakimś czasie domownicy przywykną do Nightwishowego grania. ;) Ja już wypracowałem możliwość słuchania głośniej NW. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie,

Nightwish jest dla mnie jednym z zespołów które darzę szczególną pasją pośród mojej biblioteki muzycznej aczkolwiek nie uznaję jakichkolwiek ograniczeń w tej dziedzinie gdyż słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho ;-)

Nie pamiętam już jaki utwór był pierwszy dzięki któremu odkryłem Nightwish'a lecz na pewno nie przestanę słuchać tego zespołu.

Pozdrawiam

Paweł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że coraz więcej osób tu dociera :D

 

Witaj, Prezesie :D Twój nick przypomniał mi czasy liceum, kiedy to i ja byłem Prezesem ;) Dobrze, że się nie ograniczasz do jednego gatunku, bo takie zawężanie IMO nie prowadzi do tolerancji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej Paweł :) witam i życzę przyjemnego pobytu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piotrek, nick jaki chciałem przybrać był niestety już zajęty zaś aktualny to właśnie taki licealny pseudonim artystyczny ;-)

Jakoś nie potrafię słuchać tylko jednego gatunku, zespołu, wszystko zależy jaki mam aktualnie humor i do tego słucham muzyki niczym soundtrack mojego życia ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nie potrafię słuchać tylko jednego gatunku, zespołu, wszystko zależy jaki mam aktualnie humor i do tego słucham muzyki niczym soundtrack mojego życia ;-)

 

uhu, doskonale to rozumiem :) nie mogę się doczekać by lepiej cię poznać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Pana Prezesa! :) Dołączam się do powyższego posta Evi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O pan Prezes, siemka, mnie nazywali Szef w zawodowce. :D

Sountrack życia powiadasz, ja tak miałem, ale jakoś mi się odechciało, wole by muzyka złości nie wzbogacała przykładem siejąc. Ale wykrywać w niej uczucia. Mam nadzieje, że się lepiej poznamy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja witam Pana Prezesa. :) Jeśli już o pseudonimach to ja byłem "prezydentem" w gimnazjum. :D

Zachęcam do pisania i "odkrywania" siebie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również mam nadzieję iż uda mi się was poznać ;-)

Aktualnie oswajam się z forum ;-)

Ancient, zdradzę Ci tylko iż w moim życiu nie ma złości są jedynie chwile szczęścia, czasem smutku i refleksji gdyż z natury jestem ostoją spokoju ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Prezesa :D

 

Piszesz, że nie ograniczasz się gatunkowo w muzyce; pisz zatem w odpowiednich działach i dziel się z nami jakimiś ciekawymi zespołami/utworami ;)

 

Sountrack życia powiadasz' date=' ja tak miałem, ale jakoś mi się odechciało, wole by muzyka złości nie wzbogacała przykładem siejąc. Ale wykrywać w niej uczucia.[/quote']

Ancient, mógłbyś to rozwinąć? Nie wiem, czy w tym temacie, bo się mały offtop zrobi... Może w ogólnomuzycznym? Chodziło ci o to, że traktując muzykę jako "soundtrack naszego życia" stajemy się wobec niej egoistami? Nie dostrzegamy tego, co moze nam dać nowego tylko ograniczamy się do przyciągających i charakteryzujących nas niejako jej cech? Chyba już sama się w tym plączę :P Ale to u mnie normalne, bo ja ogólnie za dużo myślę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Panie Prezesie :) rozgość się w progach naszego czarującego DE :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Paweł, no nick przyznam oryginalny:) Mamy słabość do jakiegoś gatunku muzyki ale słusznym jest nie zamykać się na inne. Czekam więc na Twoje muzyczne odkrycia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezes, sorki, że zabrzmiało to jak sugestia co do tej złości, czasami ja tak się chciałem stosować do muzyki.

 

Freyja co się z tym kojarzy? nadaje lub podkreśla sytuacje, panujące w niej emocje to Sountrack

Czasami odpalałem muze, żeby podkreślić mój stan emocjonalny, ale nie zawsze.

Dziś słucham, odkrywam emocje w danym utworze.

 

O egoizmie nic nie wspomniałem, po prostu nie chce, przynajmniej dla siebie, budować na przykład większej złości po przez muzykę. Nigdy nie myślałem w ten sposób o muzyce.

 

Dogadaliśmy się? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dogadaliśmy się? :)

 

Myślę, że tak. ;) Z tym egoizmem to była taka moja mała nadinterpretecja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejka! Przywitałam się i po sprawie. A o sobie powiem mało. Jestem NightwishAnka i mam 14 lat a Nightwish kocham,uwielbiam ponad życie i tak zawsze już mi zostanie. Pozdrawiam wszystkich i niech Nightwish będzie z wami. :ninja: :rolleyes: :D :devil: Macie świetne emotikony :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NightwishAnka, no to witaj i po sprawie;) A i niech Nightwish będzie z Tobą:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Anko Nightwisha fanko. :D I niechaj NW również będzie z Tobą!

 

Macie świetne emotikony :dodgy:

Dziękuję :blush: Być może w przyszłości pojawią się dodatkowe "emocje" :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj NightwishAnka, niech Nightwish pozostanie z tobą teraz i na zawsze, miłego zwiedzania forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Never can say goodbye! No no no!''

 

 

Siema! Baw się dobrze! W kazdym razie lepiej niż ja teraz w autobusie z Warszawy. Paskudna pogoda - i korki. Byle do domu! Weekend! No.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.