Jump to content
Sign in to follow this  
xhonek

Kate Bush

Recommended Posts

Wiecie co? Nie ma sensu przedstawiać jej postaci. Marka sama w sobie. Mnóstwo znanych utworów, długa historia muzyczna, miliony fanów na świecie... Chociaż jej głos jest bardzo charakterystyczny. Z taką świdrującą manierą. Nie do wszystkich przemawia. Coś, co można rozpoznać? Wuthering Heights. Babooshka. Don't Give Up (czasem leci w radiu). Albo Sensual World - takiego utworu jeszcze nie spotkałem. Fani WT kojarzą na pewno Running Up That Hill - i to jest właśnie jej utwór. Dla mnie królowa. Nie do przebicia. A wy? Znacie? Co o niej sądzicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne, że znacie. Kiedyś była dla mnie zjawiskiem na swoja skalę, dziś już zwyczajnie z niej wyrosłam. Nie dziwię się jednak, że ma rzesze fanów na świecie..... jeśli ktoś lubi jej styl:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też lubię czasem posłuchać.W sumie nawet znam większość dyskografii choć na codzień bardzo rzadko słucham."Hello Earth" jeden z faworytów.

 

Tarja wykonywała na koncertach i "Wuthering Heights" i "Don't Give Up" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najczęściej "popełnianym" coverem jest chyba "Running up that Hill". Z różnym skutkiem, rzecz jasna, lecz jeden powinien być znany fanom Within Temptation :P

 

Osobiście kocham "Wuthering Heights" (tu ogromny szacunek nie tylko dla Kasi Krzak za wykonanie, ale i dla Emilly Bronte, bez której utwór nigdy by nie powstał. Czytałam co trzy miesiące mniej więcej, swego czasu...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.