Jump to content
Sign in to follow this  
Maggie

Sport

Recommended Posts

Czyli jak spędzacie aktywnie czas i czy lubicie, chyba, że ktoś preferuje takzwany opierdaling ;) .

Ja kiedyś trenowałam koszykówkę, ale już nie, teraz chodzę tylko na szkolne zawody. Poza tym latem często jeżdżę rowerem i gram z znajomymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie byłem dobry w te klocki. :) W podstawówce trochę biegałem na zawodach (oh, dawno to to było :D)

 

Dziś już tylko rowerek latem (koniecznie babci składak z moim kaszkiecikiem) oraz piesze wędrówki na imprezy i z powrotem (4 km w jedną stronę).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś siatkówka i koszykówka.

Dziś noga w platynie :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziś "opierdaling";)

Haha tak samo moge powiedzieć :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ludki mamy zimę:) I to taką jaką ja osobiście kocham ponad wszystkie pory roku. Kiedyś nie darowałabym łyżwom, dziś w samochodzik i do celu.

Jezdzicie na nartach, łyżwach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łyżwy tyko i wyłącznie figurowe (nie umiem na hokejowych). Nart nie próbowałam, snowboard wspominam miło. Zimę uwielbiam gdy jest śnieżna, brakuje mi tylko towarzystwa do spaceru i bitwy na śnieżki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm to może najpierw śnieżki, potem grzaniec i taniec ? :P Może być koło 16, teraz powinnam zacząć ogarniać do piątkowego koła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki, tylko pamiętaj czapeczka, szaliczek, rękawiczki do bitwy;) a potem grzaniec- spoko:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od zawsze kocham aktywnie spędzać czas, ale zawsze wyłącznie rekreacyjnie. Kiedyś uwielbiałam siatkówkę, później jak skończyłam liceum to już nie było gdzie i z kim grać. Zawsze gdzieś tam było dużo jazdy na rowerze, wędrowania po górach (czy to jest jakiś sport? :P), biegania dla własnej przyjemności. Od ponad 4 lat biegam bardzo regularnie z psem (od dwóch lat już z dwoma), jest to tak zwany canicross lub skandynawka. Poza tym bikejoring, który polega na tym, że pies ciągnie mnie na rowerze. Super zabawa i niezła adrenalina (zwłaszcza jak np. w lesie wyskoczy na ścieżkę stado saren :D ). W naszym wydaniu wygląda to mniej więcej tak:

[video=youtube]

A tak z mojej perspektywy:

[video=youtube]

Marzę o bardziej konkretnych sportach zaprzęgowych, ale najpierw muszę uzbierać niezłą sumką na sprzęt :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
podziwiam Twoja odwagę

Tak na prawdę to ja jestem cykor i dużych prędkości nie rozwijam, bo mi jednak życie miłe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sport? Nie dzięki - od wakacji zaczynam biegać i coś kiepsko mi to wychodzi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie to opierdoling na maxa bez sportu nie moge go robić.

Ale staram sie grać przynajmniej w piłke. Siatkówka zawsze pozostanie w moim sercu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.